Lipsa decorativa, lipsa pietre la festival

2»

Comentarii

• fains (RO1)fains (RO1) Postări: 88
    Încearcă să nu te mai plângi atât , tot forumul vede cât te vaiti degeaba , nu zic ca nu ai o problema dar spamand mesaje pe forum si trimițând tikete la sistem nu cu carul ci cu vagonul nu rezolvi nimik !Pot să bag pariu ca daca erai mai cooperabila , nu un frustrat care nu are nimik mai bun de făcut decât să se plângă , si trimiteai un singur tiket suficient de explicit si convingător totul era bine , am prieteni care chiar au rezolvat astfel de probleme .Nu zic ca jocul nu are probleme , deși țin cu sistemul , dar tu ai mai multe probleme decât a avut el vreodată.
    @Mondeo (RO1)Încearcă să te resemnezi si sa fii mai cooperabila , nu te mai plânge atât  , exagerezi!Zici ca tu ești urmărit pe forum de modelatori când de fapt tu si prietenul tău , nu mai stiu cum îi zice , ganfald7 cred dați abuz la toate postările moderatorilor si celor care țin cu ei , zici ca au greșeli de scriere când pe locul 1 la greselile respective ești tu , da tu , mataluta .
    În numele Lui Dumnezeu cât vreui să ne mai enervezi pe noi cei de pe forum cu plângerile tale fără sens (măcar în mare si oricum toate exagerate ) .Cat?Cat?Cat?
    Sa fii iubit ca si pe plângăcios care se vaicaresc din nimic și care abuzează de bietul lor neuron trebuie s-au iubească cineva  >:)  <3 .
    Ce argumente îmi aduci să mă convingi că nu e așa ?
    Nu te lua dupa nivel pentru a-ti dai seama de adevarata experienta !
    Sa fii iubit :)
    Văd că ești on dar nu te sinchisesti să argumentezi deloc .Ce s-a întâmplat ai rămas fără cuvinte si te ascunzi în spatele butonului abuz Când cineva .si da seama de caracterul tău dezastruos ?Același frustrat fără argumente din spatele tastaturii ...
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 240RO1
    Dear...
    In primul rand locul pupatorilor de moaste nu este aici, ai gresit topicul.
    nr 2, nu stiu prin ce miracol prinzi net din crevasa de unde te ai chinuit sa debitezi toate aberatiile astea.
    Daca nu gandeai in gura sa  si incercai sa iti pui in folosinta neuronii ramasi iti dadeai sema ca altul era mesajul..
    Am scris tickete si toate alea,chestie care foloseste doar la imbunatatirea limbii engleze, pentru ca alt rezultat nu exista. Nu am nevoie de piatra si de decorativa lor rasuflata, poate sa le  pastreze sau sa ti le faca tie cadou.
    Daca chair vrei sa intelegi ce se intampla cauta bancul cu calul ala pe care il duce la targ ca sa il vanda si poate ai sanse sa intelegi ceva. 
    Nu te chinuii sa raspunzi deoarece inteleg ca poate sa treaca o perioada pana prinzi  net din nou..
    Bafta, afta, ftaa ftaa,aaa
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
    Dear...
    nr 2, nu stiu prin ce miracol prinzi net din crevasa de unde te ai chinuit sa debitezi toate aberatiile astea.
    Daca nu gandeai in gura sa  si incercai sa iti pui in folosinta neuronii ramasi iti dadeai sema ca altul era mesajul..
    Am scris tickete si toate alea,chestie care foloseste doar la imbunatatirea limbii engleze, pentru ca alt rezultat nu exista. Nu am nevoie de piatra si de decorativa lor rasuflata, poate sa le  pastreze sau sa ti le faca tie cadou.
    Daca chair vrei sa intelegi ce se intampla cauta bancul cu calul ala pe care il duce la targ ca sa il vanda si poate ai sanse sa intelegi ceva. 
    Nu te chinuii sa raspunzi deoarece inteleg ca poate sa treaca o perioada pana prinzi  net din nou..
    Dear...
    Felicitări cum scriu cum răspunzi , ce sincronizare si zici ca tie ti se urmăresc postările  :D    ;)
    Ti-am cerut argumente văd că tot nu ai adus ...
    editat 22.05.2018
    Văd că tu nu prinzi net să răspunzi  , ca la neuronul ala al tău sunt sigur nu găsesti argumente , deși motive de bocit mai ceva ca in evul mediu gasesti
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 240RO1
    invata sa numai faci dublu post, invata sa joci, sa vezi cum e dupa catva ani, nu dupa cateva saptamani si sa numai iti lipesti buzele de lucruri scarboase in speranta ca primesti anumite foloase, nu  se merita...  nu mai scrie ca te obosesti de pomana daca nu intelegi aia e si nu trebuie sa iti dau eu explicatii.
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • KenoKeno Postări: 1,177Moderator
    editat 22.05.2018
    Certăreții au primit o avertizare de 2 puncte pentru ceartă.

Dacă vă mai certați o dată primiți jail 2 săptămâni!

Cât despre spam-ul tău Mondeo.. nu am ce să mai spun.. eu ti-am spus că îți va fi verificat contul.. nu că te pot ajuta să-ți primești ceea ce ai pierdut.. Știi și tu că pentru pierderi se face ticket la support.. nu se spamează un topic unde ti-am spus că îți va fi contul verificat..

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!