Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții Update August

28

Comentarii

• Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247
    O sa nenorociti jocul asta de tot... aveti minte in cap cand puneti la dispozitia jucatorilor un castelan cu bonusuri peste comandantul de la cobri?
    Dupa cum am zis mai sus, ori e vreo greseala pe care o vor rectifica, ori va fi EXTREM de greu de luat.
    Si daca ar fi asa, trebuie doar sa dai mai multe atacuri, tot spargi pana la urma , doar gegeeul abia asteapta sa-ti "bage" oferta cu orori  :D:D:D
    De nenorocit jocul, il nenorocesc altfel: o tragere la roata s-a scumpit de 20 de ori, nivelele de putere si fuziunea iti aduc confuzie generala , o sa vezi cand o sa ai pentru un singur comandant , nu mai putin de 15 versiuni ! 

cu cat mai multi comandanti, cu atat mai multi bani pentru gegeisti :))
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • Blood-Dragon (RO1)Blood-Dragon (RO1) RO1 Postări: 363
    O sa nenorociti jocul asta de tot... aveti minte in cap cand puneti la dispozitia jucatorilor un castelan cu bonusuri peste comandantul de la cobri?
    Dupa cum am zis mai sus, ori e vreo greseala pe care o vor rectifica, ori va fi EXTREM de greu de luat.
    Si daca ar fi asa, trebuie doar sa dai mai multe atacuri, tot spargi pana la urma , doar gegeeul abia asteapta sa-ti "bage" oferta cu orori  :D:D:D
    De nenorocit jocul, il nenorocesc altfel: o tragere la roata s-a scumpit de 20 de ori, nivelele de putere si fuziunea iti aduc confuzie generala , o sa vezi cand o sa ai pentru un singur comandant , nu mai putin de 15 versiuni ! 

2013, an bun...nivel 60.
    Nu se mai intorc vremurile alea. Inainte era posibil ca si un jucator care nu baga bani sa castige un top,dar acum te obliga sa bagi boostere ca sa ajungi top100 sau top50. Eu cred ca astia sunt in cardasie cu Dragnea! :)
    Blood-Dragon @ ro 1
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220
    @Keno de comm ala de la samurai nu se stie nmk?
    dianna5 @ ro 1
    @Keno de comm ala de la samurai nu se stie nmk?
    Daca nu a zis nimic pana acum....fii sigura ca a disparut :)) Byee. cmdt noi si castelani tot ies, dar deja are jum de an de cand s-a scos cmdt de la samurai, si nici macar un psst despre el nu s-a auzit.
    Update...update...update...bla...bla...bla... 
    -Capitala regala ???
    -Regele spin???
    -Tinutul subteran???
    -Coasta cutitelor???
    ...si altele...
    Jucatorii le vor, pe voi va doare-n basca !!!
    Si voi vreti banii jucatorilor... si pe jucatori o sa-i doara-n basca !!! 
    Astia iti bat penisul de noi, si noi continuam sa stam :))
  • Grimm (RO1)Grimm (RO1) RO1 Postări: 411
    Castelanul e putin cam prea exagerat, chestia aia e de nepatruns
    Ai rabdare. Dupa 2 luni maxim, cand playerii vor vedea ca nu ai cum sa bati asa ceva, ori o sa bage un cmdt mult mai bun ca corbita la un top, ori pe doar 1 mil rubine [ un fel de elementalist ] bine inteles, pentru cine va vrea sa infranga tancu ala :))
  • silvanus (RO1)silvanus (RO1) RO1 Postări: 7
    Fierarul ucenic unde e :)?
    Crm
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 140
    Nu si-a terminat inca ucenicia.... ;)
    taunul @ ro 1
  • PetruWarrior (RO1)PetruWarrior (RO1) RO1 Postări: 30
    http://prntscr.com/kcwij5

N-am vazut atata ipocrizie si nesimtire decat la autoritatile statului roman   :#:#:#

Mai tineti minte ce v-am spus eu cand au aparut primele informatii despre megafantomaticul castelan ? 

Q.E.D. 

R.I.P. 

>:)  >:)>:)

Oricum asta arata cat de lipsiti de profesionalism sunt astia de la gegee ... update...update...update...bla...bla...bla...
    E trist ce se intampla cu joculetu asta..dar orice inceput trebuie sa aiba un sfarsit
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 140
    E important anul asta aniversar pt joc...o fi intrat in anul mortii  >:)>:)>:)>:)
    taunul @ ro 1
  • keep strong (RO1)keep strong (RO1) RO1 Postări: 33

ce comandant va fi disponibil la urmatorul eveniment?  sper ca unul de 90-90 sa nu ne mai chinuim cu tehnicus și sa platim o gramada de monede ca sa facem ceva cat de cat din el, că si asa cu updateuri e vai de capul lui.

puneti un com.  care sa se merite sa fie luat , pentru care sa aiba rost sa termine jucatorii un eveniment

• MasterDavid (RO1)MasterDavid (RO1) RO1 Postări: 11
    gge mai bagati si comandanti noi la lvl mic 10 -49 nu tot acelasi de 4 luni in coace...... si noi vrem comandanti noi si buni nu doar cei de lvl  50 70

• Ionut 1114 (RO1)Ionut 1114 (RO1) RO1 Postări: 21
    ne informati si pe noi ce comandant/castelan va fi la lotus?

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!