Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

GGE falimentează?

Oare de câte ori pe zi trebuie să opriți serverele ca să le întrețineți? Sunt serverele vechi, depășite, sau au fugit de la voi angajații profesioniști?
Din experiență, lucrurile astea, oferte agresive, întreruperi de sistem,  bug, etc. se întâmplă când managerul e depășit de situație, nu mai are specialiști, echipamente corespunzătoare sau pur și simplu nu e capabil chiar managerul. 
Nu e normal să ne întrerupeți jocul de 2 ori într-o zi. Cu oferta pe care v-am dat bani poate mi-o recompensați, dar cu timpul pierdut că să faceți voi întreținerea serverelor,cine mi-l dă înapoi? 

Comentarii

• KenoKeno Postări: 1,177
    Oare de câte ori pe zi trebuie să opriți serverele ca să le întrețineți? Sunt serverele vechi, depășite, sau au fugit de la voi angajații profesioniști?
    Din experiență, lucrurile astea, oferte agresive, întreruperi de sistem,  bug, etc. se întâmplă când managerul e depășit de situație, nu mai are specialiști, echipamente corespunzătoare sau pur și simplu nu e capabil chiar managerul. 
    Nu e normal să ne întrerupeți jocul de 2 ori într-o zi. Cu oferta pe care v-am dat bani poate mi-o recompensați, dar cu timpul pierdut că să faceți voi întreținerea serverelor,cine mi-l dă înapoi? 
    Încearcă să urmărești ACEST topic.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220
    @Keno

incearca tu sa urmaresti mesajele mele si sa le raspunzi....e dreptul meu ca jucator pe platforma voastra sa pun niste intrebari cu privire la joc daca sunt nelamurit si sa primesc si niste raspunsuri concrete

multumesc!
    dianna5 @ ro 1
  • Maykei (RO1)Maykei (RO1) RO1 Postări: 67
    Keno a zis:
    Încearcă să urmărești ACEST topic.
    Keno dacă și serverele cu  programatorii și managementul ar fi la fel de performante ca și tine, nu ar mai exista atâția jucători nemulțumiți că li se întrerupe jocul, ieri de 2 ori ați oprit jocul, acum iar ați oprit jocul, peste 5 ore iar o să opriți jocul? Trebuie să acceptăm să ne opriți jocul de 2 ori în fiecare zi?  Mâine va fi la fel? 
    @Keno

incearca tu sa urmaresti mesajele mele si sa le raspunzi....e dreptul meu ca jucator pe platforma voastra sa pun niste intrebari cu privire la joc daca sunt nelamurit si sa primesc si niste raspunsuri concrete

multumesc!
    Dianna, nu Kenzo e de vină, el e doar un moderator care face tot ce poate el în situația existentă și sunt convins că nici lui nu-i place ce se întâmplă.  De vină sunt cei de la GGE, care sunt depășiți, sunt incapabili să țină un joc în bună stare ca clienții lor să fie mulțumiți. 
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    @Keno

multumesc!
    Dianna, nu Kenzo e de vină, el e doar un moderator care face tot ce poate el în situația existentă și sunt convins că nici lui nu-i place ce se întâmplă.  De vină sunt cei de la GGE, care sunt depășiți, sunt incapabili să țină un joc în bună stare ca clienții lor să fie mulțumiți. 
    "Un joc"
    Vorbesti de parca ai stii tot ce e in compania ggs.
    Cand ai asa de multe jocuri, si atatia jucatori, nu cred ca e asa usor sa iti imparti si sa rezolvi problemele. O fi avand ei o mana de oameni, poate mai multi, dar nu e usor, cum am mai spus, sa rezolvi problemele asa din senin cu abra cadabra. 
    Dar e mai usor sa postezi/comentezi zi de zi aceleasi chesti. 
    Nici mie nu imi place ca se intrerupe jocul de 2/3 ori pe zi. Dar macar nu ma plang,accept problema, si iau o pauza de la joc.

] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Muffins, cred că ai făcut o pasiune pentru mine, de mă urmărești imediat peste tot pe unde postez!  Nu-ți face iluzii, sunt luat!  :):)
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    sunt destui care tusesc daca lasa PC si mai iasa la aer...mai ales ca timpu de afara e superb... trebuie profitata cat nu ploua ...si daca ploua sunt alte trei variante decat jocu numai depinde de varsta:))) 1. numara bani. 2 dormi sau trei fa copii:)))
    e un Joc de placere pt unii...pt alti daca nu merge bine jocu sau e in service intra in ...cum i se spune? cand dependentu de ceva nu isi "drogu"? sevraj?? ceva de genu:)))
    Dorel du-te la pâine și spune-i vânzătoarei că vrei 1 pâine dar îți lipesc 10 bani și vezi ce-ți spune.  Pentru banul meu vreau un serviciu corespunzător, punct!
  • KenoKeno Postări: 1,177
    Dorel du-te la pâine și spune-i vânzătoarei că vrei 1 pâine dar îți lipesc 10 bani și vezi ce-ți spune.  Pentru banul meu vreau un serviciu corespunzător, punct!
    Daca e un magazin mai mic iti spune sa ii aduci data viitoare :)))

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • faceti ba oamenilor ceva cu aliantele astea nou infiintate ce au cate 15-20 de conturi pe acelasi jucator.
    unde vezi buluc alianta cu un jucator dar cu 20 de conturi , pai ia ganditi logic , cand o sa se dezvolte cam ce o sa faca pe harta ?
    nu este fair play
    Keno a zis:
    Păi hai să-i spunem neamțului că aici în România se practică și plata pe caiet  :D
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    Keno a zis:
    si in magazinele mari (depinde de casier) mai lasa 10 banii:))) ma duc sa imi caut mnte ca jocu pt cei care jucam de placere si nu bagam banii e ok:)))) nici la dr daca mergi cu mica atentie nu rezolvi decat nervi ca sanatate si minte nu poti cumpara:)))
    Ce s-ar face România fără Dorel!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier