Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

imi puteti explica ?

Ce se intampla  de 3 zile la metamorfi   am doar : 3 atacuri date  dar ele sunt 5 ..

http://prntscr.com/lj6riq

Multumesc astept un raspuns satisfacator .. 
DRAGONU ALB @ ro 1

răspunsuri

• DRAGONU ALB (RO1)DRAGONU ALB (RO1) RO1 Postări: 24
    Nu este nimeni? 
    trec metamorfi si eu raman fara ...lacrimi ....sau in lacrimi ca nu primesc nimic .. 
    Mare nesimtire   
    DRAGONU ALB @ ro 1
  • KenoKeno Postări: 1,177
    Nu este nimeni? 
    trec metamorfi si eu raman fara ...lacrimi ....sau in lacrimi ca nu primesc nimic .. 
    Mare nesimtire   
    Ai numa 3 atacuri punctate deoarece n-ai dat într-o zi 2 atacuri și ți-a luat din seria de astăzi (alea 2 atacuri) pentru a termina seria precedentă.

Odată ce ai trimis atacurile.. ele nu dispar ca sa nu primești punctele. Și după cum se vede din print-ul pe care l-ai atașat, tu ataci cu 32 de soldați pentru farmece, deci, practic nu ai pierdut nimic.

"Mare nesimtire". După o oră de așteptare nu era nevoie de această adăugare.. Poate mai am și alte treburi pe lângă forum.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    bn face ca ataca cu 32 soldati am atacat cu full armurier si am castigat 2,9k  lacrimi  sa nu mai zic de pierderi :D ... mare realizare   :)
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    Keno a zis:
    Nu este nimeni? 
    Mare nesimtire   
    Ai numa 3 atacuri punctate deoarece n-ai dat într-o zi 2 atacuri și ți-a luat din seria de astăzi (alea 2 atacuri) pentru a termina seria precedentă.

Odată ce ai trimis atacurile.. ele nu dispar ca sa nu primești punctele. Și după cum se vede din print-ul pe care l-ai atașat, tu ataci cu 32 de soldați pentru farmece, deci, practic nu ai pierdut nimic.

"Mare nesimtire". După o oră de așteptare nu era nevoie de această adăugare.. Poate mai am și alte treburi pe lângă forum.
    neah:))) trebuie sa stai non stop aici:))) nici la baie sa nu mergi:)))
  • DRAGONU ALB (RO1)DRAGONU ALB (RO1) RO1 Postări: 24
    Poftim  acum este fix ca  pana  lu Hector .. >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)

http://prntscr.com/ljhpbi
    DRAGONU ALB @ ro 1
  • ATTILATHEHUN (RO1)ATTILATHEHUN (RO1) RO1 Postări: 25
    va rog sa mi explicati daca articolul de constructie de baza alimente nivel 8 de la samurai  se poate lua doar o data in viata sau ce e cu el?
    l am luat tura trecuta de samurai ,  de atunci a trecut eventul  de octombrie , a venit  cel de noiembrie  si mie i mi scrie ca ecest articol a fost vandut . 
    nu i mi explic , pana acum daca luam un articol , ce se putea lua doar o data per eveniment , cand aparea evenimentul iar, se reseta, acum acest lucru nu s a intamplat
    ATTILATHEHUN @ ro 1
  • yama (RO1)yama (RO1) RO1 Postări: 157
    va rog sa mi explicati daca articolul de constructie de baza alimente nivel 8 de la samurai  se poate lua doar o data in viata sau ce e cu el?
    l am luat tura trecuta de samurai ,  de atunci a trecut eventul  de octombrie , a venit  cel de noiembrie  si mie i mi scrie ca ecest articol a fost vandut . 
    nu i mi explic , pana acum daca luam un articol , ce se putea lua doar o data per eveniment , cand aparea evenimentul iar, se reseta, acum acest lucru nu s a intamplat
    E mereu acolo http://prntscr.com/ljmvl0

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier