Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Buguri sau furaciune ?

http://prntscr.com/l8wa0p

cum este posibil  ? sa fim furati .. ....asa pervers si pe un amarat de jok ...:(

DRAGONU ALB @ ro 1

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262

cum este posibil  ? sa fim furati .. ....asa pervers si pe un amarat de jok ...:(

Cu ce ai fost furat ?
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • KenoKeno Postări: 1,177

Nu pare a fi niciun bug. Când trimiți spionii în misiune este o șansă ca aceștia să eșueze.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • DRAGONU ALB (RO1)DRAGONU ALB (RO1) RO1 Postări: 24
    Asa unul dupa altul ? si nu este prima data dar !! pentru ca primesc aceleas raspunsuri  ....nu am mai sesizat ..Este fff jenant atunci cand te grabesti si ai hrana putina ..... :'(
    O zi minunata si saptamana cu spor ...:* Pentru toti ..
    DRAGONU ALB @ ro 1
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943

Mai creste si tu tavernele alea putin, si dupa nu o sa mai ai esuare dupa esuare.
    Poate de aia iti da fail dupa fail.. ca ai 10/12 spioni.
    Si eu mai primesc fail din cand in cand, dar am 46 spioni... asa e sistemul, sa te frece la cap
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Muffins
    Mai creste si tu tavernele alea putin, si dupa nu o sa mai ai esuare dupa esuare.
    Si eu mai primesc fail din cand in cand, dar am 46 spioni... asa e sistemul, sa te frece la cap

Am 46  spyoni  asa ca nu mai am unde sa cresc    :(:(  
    DRAGONU ALB @ ro 1
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Muffins

Am 46  spyoni  asa ca nu mai am unde sa cresc    :(:(  
    :)))
    Atunci esti tu ghinionist csf :lol:
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Aiurea.
    Dragonul are dreptate, dar ...  >:)
    Gogoritele cu "poa' sa esueze si e normal",  lasati-le pentru aia care au chiulit de la matematici (in special de la statistica).
    E dovedit ca rata esuarilor e asimptotica si nu se respecta teoria numerelor mari a lui Bernoulli. 
    Le-am mai scris intr-un ticket de pe vremea cand era suport in limba romana (adica de pe vremea lui Pazvante Oglu) ca "ajusteaza" mai mult decat ar permite bunul simt tot ceeace e (cum le place unora sa spuna) "random".
    De fapt subrutina care genereaza numerele pseudoaleatoare are prin formula si un "coeficient de burta" si toti cei care analizati ce se intampla, sesizati ca sunt momente cand esuarile depasesc constant dublul sau chiar triplul prognozei de risc.
    Pentru adeptii corectitudinii gge, va dau o tema de casa : "de ce nu functioneaza si invers? adicatelea sa ai sanse de reusita 15% si sa  reusesti de 7 - 8 ori la rand  B)
    Sa  ai  risc  de  15%  si  sa  ratezi  de 7 - 8 ori se pare ca e ok.  Daca sunteti asa de corecti, de ce invers nu e valabil ?
    Raspuns corect : findca nu sunteti !
    Nici sa nu va mai chinuiti sa raspundeti, ca va faceti de ras.
    Pentru toti ceilalti : sa fiti iubiti  <3
     <3  <3<3<3<3  Nu se obosesc ..stai calm 
    DRAGONU ALB @ ro 1
  • TEODAT (RO1)TEODAT (RO1) RO1 Postări: 11
    Keno a zis:

Nu pare a fi niciun bug. Când trimiți spionii în misiune este o șansă ca aceștia să eșueze.
    cum achizionez rubine (cumparate) i mi sunt furate

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier