Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții Update August

17

Comentarii

• Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    Update august intre pana in ora 13...e 12:52...nu s-a facut nici un update :)))))
    S-a făcut update-ul, mi-am luat eu ţeapă crezând că a picat serveru' când au băgat "update-ul minune". 
  • Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247
    Update august intre pana in ora 13...e 12:52...nu s-a facut nici un update :)))))
    S-a făcut update-ul, mi-am luat eu ţeapă crezând că a picat serveru' când au băgat "update-ul minune". 
    Poi nu ziceau ca la actualizarea din august baga castelanu ala refacut ?=)))))))))))))))
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • KenoKeno Postări: 1,177
    "Dar, ca întotdeauna, nu luați acesta dată ca fiind garantată, să fiți conștienți de eventualele întârzieri datorate unor circumstanțe neprevăzute."

Poi nu ziceau ca la actualizarea din august baga castelanu ala refacut ?=)))))))))))))))
    Nu scrie nicăieri când se va bagă din nou noul castelan.

"Îl vom pune înapoi în joc când vom putea."

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247
    " cand vom putea ", peste 2-3 ani cand nu o sa mai fie asa bun cum ar fi acuma :))
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • MrGog (RO1)MrGog (RO1) RO1 Postări: 56
    Mai da putina cultura nu aveti si voi sa faceti cate un mesaj cu compensatia pentru fiecare jucator:)))dati acelas mesaj la fiecare player care cere despagubiri si nici macar nu va chinuiti sa dati ceea ce au pierdut oamenii...va mai cereti un apologize si v-ati scos
    de mai dam un mesaj mai bagati un apologize si inchideti discutia
    ...

wqwq @ ro 1
  • peter2 (INT2)peter2 (INT2) INT2 Postări: 54
    Ia te uita ce "plangaciosi" sunt americanii !!!

Am adaptat putin traducerea, ca ce dadea brut goagalu', prea semana cu ce traduce moderatorul sau petul sau  >:) 

Forja de fuziune !!!! Ce glumă nefericită pentru noi toți! Este doar o altă modalitate de a ne 
    forța să cheltuim bani! Nu știu cât de multe monede și rubine am cheltuit pe această mizerie și 
    tot nu funcționează !!!! Sunt angajați GGE care doresc să-și găsească un alt loc de muncă? 
    Se pare ca da!!! VĂ RUGĂM să vă adunati, ați pierdut deja mii de jucători în 
    ultimul an și ați avut chiar și o concediere de muncitori! Vă rog, vă rog, vă rog să vă 
    întoarceți la ceea ce ati fost, nr. 1 in topul jocurilor, în primul rând! Acum doi ani ați 
    făcut unele schimbări și după cum știți că nu au funcționat, ați pierdut membrii de atunci și 
    nu pare să aveți o idee despre cum să îmbunătățiți jocul. INAPOI LA ORIGINI !!!!

Vai de GGE:))Multi ani inapoi ,vorba unuia ,cu ocazia aniversarii...
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 140
    Asa ma-ncanta sa vad ca la fiecare event, la recompense, avem parte de cate 2 pagini de balonase de sapun.... multumim frumos, GGE  :s:s:s
    taunul @ ro 1
  • Ionut 1114 (RO1)Ionut 1114 (RO1) RO1 Postări: 21
    editat 21.08.2018
    Asa ma-ncanta sa vad ca la fiecare event, la recompense, avem parte de cate 2 pagini de balonase de sapun.... multumim frumos, GGE  :s:s:s
    Pe mine ma incanta cand vad ca primesti porcarii in loc de pietre de 12 si 13 la topuri la samurai si nomazi si decoratiuni de 10 ordine pblica la corbi si straini...Cred ca au uitat sa schimbe astia premiile si la berimond   :D:D:D:D
  • peter2 (INT2)peter2 (INT2) INT2 Postări: 54
    editat 21.08.2018
    Pe mine ma incanta cand vad ca primesti porcarii in loc de pietre de 12 si 13 la topuri la samurai si nomazi si decoratiuni de 10 ordine pblica la corbi si straini...Cred ca au uitat sa schimbe astia premiile si la berimond   :D:D:D:D
    daca le schimba si la berimond...cred ca o sa apara un val urias de injuraturi... 
      In ultimul timp cred ca jucatorii nu mai doresc updateuri >:)>:)
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    astea nu sunt update...sunt downgrade....
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • Ionut 1114 (RO1)Ionut 1114 (RO1) RO1 Postări: 21
    Un singur lucru nu cred ca au inteles MINTILE LUMINATE de la GGE ,acela fiind cel mai important!
    NOI NU MAI VREM UPDATE-URI!!!!!
    Mai bine ati fi lasat jocul asa cum era acum un an...v-ar fi fost mult mai bine si ati fi avut castiguri MULT MAI MARI!!!!
  • MasterDavid (RO1)MasterDavid (RO1) RO1 Postări: 11
    buna stie cineva cum trebuie sa fac ticket ??
  • MasterDavid (RO1)MasterDavid (RO1) RO1 Postări: 11
    am rezolvat dar ........daca vreau sa raportez un player la nume tb sa scriu numele lui s-au al meu ?
  • Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    http://prntscr.com/kocuje
    Chiar aşa aţi ajuns, să băgaţi ofertă la chestia asta foarte folositoare? Sunt chiar curios la ce chestii "utile" aţi mai putea băga oferte.
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 140
    editat 30.08.2018

Septembrie 2018

Festivalul Nopții de Primăvară (De pe 10 Septembrie până pe 5 Octombrie)

Helaaaau!!!!! Vine toamna....Oktoberfest! pana la Paste (le cailor) mai e oleaca.;) 
    Post edited by Keno on
    taunul @ ro 1
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!