Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc Sfaturi şi tricuri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Dx

Dx  - O alianta in care is 65 de jucatori cu cap care stiu ca au doar de castigat daca ataca                 Restu aliantelor : Fermele  care tremura chiloti pe ei ca-i ataca dx .         Invatati sa ripostati  ( sabotaje ; furt de sate ; ciume ; atacuri noaptea ;  etc ) .       Asta este femelor .  Nu ripostati  ; incasati :D .                          

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    Dx  - O alianta in care is 65 de jucatori cu cap care stiu ca au doar de castigat daca ataca                 Restu aliantelor : Fermele  care tremura chiloti pe ei ca-i ataca dx .         Invatati sa ripostati  ( sabotaje ; furt de sate ; ciume ; atacuri noaptea ;  etc ) .       Asta este femelor .  Nu ripostati  ; incasati :D .                          
    purul adevar. Ca dx nu o sa mai fie nimeni. Din 2013 de cand joc, DX e la putere, au plecat jucatori buni, au venit mai buni si uite asa DX a ramas o alianta imbatabila si bravo lor.
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Dx sau nu eu tot fac ce vreau pe harta :) .    Daca eu o sa am chef sa iau locu 1 la samurai nomanzi ;  il iau ma doare-n cot de cioara de dnx care de 4-5 luni tot acolo sta :)
    Dx sau nu eu tot fac ce vreau pe harta :) .    Daca eu o sa am chef sa iau locu 1 la samurai nomanzi ;  il iau ma doare-n cot de cioara de dnx care de 4-5 luni tot acolo sta :)
    dnx doar in razboaie sau cand vrea 1 la corbi isi da cioara jos.
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
    Dx sau nu eu tot fac ce vreau pe harta :) .    Daca eu o sa am chef sa iau locu 1 la samurai nomanzi ;  il iau ma doare-n cot de cioara de dnx care de 4-5 luni tot acolo sta :)
    Faci ce vrei pe harta ? da un atac in dx [ daca ai cont mai mare ] si vedem apoi daca mai apuci sate sau av-uri :))
  • De cunoscut cunosc tot jocu stiu sa folosesc muzeu comandanti ; unelte tot  . Problema e ca oricat de bun esti la jocu asta nu te poti pune cu 65 oameni :)  sau ba da ai putea dar asta inseamna sa-ti vinzi viata pe empire si sa nu mai dormi deloc seara :) si niste investiti calumea in lei :)
  • MonkeyDLuffy (RO1)MonkeyDLuffy (RO1) RO1 Postări: 8
    editat 15.12.2018
    D-Generation-X nici eu nu stiu daca e alianta de adulti numa' joc gge de mult timp dar am avut multe conturi fiecare unu dupa altul cum il pierdeam pe celalalt ,ce-a mai buna chestie ar fi ca dnx sa sparga formatia , chair daca ar fi alianta de adulti  , care e rostul ca ei sa joace? mai ales la cat timp isi pierd ca adulti si jucatori ce baga bani e prea exagerata treaba , update-uri ce incurca treburille ro1?  sa vina si ro2 daca tot asa , si totusi ne conduc pe noi , dece nu incearca o provocare reala pe inter1 sau usa1
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 114
    D-Generation-X nici eu nu stiu daca e alianta de adulti numa' joc gge de mult timp dar am avut multe conturi fiecare unu dupa altul cum il pierdeam pe celalalt ,ce-a mai buna chestie ar fi ca dnx sa sparga formatia , chair daca ar fi alianta de adulti  , care e rostul ca ei sa joace? mai ales la cat timp isi pierd ca adulti si jucatori ce baga bani e prea exagerata treaba , update-uri ce incurca treburille ro1?  sa vina si ro2 daca tot asa , si totusi ne conduc pe noi , dece nu incearca o provocare reala pe inter1 sau usa1
    nu tin cu dx-ul , dar isi meritata totul din moment ce au spart confederatia no name si au luat capitalele si metropolele oricum de la plecarea lui viper nu mi se pare la fel de buna si chiar daca ar fi pe sua 1 rubinele tot in lei le-ar cumpara si ar avea tot un avantaj :))
    DON VICENZO @ ro 1
  • Jevil (RO1)Jevil (RO1) RO1 Postări: 31
    nu tin cu dx-ul , dar isi meritata totul din moment ce au spart confederatia no name si au luat capitalele si metropolele oricum de la plecarea lui viper nu mi se pare la fel de buna si chiar daca ar fi pe sua 1 rubinele tot in lei le-ar cumpara si ar avea tot un avantaj :))
    nu e adv, ti se ia dupa ip, eu stau in UK si mi s-a schimbat shop-ul in lire
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 114
    nu e adv, ti se ia dupa ip, eu stau in UK si mi s-a schimbat shop-ul in lire
    se ia dupa ip dar daca joc pe alt server decat Romania si bag tot in lei dau pe cand ei le au in momeda lor ce ii poate face sa plateasca ma mult pentru aceeasi suma
    DON VICENZO @ ro 1
  • ROMANASU41 (RO1)ROMANASU41 (RO1) RO1 Postări: 18
    iati vpn si dute in egipt
Sign In to comment.