Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Goodgame Empire cel mai bun joc ever!!!

Buna,azi pe seara m-am decis sa fac misiunea zilnica deoarece doream 100 rubine pentru a fac 4.000 recent m-am apucat pe china ee si la misiunea cu transportu de resurse sa bugu-it da nu este prima data pe bune frate sia cuma ns cati ani imi facea la fel ajung resursele la player nu se pune misiunea am si dovada as dorii in special sa imi raspunda Keno sa ma lamureasca!! uitati dovada se poate vedea caruta cum se intorcea https://prntscr.com/krgqla . O seara fain va doresc

Comentarii

• Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Buna si tie, incearca sa scrii cu "cotul de la degetul mic" data viitoare, ca asa se va intelege mai bine despre ce vrei sa vorbesti.

Din cate stiu eu, misiune nu se aplica daca dai res. jucatorilor de nivel mic/ sau pe avanposturi.
    Incearca mai multor jucatori, pe regate, daca nici asa nu merge... nu prea inteleg.
    Mecanismul este la nivel global, si la mine functioneaza, deci nu prea inteleg de ce la tine nu merge.. 
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier