Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții Asaltul Iernii

Această discuţie a fost creată din comentarii de la: Eveniment nou Server vs Server: Asaltul Iernii!.
«1

Comentarii

• recompense minunate ? frate cel mai bun server ia  booster de 75% care e foarte putin , si deja se stie ca e germania cel mai bun server si decoratiunea cu 290 ordine publica ce niaba e asta ? mama ce recompense baga si astia de la gge de ma sparge 
    Amor Vincit Omnia
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    O alta copie ieftina marca "An nou/ Eveniment nou" =))))
    Tipic germanilor.
    Astia is ca si chinezii si japonezi cu restaurantele. Aceeasi chestie doar mancarea e diferita, aici fiind premile diferite (aproape, ca si ultimele doua evenimente de genul au fost la fel cu boost'ere si decorative si pe alta tema.
    Ma intreb ce or sa bage pe big farm? Aceeasi tema doar ca e pe big farm @Beopmin ?
    Rad singur aici.

] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• BeopminBeopmin Postări: 1,510
    Salut @Muffins 2.0 (ASIA1)

Nu, acolo nu vor exista lucrurile care sunt in Empire, dar exista si acolo un eveniment server vs server numit Campionatul Mondial, insa difera fata de Empire unde lucrurile stau putin diferit.
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Beopmin a zis:
    Salut @Muffins 2.0 (ASIA1)

Nu, acolo nu vor exista lucrurile care sunt in Empire, dar exista si acolo un eveniment server vs server numit Campionatul Mondial, insa difera fata de Empire unde lucrurile stau putin diferit.
    Putin diferit xD
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• Alin2k17 (RO1)Alin2k17 (RO1) RO1 Postări: 2
    Abia astept.
  • In alta ordine de idei daca evenimente noi apar cele vechi au fost reparate, ma refer la recompensele de la straini si corbi  ?
    MassEffect @ ro 1
  • O alta copie ieftina marca "An nou/ Eveniment nou" =))))
    Tipic germanilor.
    Astia is ca si chinezii si japonezi cu restaurantele. Aceeasi chestie doar mancarea e diferita, aici fiind premile diferite (aproape, ca si ultimele doua evenimente de genul au fost la fel cu boost'ere si decorative si pe alta tema.
    Ma intreb ce or sa bage pe big farm? Aceeasi tema doar ca e pe big farm @Beopmin ?
    Rad singur aici.

Nu razi singur ... desi, daca citesti cu atentie textul, iti vine mai degraba sa plangi.
    Google translate brut, fara corectii gramaticale... poate fiindca se adreseaza unui public majoritar agramat ? 
    Chiar din start, citez : "V-ați saturat sa stați, sa pescuiesti la copcă..." hmmm, deci noi stam si tot noi "pescuiesc" la copca  >:)  ... dezinteres total pentru o exprimare cat de cat... 
    Nici nu mai conteaza ca astia baga eventuri fara noima , pe care nu le doreste nimeni in timp ce evenimente indragite si de succes stau la naftalina... (capitala regala, turnirul, etc). Nu-mi amintesc de cand nu au mai fost evenimente ca regele spin, tinutul subteran sau coasta cutitelor... poate va mai amintiti de ele, sunt si misiuni de realizari pe acolo, misiuni pe care o sa le faca unii la sfantu' asteapta...
    Bine ca gge "experimenteaza" buguri noi si pe urma alearga disperati in jurul cozii ca se umple harta de ruine (fiindca sunt destui care prefera sa abandoneze contul, decat sa-l dea altcuiva).
    Bine ca moderatorul afiseaza un "regulament" in care postacii sunt transformati in aplaudaci obedienti ai gge, orice parere critica devenind automat indezirabila, catalogata ca offtopic si stearsa ... aaaa, sa nu uit, iei si warn si "jail" daca nu-ti rupi palmele aplaudand ultimele reusite in materie de buguri noi ale gge 
    >:)
    Treziti-va nene !!! Der grosse fuhrer a dat coltu' de mult, dar empire merge din greseala in greseala spre victoria finala. 
    Sa fiti iubiti. o:)

lol
    Amor Vincit Omnia
  • BeopminBeopmin Postări: 1,510
    editat 04.02.2018
    @Gandalf7 (RO1) se pare ca ai dreptate...si mai jos putem continua cu "dă-ți jos praful de pe hainele ", insa mici greseli pot fi facute de oricine. O sa fie acordata mai multa atentie acestor lucruri de acum si o sa le recomand moderatorilor sa reciteasca traducerile inainte de postare (o sa le recitesc si eu cand o sa am ocazia)

