Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții Update Mai

Aici puteți discuta despre următorul update.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
«134

Comentarii

• DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 116
    daca fostii comandanti se dau sub lvl 70 cum se dau mai nou si echipamentele de la nomazi jocul va fi dezechilibrat tare deci sa speram ca nu se va intampla aceste lucruri
    DON VICENZO @ ro 1
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220
    eu am inteles
    comandant pt npc, comandant pt jucatori, comandant pt nomazi, comandant pt straini si corbi, comandant pt metafori.....unde vreti sa-i mai pun? :)))))))

mai bagati si voi niste comandanti la campament...tot se strica resursele in stocare ca nu avem salturi sa facem mai multe granare la arhitect :)
    dianna5 @ ro 1
  • didymar (RO1)didymar (RO1) RO1 Postări: 10
    deci tot nu maresc campamentul...
    didymar @ ro 1
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Ce dumnezeu e asa de greu sa mariti idiotenia aia de campament?
    Faceti 3 nivele in plus, 8 / 9 / 10.
     Fiecare nivel sa fie construit cu resurse si resurse legendare.
    Numarul de comandanti sa fie pana la 35.
    Uite, aveti jumatate de idee.
    Ce va e asa greu?
    Timp?
    Nu cred ca este mare lucru de facut, avand in vedere ca si piata a primit 1 sau 2 nivele in plus vara trecuta.
    Jalnic cum e facut jocul asta, programe simple, dar oameni foarte lenesi, sau care nu dau 2 bani pe jucatori lor.
    Dovada echipamentele, nici alea nu sunt originale, comandantu e copie a castelanului, si partile din armura si casca e tot copie de la castelan si executioner.
    Din nou jalnic.
    Ma asteptam la mai mult de la gge pentru luni mai. 
    Sper ca vom avea un bonus mare cu chestia aia "7 days left to go" sau e un alt esect marca gge, care si asa ne tine in suspans degeaba.. ca a fost chiar cringe video-ul de 20 secunde in care ne arata o imagine neagra. :neutral:
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• Firegen7 (RO1)Firegen7 (RO1) RO1 Postări: 50
    Parerea mea, la fel cum a spus si Muffins, este ca ar trebui sa adaugati inca cateva nivele pentru campament. Sper ca ve-ti baga ceva in legatura cu vandutul echipamentelor, sa stergi 75% din echipament si pietre dureaza o eternitate. E pacat de un joc asa bun ca acesta.
  • KenoKeno Postări: 1,177
    Parerea mea, la fel cum a spus si Muffins, este ca ar trebui sa adaugati inca cateva nivele pentru campament. Sper ca ve-ti baga ceva in legatura cu vandutul echipamentelor, sa stergi 75% din echipament si pietre dureaza o eternitate. E pacat de un joc asa bun ca acesta.
    Este în plan o adăugare de comandanți dar nu știm când va fi implementată

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • Liviu.18 (RO1)Liviu.18 (RO1) RO1 Postări: 7
    editat 25.04.2018
    Ce va e asa greu?
    Timp?
    Nu cred ca este mare lucru de facut, avand in vedere ca si piata a primit 1 sau 2 nivele in plus vara trecuta.
    Jalnic cum e facut jocul asta, programe simple, dar oameni foarte lenesi, sau care nu dau 2 bani pe jucatori lor.
    Dovada echipamentele, nici alea nu sunt originale, comandantu e copie a castelanului, si partile din armura si casca e tot copie de la castelan si executioner.
    Din nou jalnic.
    Sper ca vom avea un bonus mare cu chestia aia "7 days left to go" sau e un alt esect marca gge, care si asa ne tine in suspans degeaba.. ca a fost chiar cringe video-ul de 20 secunde in care ne arata o imagine neagra. :neutral:
    tu mananci ***** la fiecare post la orice...joci macar pe ro1? ce *** tot te dai in spectacol pe aici...i-a si joaca cum ti se canta ,nu-ti convine mars *** pe bigfarm ************.

Keno: Limbaj neadecvat
    Post edited by Keno on
  • happyiulian (RO1)happyiulian (RO1) RO1 Postări: 421
    editat 25.04.2018
    Ce va e asa greu?
    Timp?
    Din nou jalnic.
    tu mananci ***** la fiecare post la orice...joci macar pe ro1? ce *** tot te dai in spectacol pe aici...i-a si joaca cum ti se canta ,nu-ti convine mars *** pe bigfarm ************.

Keno: Limbaj neadecvat
    :))) Big Like :smile:
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220
    eu vr sa stiu daca revin orasele

in poza aia de la update le vad....dar in prezentare nu scrie nmk de ele
    dianna5 @ ro 1
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) RO1 Postări: 238
    10 mil de pct de glorie si straini sau corbi de 500.... 

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    .conform GGE sunt puncte realizabile...eu una nu le pot face..nici macar la 2 mil glorie nu merg pt ca nu bag banii si nu merita sa strici steaguri pt 4-5-6 max defensiva la corbi/straini ....cu sistemul lor aleatoar ....
  • Pain (RO1)Pain (RO1) RO1 Postări: 3
    ba da voi sunteti normali la cap?
    cum *** vreti sa facem 10 mil glorie la straini si corbi?
    cica sunt puncte realizabile pentru orice jucator..
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    Pain (RO1) a zis:
    ba da voi sunteti normali la cap?
    cum *** vreti sa facem 10 mil glorie la straini si corbi?
    cica sunt puncte realizabile pentru orice jucator..
    si inca la aia grasi de 5-6 -700 defensiiva ca daca gasesti cu peste 2 k (la mine asa se intampla) din 2 K 60% sunt atac deci ioc glorie multa
  • Joker (RO1)Joker (RO1) RO1 Postări: 39
    10 mil glorie cu straini de 400 nice :smile: mai bine bagati-va update-ul asta in c*r :smiley: 
    Programming just for fun LUA, HTML, PHP, JavaScript, Java, C#
  • Salut KENO am o intrebare cind mai vine tinutul subterat,regele ghimpe?
  • 10mil de glorie. nu-s normali. 
    nici vorba sa mareasca numarul de comandanti. bataie de joc fata de jucatori.
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) RO1 Postări: 105
    Apai fara investitie substantiala in cumparare de steaguri si booster de glorie si multe altele nu ai nici-o sansa,asta este si ideea,ca sa castige doar marii rubinari ai serverelor totul....jocul tinde tot mai mult spre pay to play :(
    LEGIUNEA XIII
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    'pay to pay to play" poate
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) RO1 Postări: 105
    Da,o sa platesti ca sa poti juca,intacolo duce tot :(
    LEGIUNEA XIII
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!