Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Unde este echipamentul de la berimond?

Am luat coiful de la beri dar nu il gasesc in inventar ...

răspunsuri

• buna ! mi-a disparut coiful vanatorului de la berimond, de pe commandant.  daca stie cineva ceva si ce at trebui sa fac ?  multumesc anticipat !
  • dado2 (RO1)dado2 (RO1) RO1 Postări: 38
    daca esti nivel mic acele piese au avut termen mai bine le vindeai
  • yos3/yos3/ RO1 Postări: 2
    Ce termen ? eu unu nu l-am primit deși l-am castigat, cu prostiile lor alti au de pierdut...
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    daca esti nivel mic acele piese au avut termen mai bine le vindeai
    si decorativa de la alinta ot termen avea?
  • SkyBound (RO1)SkyBound (RO1) RO1 Postări: 18
    mda...si mie mi-a disparut coiful.....sistem de c....
    In plus daca este la recompense si `este termen` pe el noi astia mici de ce putem sa il luam ?

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    nu cred ca e de termen....nu am mai auzit de asta...lasa ca azi e luni deje nemtii poate au venit la munca si dupa ce isi beu cafaua o sa se puna pe treba...ca si altii colegi s-au plans ca a disparut echipament si decorativa de la alianta nu a primit-o nimeni

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier