Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

problema cu reclamele

mai fartilor cui sa ma mai adresez si eu ??
jokul asta e nebun cu reclamele,lor
nu poti sa pui un atac,un spionaj ceva ca tup reclamaa...
astia sunt chiar nebuni cu reclamele lor,,alceva cred ca nu mai stiu...
faceti ceva cu ele va rog,,ma disperaaaaa....

Comentarii

• taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 143
    Si te vor dispera in continuare....Doar nu crezi ca vor renunta la ele sau la modul de afisare pentru ca tu sau alte mii de jucatori se simt deranjati!   sa fim seriosi...   >:)

taunul @ ro 1
  • sa le fac ceva dai in mama  lor

din 5 in 5 minute reclame
    nst cum sa mai faca sa ia bani de la noi,,,sa astepte mult si bine
    o sa ma pun sai  disper si eu cu mes pe ei sa vedem ce fac dupa :)))

• DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 116
    oricum le citesc din luna in luna :)
    DON VICENZO @ ro 1
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    eu nu le citesc de loc, dar nu ai loc si timp sa faci nimic, au devenit de o agresivitate fara precedent, apar in valuri, se si muta ca sa nu poti sa dai click repede, alea succesive de patru valuri de iubesc eu:))
    Ce face foamea din oameni...
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • Metatron (RO1)Metatron (RO1) RO1 Postări: 1
    e  exagerat la cate reclame baga , tot din 5 in 5 minute, sper din tot sufletul ca raspunsul jucatorilor este sa nu va cumpere nimic, pana invatati sa i respectati.
  • Apoi e clar. Ori sunt flamanzi tare, ori nu le convine cu ce le-am umplut frigiderul la fiecare oferta care m-a oprit din completarea unui atac :)
    Eu interpretez asta cam asa: "Noi, GGE, ne kkm pe voi jucatorilor cu toate doleantele voastre. Noua ne trebuie bani si nu ne doare capul daca va plac sa nu, metodele nostre de a va stresa" :)))
    Dark_Master @ ro 1
  • yama (RO1)yama (RO1) RO1 Postări: 157
    editat 08.04.2018

Apoi e clar. Ori sunt flamanzi tare, ori nu le convine cu ce le-am umplut frigiderul la fiecare oferta care m-a oprit din completarea unui atac :)
    Eu interpretez asta cam asa: "Noi, GGE, ne kkm pe voi jucatorilor cu toate doleantele voastre. Noua ne trebuie bani si nu ne doare capul daca va plac sa nu, metodele nostre de a va stresa" :)))
    100% de acord cu tine, dar singura metoda de a-i face sa renunte ar fi sa NU vanda nimic prin metoda asta agresiva...
    Din pacate insa, mama prostilor e mereu gravida si sunt sigur ca au fost dgoestui natafleti care sa puna botu' (nu neaparat doar de pe serverul Ro1)
    Pentru toti cei care nu au cunostinta despre metodele de promovare : cu cat promovarea este mai agresiva, cu atat produsul e mai suspect de a fi de foarta proasta calitate.
    Puteti vedea asta oriunde, reclame agresive gasiti la te miri ce de care n-aveti nevoie (Stalynskaia "pentru betivi p
  • Costel36Adventu (RO1)Costel36Adventu (RO1) RO1 Postări: 10
    editat 08.04.2018
    eu unu  le-am facut si  tichet pe seama asta 
    acum sa vad ce raspuns o sa primesc 
    dar cred ca o sa ma pun si sa le dau si eu lor tichete din 5 in 5 minute si sai vad dupa incotro o iau :))
    sunt fomosti rau de tot ,,cred ca daca ne-am pune si noi vreo 500 sa le facem tichete pe seama asta o sa faca ceva cu ele dar daca fac doar cativa nu o sa faca nimik,,,o sa ne bombardeze in continuare cu prostiile astea ale lor de reclame ...
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 143
    De...fiecare obtine satisfactia de unde poate >:)o:)>:)o:)>:)o:)
    taunul @ ro 1
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    editat 08.04.2018
    ticket la fel de des cum dau ei oferte
    trebuie facut spam pur si simplu. Asa cum fac ei asa trebuie sa facem si noi.
    este absolut inimaginabil.

Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • xipo (RO1)xipo (RO1) Postări: 9
    Pai ei sunt axati si innebuniti sa ne bage reclame din 5 in 5minute si daca e sa zici ceva de corbi/straini aici, vine repede keno si zice „ strainii vin random la jucatori”... din aproximativ 200 de atacuri ce am dat tura asta pe straini, am avut doar 2 de 1.5k def, restul intre 350-600 
    Poate daca as fi luat ceva oferte din astea ce te „violeaza” s-ar fi schimbat foaia ... ar trebui sa se gandeasca ca unii joaca si de pe telefon uneori  si e a drq de greu sa asezi un atac  si cand iti mai vine o oferta sa iti „ ajute” jocul , te apuca toate nebuniile
    Ce era gresit cum veneau ofertele pana acum o saptamana? o data la 3-4 ore parca e alta viata decat asa

• SkyBound (RO1)SkyBound (RO1) RO1 Postări: 18
    O intrebare...
    S-au schimbat rasplatile si la samurai ? sau numai la nomazi ?
  • fains (RO1)fains (RO1) Postări: 88
    @xipo Despre corbi situatia ta e inca buna Eu am un prieten care a spart 10 corbi la rand atacand cu cate un val de def (iscoade si santinele). :) Si tu Esti suparat ca iti vin corbi cu 350 soldati >:)
    Nu te lua dupa nivel pentru a-ti dai seama de adevarata experienta !
    Sa fii iubit :)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier