Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții Event Teaser: Atacul Metamorfilor

124

Comentarii

• taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 143
    Daca as fi moderator, stai linisit, ca nu as avea libertatea aia de jucator pentru a vorbi.

Si ti se pare ca suntem fericiti cu asa-zisa libertate de a vorbi??? Nu vezi ca onorabilii GGE-isti au adoptat proverbul romanesc "cainii latra, caravana merge"???? Ne trateaza ca pe niste jucatori de a n-spea categorie, altfel de ce ar fi scos si suportul in lb. romana, nu care cumva sa le rapim din pretiosul timp cu vaicarelile noastre zilnice :D Altfel...banutii sunt buni, de-ar fi fara numar si fraierii care sa le umple buzunarele de doua ori mai multi... >:)>:)>:)>:)
    taunul @ ro 1
  • Metamorf !! necioplit mai trebue lucrat al punctaj .. se face punte pe castele mici mai mult ca cele mari .. si era mai bine sa fi fost def reala a jucatorului aparare atac nu dinozauri astea :dizzy: pe langa asta erau bune pierderi reale atunci se starnea interesul !! ..in resti o ideie interesanta ...dar necioplita!!
  • de cand s-au bagat metamorfii eu nu mai beneficiez de bonusul zilnic... alti colegi din alianta nu au aceeasi problema... faceti ceva sa avem toti aceeasi sansa la joc... sau scoateti metamorfii pana reusiti sa faceti ceva bun.
    Cornel1000 @ ro 1
  • Care e problema cu bonusurile comandantilor la metamorfii astia ?
    Comandant cu care atac strainii cu 132 pe flanc, la metamorfi nu pot pune mai mult de 119
    Care bonusuri nu sunt luate in calcul la metamorfi ?
    Parca era vorba ca sunt jucatori de nivel si putere apropiata.
    Dark_Master @ ro 1
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    Care e problema cu bonusurile comandantilor la metamorfii astia ?
    Comandant cu care atac strainii cu 132 pe flanc, la metamorfi nu pot pune mai mult de 119
    Care bonusuri nu sunt luate in calcul la metamorfi ?
    Parca era vorba ca sunt jucatori de nivel si putere apropiata.
    Cam asa vede egalitatatea sinistra echipa...
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • The Admiral (RO1)The Admiral (RO1) RO1 Postări: 22
    Nu va mai cacati  pe voi cu evente de 2 bani. ... băgați turnirul și capitala înapoi , măcar la astea 2 evente tragi din plăcere nu sa dai toată ziua în samurai și ciori de maxim 500 def. Jocul devine plictisitor de ăsta mulți se lasă ....pe ro  maxim dacă mai joaca 3k playeri restu ferme. Nici măcar nu va duce capul  cum sa atrageți jucători....
    borcea david @ ro 1
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    samurai 5 zile, straini 3 zile.....megamolfi fara numar tata, fara numar....
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • peter2 (INT2)peter2 (INT2) INT2 Postări: 57
    Am o intrebare,exista un eveniment m-ai plictisitor decat asta?un raspuns sincer,va rog >:)>:) 
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    editat 25.12.2017
    Nu inteleg care este supararea
    Din cate vedeti, pe langa metamorfi sunt si strainii, corbii, nomazii, samuraii....deci? problema unde e?
    Va incurca cu ceva ca mai apar 5 locatii de atacat?
    Daca nu va place evenimentul nu mai comentati aiurea, nu mai dati pe el si atat, e fix aceeasi chestie ca e evenimentul asta sau ca nu e...
    doar ca daca dai pe el mai castigi cate ceva, din cate vad eu pe aici voi doar vreti sa castigati din jocul asta, fara sa bagati bani in el
    nu zic ca e drept ce au facut cu turnurile, ca nici mie nu-mi convine ca faceam multe rubine la cate turnuri am, sa ca nu mai sunt blaturile, sau ca sunt putine forturi de 80, dar daca ridici portul la 3, si iti faci un comandant bun de jafuri, cu berimondul activ poti lua si 49k acva la un atac, incepand cu 35k minim...si pretul la papusi nu mi se pare chiar asa de mare...adica eu luna asta am facut 25k papusi...si sunt in razboi
    Voi care toata ziua o frecati cu eventurile....tot voi sunteti aia frustrati, si va revarsati nevii pe niste moderatori. De parca ei au vreo vina ca aia de la gge gandesc cu curu
    Evenimentul are minusuri si plusuri.
    Evenimentu era live cu buguri si probleme la comandanti cu bonusuri de flanc si curte + muzeul nu se aplica.
     Atata timp cat evenimentul e  "fair" si nu se abuzeaza (ex bugul cu dublicarea uneltelor in atac).
    Eu m-am plans de bugurile pe care le-a avea.
    Si mai e si lipsa comandantilor din shop, care trebuiau sa fie acolo. chestia cu atacurile, punctele luate in batalie.
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• salut
    Amor Vincit Omnia
  • Who Cares :P (ASIA1)Who Cares :P (ASIA1) Postări: 77
    editat 30.12.2017
    mda
    Amor Vincit Omnia
  • Cand o sa fie urmatorul eveniment ? Adica dupa Corbi. Si ce o sa fie ?
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 143
    Pe forumul nemtilor anunta samuraii imediat dupa corbi; iar de prin 6 ianuarie, parca, incepe noul event pe termen lung, Campionatul ghetii; 
    taunul @ ro 1
  • michell (RO1)michell (RO1) Postări: 7
    editat 01.01.2018
    Din cate vedeti, pe langa metamorfi sunt si strainii, corbii, nomazii, samuraii....deci? problema unde e?
    Daca nu va place evenimentul nu mai comentati aiurea, nu mai dati pe el si atat, e fix aceeasi chestie ca e evenimentul asta sau ca nu e...
    doar ca daca dai pe el mai castigi cate ceva, din cate vad eu pe aici voi doar vreti sa castigati din jocul asta, fara sa bagati bani in el
    nu zic ca e drept ce au facut cu turnurile, ca nici mie nu-mi convine ca faceam multe rubine la cate turnuri am, sa ca nu mai sunt blaturile, sau ca sunt putine forturi de 80, dar daca ridici portul la 3, si iti faci un comandant bun de jafuri, cu berimondul activ poti lua si 49k acva la un atac, incepand cu 35k minim...si pretul la papusi nu mi se pare chiar asa de mare...adica eu luna asta am facut 25k papusi...si sunt in razboi
    Voi care toata ziua o frecati cu eventurile....tot voi sunteti aia frustrati, si va revarsati nevii pe niste moderatori. De parca ei au vreo vina ca aia de la gge gandesc cu curu
    In aceeasi idee cu tine, daca nu-ti plac parerile noastre, NU LE CITI  :D
    Dar nu ne poate impune nimeni sa ne spunem parerea. E dreptul meu sa comentez pe forum ca nu-mi place eventul asta de o culoare dubioasa...
    Pentru dreptul la libertatea de opinie, au murit o gramada de oameni in dec. '89 , daca nu ne folosim de dreptul de a ne spune parerea inseamna ca aia au murit degeaba...
    Asa ca daca are careva ceva de spus, sa spuna. Atata vreme cat nu insulta, nu jigneste, nu varsa borhot pe aici, e LIBER sa se exprime.
    Schimbati idei, criticati, din critica poate iesi ceva bun. Dar daca combateti ceva, combateti ideea, nu omul care nu e de aceeasi parere cu voi.
    Si daca din 1000 de comentarii 950 critica si 50 lauda genialitatea gge ... oare pe unde o fi adevarul ?  >:)