Nu ca vreau sa le iau apararea, dar keno si colegul lui fac tot posibilul sa se asigure ca sunt toate traducerile la zi, din graba mai pot fi facute mici greseli ;)
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 143

aaaa, sa nu uit, iei si warn si "jail" daca nu-ti rupi palmele aplaudand ultimele reusite in materie de buguri noi ale gge 
    >:)

Alea le iei si daca sanctionezi in vreun fel prestatia moderatorilor; de exemplu daca oferi vreun "rade tare de tot"...
    By the way...cum s-o fi spunand warn si jail in romaneste???? ;)
    ups....iar am pacatuit cu un offtopic  o:)
    taunul @ ro 1
  • Daca nu va place nu jucati!Ce vina au moderatorii ca voua nu va plac evenimentele?Nu ei au facut evenimentul asta ci echipa Goodgame!E adevarat ca au scos niste evenimente bune si au bagat unele rele...
    Intrebarea e:Cu ce va ajuta daca toti comentati?!Jocul e mult mai bun decat acum 2 ani!Mai de mult existau 6 evenimente acum sunt peste 10.Au inbunatatit jocul si voi numai sa comentati stiti.Stati la calculator si asteptati sa apara lucruri noi ca voi sa comentati!Incercati voi sa creati evenimente si dupa aia sa comentati!
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280

Chiar din start, citez : "V-ați saturat sa stați, sa pescuiesti la copcă..." hmmm, deci noi stam si tot noi "pescuiesc" la copca  >:)  ... 

si daca la noi nu e asa de frig cat sa inghete?:))) cum pescuim la copca?:))) si cum putem face sa pescuim sa stiu si eu( pe joc) :)))

• Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    editat 07.02.2018
    Lasa-l in pace... a prins si el net in pestera aia de unde scrie si se da rotund, se pare ca oricum sa tarat inapoi...
    Oricum e interesant de stiut ca Mircea Badea joaca GGE...:))

Ideea este ca, aproape toate evenimentele interesante au disparut, mai recent si samuraii, si culmea, ca sa faca loc Berimondului pe verde, alt experiment nereusit. Sa mentionat ca samuraii  o sa mai apara, dar nu se stie data exacta. Adica prin 2018 nu cred ca ii mai vedem.In schimb au aparut evenimente gen metamorfi, care mie personal mi se pare un dezastru, care stau si cu saptamanile pe harta.
    Asaltul iernii? hmm, alta gogoritza... se lupta serverul german cu cel bulgar si cel unguresc... chiar oare cine castiga? asta e ceva gen "daca ghicesti cate ciuperci am la spate ti le dau pe amandoua"

Btw d-lor moderatori, nenea care a aparut din pestera, de ce nu a luat vreun warn? ca tot ce a scris a fost on-topic?
    a, stai daca esti 'ki...ass nu iei, aha, bine de stiut
    Post edited by Mondeo (RO1) on
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • Daca tot va credeti asa breji , eu spre deosebire de voi pot sa vad si partea plina a paharului.Iar tu Mondeo, cred ca ma confunzi cu tine...Nu te mai juca frate daca nu iti place!Nu te obliga nimeni!

Frate cred ca esti o greseala!
  • Scuze dar nu am ce sa vorbesc cu niste inbecili ,excroci si borati...Si nu credeam ca o sa ajung aici dar eu cand am pus primul comentariu nu am jignit pe nimeni dar vad ca asta e specialitatea voastra.
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    editat 10.02.2018
    Ai prins iar wi-fi mah? a batut vantul in directia buna? Mars sub piatra aia de unde te ai tarat afara.
    Recunosc ca nu stiu ce inseamna inbecil dar sunt aprope sigur ca nu este vreun cuvant de lauda, insa restul de cuvinte bolduite al aspirantului la buletin de mai sus mie mi se cam par injurii ca ,Master Kenu, Beopmin, asta nu merita niciun, warn, jail? nada?alea alea? huh?
    Deci parca era un regulament pe forum cum si in ce fel te adresezi, nu?
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • KenoKeno Postări: 1,177
    Cei doi ''certăreți'' au primit WARN.

Topicul va fi deschis până la finalizarea Campionatului ! Fara OFF-TOPIC sau CEARTĂ !

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • Sunt multumit de capionatul gheti 
    Am o propunere de update foarte interesanta 
    dar nu stiu cum sa trimit mesaj tiket la suport sau ceva de genu 
  • Robert__xD (RO1)Robert__xD (RO1) RO1 Postări: 14
    Am si eu o intrebare.
    De ce n am primit o piatra di ncastelan la eventul de termen lung???????
    Eu cred ca este bataie de joc
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!