Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții Update Iulie

Aici puteți discuta despre următorul update.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori

Comentarii

• fains (RO1)fains (RO1) Postări: 88
    Din cea ce priveste vizualizarea noua a ofertelor prime day , s-a implementat si faptual ca ferestrele in care sunt vazute sa fie suprapus epentru a pute fii inchise mai repede cand intri pe joc , sau cand te grabesti sa faci ceva ? 
    Nu te lua dupa nivel pentru a-ti dai seama de adevarata experienta !
    Sa fii iubit :)
  • keep strong (RO1)keep strong (RO1) RO1 Postări: 33

va fi update programat si in luna august?

la problema satelor de pe regate care sa poata fi cumparate cu resurse, se mai lucreaza?

• colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) RO1 Postări: 105

va fi update programat si in luna august?

la problema satelor de pe regate care sa poata fi cumparate cu resurse, se mai lucreaza?

Chestia acesta nu este in interesul si castigul firmei,deci mai asteapta mult si bine aceasta implementare ;)
    LEGIUNEA XIII
  • Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    Modificări la ofertele prime day, dar de comandantu' ce se tot spune că va fi băgat la samurai în shop de vreo două săptămâni?(cel ce a fost la top100 înainte) De ăla aţi uitat, aşa-i?
  • Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247
    editat 10.07.2018
    Modificări la ofertele prime day, dar de comandantu' ce se tot spune că va fi băgat la samurai în shop de vreo două săptămâni?(cel ce a fost la top100 înainte) De ăla aţi uitat, aşa-i?
    va fi bagat, dar dureaza mai mult sa il adauge la negustor de echipamente, nu sunt ei prosti sa il bage la samurai, daca era sa il bage, il bagau de 1 luna de cand a disparut :)) update-uri au tot aparut, cum au scos si corbita si strainul, asa se va intampla si cu asta, altii l-au luat moca, acum cine vrea, trb sa scoata meleoanele din buzunar. Nu stiu cat va sta si castelanul la shop la nomazi, cred ca peste 1-2 ture il vor scoate :))
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220
    http://prntscr.com/k7ds30

nu te referi cumva la comandantul de la mercenari camuflati? ala parca avea puterile astea, nu regele umbrelor
    dianna5 @ ro 1
  • SkyBound (RO1)SkyBound (RO1) RO1 Postări: 18
    Eu nu vad ca ati bagat noile bonusuri la umbre....

Eu nu vad ca ati bagat noile bonusuri la umbre....

Se numeste teapaa !! Ce bine le pare ca ne-a dat teapa ! forta steaua forta steaua heii heii !
  • KenoKeno Postări: 1,177
    @dianna5 (RO1) @SkyBound (RO1) @player567347318 (RO1)

Aparent "Shadow Lord" este comandantul de la mercenarii camuflați. Am modificat acum anunțul. Scuze pentru inconvenienţe.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
    Keno a zis:

Aparent "Shadow Lord" este comandantul de la mercenarii camuflați. Am modificat acum anunțul. Scuze pentru inconvenienţe.
    Ciudat ca pe cati ii intreb, nu au acest cmdt si nu au auzit de el :))  si is doar jucatori veterani
  • KenoKeno Postări: 1,177
    Keno a zis:

Ciudat ca pe cati ii intreb, nu au acest cmdt si nu au auzit de el :))  si is doar jucatori veterani
    Am răspuns AICI la nedumerirea ta :)

• Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    editat 17.07.2018
    Edit. Tocmai am vazut eroul in alta discutie.. mdea, frumoase schimbari, csz..
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    Îmi schimb părerea... Ăsta-i cel mai prost şi inutil update de până acum=))). GGS, să ştiţi că aveam foarte mare nevoie de schimbarea bonusurilor la comandantu' ăla şi, mai "pă" româneşte, ce că**t e cu decorativa aia la 66k rubine?=)))))))) Eu chiar mă întreb cine dumnezeu(cu D mare) e atât de idiot şi atât de prost încât să cumpere acea decorativă senzaţională? În loc să faceţi ceva mai creativ şi mai distractiv pentru jucători(evente noi, p**e-n c**, p**de-n ploaie etc) voi băgaţi decorativă la 66k rubine şi schimbaţi bonusurile la comandantu' camuflat(nu ştiu dacă am zis bine numele).
    Jocul devine plictisitor şi de c**at, au fost atâtea evente frumoase, atâtea chestii care aduceau jucătorilor o plăcere(fără conotaţii sexuale)şi le-aţi scos pentru că "profit" şi pentru că "foame" şi pentru că "oameni proşti".
    Sau mai pe scurt: "P**a-n decorativa voastră camuflată".
    ("A-my parhe rhau pentr-u akest lymbajh dhe tăt rhasu da nu mam putu-t aptyne")
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!