singurul pe care il vad ca se plange pe aici esti tu:)))
    mai sunt si altii care se ma gandesc sa mai spuna cate ceva ca gge nu face si nu drege, dar vad ca primul la vorba esti tu....
    daca stau sa iti analizez contul de pe joc, e mult sub nivelul vorbariei tale...din ce tot zici tu pe acolo, tu doar vrei si vrei si vrei, in schimb nu vrei sa oferi nimic (si aici ma refer la bagat rubine)
    in fine, pe mine oricum nu ma intereseaza evenimentele, nu prea sunt jucator de evenimente...prefer un razboi cum e asta decat sa ma bat cu niste NPC-uri:)))

si tot in aceeasi idee cu mine, nu-ti place jocul, nu-l juca :smile:

Post edited by michell (RO1) on
  • grigo9 (RO1)grigo9 (RO1) Postări: 34
    Dar nu ne poate impune nimeni sa ne spunem parerea. E dreptul meu sa comentez pe forum ca nu-mi place eventul asta de o culoare dubioasa...
    Pentru dreptul la libertatea de opinie, au murit o gramada de oameni in dec. '89 , daca nu ne folosim de dreptul de a ne spune parerea inseamna ca aia au murit degeaba...
    Asa ca daca are careva ceva de spus, sa spuna. Atata vreme cat nu insulta, nu jigneste, nu varsa borhot pe aici, e LIBER sa se exprime.
    Schimbati idei, criticati, din critica poate iesi ceva bun. Dar daca combateti ceva, combateti ideea, nu omul care nu e de aceeasi parere cu voi.
    Si daca din 1000 de comentarii 950 critica si 50 lauda genialitatea gge ... oare pe unde o fi adevarul ?  >:)

singurul care il vad ca se plange pe aici esti tu:)))
    mai sunt si altii care se ma gandesc sa mai spuna cate ceva ca gge nu face si nu drege, dar vad ca primul la vorba esti tu....
    daca stau sa iti analizez contul de pe joc, e mult sub nivelul vorbariei tale...din ce tot zici tu pe acolo, tu doar vrei si vrei si vrei, in schimb nu vrei sa oferi nimic (si aici ma refer la bagat rubine)
    in fine, pe mine oricum nu ma intereseaza evenimentele, nu prea sunt jucator de evenimente...prefer un razboi cum e asta decat sa ma bat cu niste NPC-uri:)))

singurul pe care.......
    grigo9 @ ro 1
  • Nu inteleg care este supararea

singurul care il vad ca se plange pe aici esti tu:)))

singurul pe care.......
    multumit?
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!