Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții Update Iunie

13

Comentarii

• taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 140
    Asteapta urmatoarele update-uri :D:D:D
    taunul @ ro 1
  • lipseste o galetuta...o lopatica si niste nisip....
    Ti-au luato inainte =]]]]]]

• Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 238
    Sunt curios cate sute de mii de rubine vor costa aceste minunate aspecte....sau poate trecem la nivele superioare...milionul...si...

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Aspectele alea sunt de-a dreptul... halucinante
    Cred ca prea mult stat la pc (ca sarcina de serviciu) dauneaza grav sanatatii mintale  >:)
    Daca mai aveam vreo umbra de dubiu, mi-a fost spulberata acum si pot spune cu tarie : OAMENII ASTIA SUNT TOTALMENTE RUPTI DE REALITATE !!!

Regulamentul acestui joc spune clar ca trebuie sa fii ADULT ca sa ai drept de joc. Deci galetusele alea cu nisip sunt ca nuca in perete, sunt ca frisca in bere sau ca dulceata de capsuni in icre !!! 

alles bulles...
    Castele din minecraft, si dildouri ca aspect.... se pare ca mai nou ggs angajeaza si copilasi sa le deie ideei de a scoate bani din sarmani jucatori..
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• AoD (RO1)AoD (RO1) Postări: 6
    frate de ce s-au bagat samuraii cand deja erau nomazii?? va bateti joc in halul asta?
    @Keno am bagat oferta si dupa ce boosterul de 300% mi-a expirat cel de 200% nu mi-a venit pot sa stiu de ce?? am bagat bani degeaba?? daca da ii vreau inapoi

• KenoKeno Postări: 1,177
    editat 26.06.2018
    AoD (RO1) a zis:
    frate de ce s-au bagat samuraii cand deja erau nomazii?? va bateti joc in halul asta?
    @Keno am bagat oferta si dupa ce boosterul de 300% mi-a expirat cel de 200% nu mi-a venit pot sa stiu de ce?? am bagat bani degeaba?? daca da ii vreau inapoi

Citește ACEST anunț pentru întrebarea cu Samuraii.

Cât despre booster.. Dacă crezi ca este nedrept.. poți face un ticket în limba engleză AICI.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • keep strong (RO1)keep strong (RO1) RO1 Postări: 33
    Pentru luna iunie s-au terminat actualizarile, pentru luna iulie ce eveniment urmeaza? Pentru luna iulie sper ca o sa fie in comandant bun la event. 
  • AoD (RO1)AoD (RO1) Postări: 6
    Este un bug sau de ce nu se pot schimba pietrele? nici sa fie date jos nu pot fi..
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    Keno a zis:
    AoD (RO1) a zis:

Citește ACEST anunț pentru întrebarea cu Samuraii.

Cât despre booster.. Dacă crezi ca este nedrept.. poți face un ticket în limba engleză AICI.
    ce anunt asa se anunta cand apare un eveniment inainte sa inchideti serverul?:))) si sa bagati nisip ptr copii:D sa isi bage ''lopata" in el:))))
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    akm scot samuraii si baga straini:)))))))))))
  • ATTILATHEHUN (RO1)ATTILATHEHUN (RO1) RO1 Postări: 25
    editat 27.06.2018
    Am observat ca nu se mai dau monede la atacurile pe baronii talhari sau pe turnurile de pe regate , cel putin asa arata din rapoartele de lupta . As vrea sa stiu daca e un bug sau intr adevar nu se mai dau monede.

Este bug , monedele sunt , insa nu le arata in raport . 
    ATTILATHEHUN @ ro 1
  • didymar (RO1)didymar (RO1) RO1 Postări: 10
    ca de obicei,numai tampenii...

didymar @ ro 1
  • keep strong (RO1)keep strong (RO1) RO1 Postări: 33
    Ce commandant va fi la Lotus?
  • KenoKeno Postări: 1,177
    Ce commandant va fi la Lotus?
    Nu stim deocamdata

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • de ce a-ti stricat si roata acum cateva luni si fantana acum si rota nu e corect joc de 2 ani si voi mi-ati strica cheful sa joc mai incolo parca vad ca totul trebuie cumparat cu rubine sa bagam cat mai multi bani

• dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220

mai bn bagati straini mai mari ca am dat app 200 de atacuri si nmk...baga-v-as boosterele-n cur

dianna5 @ ro 1
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 140
    Nu incap, ca-s prea mari... :D:D:D
    taunul @ ro 1
  • Starrk (RO1)Starrk (RO1) RO1 Postări: 247
    Presimt ca in viitorul apropiat vom avea pachete de straini [ 1k - 10k rubine, 2k- 20k rubine, 3k+ 50k rubine ] Nu vreti? chinuiti-va sa faceti 10 mil glorie cu 500 si 600 def
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!