Discuții Update Noiembrie

2»

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) Postări: 259RO1
    Inca ceva ... 
    promisiunile suna asa : 

rasplatile insa ...

Hai , spor  si nu uitati: daca nu puteti face misiunile, aveti varianta de a le "compensa" cu rubine in speranta unor premii promise, dar incerte  >:)

Eu inca imi doresc sa aud pe cineva ca cumpara cu rubine toate misiunile astea :))) cu premii expirate :))
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Mr.Buster (RO1)Mr.Buster (RO1) Postări: 24RO1
    Buna ziua, legat de Fierarul Ucenic. De unde pot sa mai iau jetoane ? Fiindca ultima data cand era, puteai sa iei de la nomazi si samurai...
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) Postări: 98RO1
    Cred ca o sa fie doar in oferte pe rubine,ca doar nu este nimic pe gratis:)))
    PROJECT EMPIRE
  • KenoKeno Postări: 1,177Moderator
    Buna ziua, legat de Fierarul Ucenic. De unde pot sa mai iau jetoane ? Fiindca ultima data cand era, puteai sa iei de la nomazi si samurai...
    Aparent, Fierarul Ucenic a apărut doar pentru a vă cheltuii Jetoanele vechi..

Vă voi anunța imediat dacă vor apărea schimbări.

Te rog să nu mai comentezi aiurea.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 495RO1
    Keno a zis:
    Aparent, Fierarul Ucenic a apărut doar pentru a vă cheltuii Jetoanele vechi..

Vă voi anunța imediat dacă vor apărea schimbări.

Te rog să nu mai comentezi aiurea.
    Si ce facem cu jetoanele vechi care nu-s destule ca sa iei ceva ? 
    Nu pot sa nu constat ca gegeeul s-a "gandit" la toate, ca de obicei... adica la toate ale lor...
    Oricum, ce e in magazinul cu jetoane e apa de ploaie, dar macar bunul simt sa nu va lipseasca in raport cu playerii care va tin afacerea in viata.
    Ati auzit vreodata dictonul "Clientul nostru, stapanul nostru" ???

RIDENDO CASTIGAT MORES
  • KingKong (RO1)KingKong (RO1) Postări: 16
    Stergere/Fortificare

,,Stergând un străin/corb, următorul castel va primi un bonus de până la maxim 500 de apărători, în timp ce fortificarea unui castel va acorda între + 520-1000 apărători suplimentari.''

Nu se spune nimic aici despre putere soldati ci doar despre numarul lor, nu se spune ca bonusul primit la stergere/fortificare este legat de puterea soldatilor.

Daca s-a stabilit pasul de 20-500/520-100 pentru stergere/fortificare , de ce nu se respecta? Mai si scade numarul de soldati de pe castel.

Una este prezentarea din update si cu totul alta realitatea,

• KenoKeno Postări: 1,177Moderator
    Stergere/Fortificare

,,Stergând un străin/corb, următorul castel va primi un bonus de până la maxim 500 de apărători, în timp ce fortificarea unui castel va acorda între + 520-1000 apărători suplimentari.''

Nu se spune nimic aici despre putere soldati ci doar despre numarul lor, nu se spune ca bonusul primit la stergere/fortificare este legat de puterea soldatilor.

Daca s-a stabilit pasul de 20-500/520-100 pentru stergere/fortificare , de ce nu se respecta? Mai si scade numarul de soldati de pe castel.

Una este prezentarea din update si cu totul alta realitatea,

Vezi avertismentul sinopsis de mai jos.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!