Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Straini, corbi

nu este posibil sa nu ai macar un strain sau corb cu peste 1,5 K sld, cu toate atacurile si resetarile vin numai cu cate 400 -- 500 sld.                                                                                                                                                                                                          Domnilor moderatori, poate va ocupati si de partea asta, sau sunteti in vacanta prelungita ?
strawdog @ ro 1

Comentarii

• DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 116

Din cate stiu depinde de noroc plus ca daca ai onoare mai mare ai sanse se prinzi unul cu mai mult def

DON VICENZO @ ro 1
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 136
    Nu cred ca onoarea are vreun efect in repartizarea castelelor; am colegi de alianta cu onoare mai mica, dar care gasesc constant castele cu peste 1000 def.; eu ma "delectez " doar cu 400-500... :s:s:s
    taunul @ ro 1
  • Daria 1 (RO1)Daria 1 (RO1) Postări: 21
    EU am nivel mai mic , 46 , imi da pana in 700 soldati , ma rog vreo 300 mi-i da militieni si 100 de atac ,la corbi/straini dar mi se intampla lafel daca il inving imi da unul cu pana la 200 
  • siflor (RO1)siflor (RO1) Postări: 5
    buna nici eu nu cred ca are legatura cu onoarea am onoare bunicica si tura asta am avut un singur strain cu 1700 da jumate atac si eu vroiam sa trag la top dar cu toate ca am dat peste 100 atacuri nu am avut mai mare  as sugera ca la un numar de atacuri in jur de 30 sa se dea un castel de peste 2000 si cine da atacuri multe ar avea si o sansa sa gaseasca uni mai rasariti
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 278
    Onoarea de-a baga bani da:))) alta onoare ba:))
  • KenoKeno Postări: 1,177
    nu este posibil sa nu ai macar un strain sau corb cu peste 1,5 K sld, cu toate atacurile si resetarile vin numai cu cate 400 -- 500 sld.                                                                                                                                                                                                          Domnilor moderatori, poate va ocupati si de partea asta, sau sunteti in vacanta prelungita ?
    Castelele străine și corbii sunt automat genarați random.. Nu pot fi afectați de alți oameni..

Din cate stiu depinde de noroc plus ca daca ai onoare mai mare ai sanse se prinzi unul cu mai mult def

Onoarea te ajută să iei mai multă glorie.. în niciun caz să prinzi străini mai mari..

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!