Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Vreti sa incurajati sau sa descurajati atacurile?

Ati cam inceput sa exagerati cu spionajele schimbate dupa doar cateva minute la evenimentul cu strainii.
bebic @ ro 1

răspunsuri

• Zi mersi, ca poate ai noroc si iti pica vreun strain/corb cu multa defensiva.
    UltimateSpartak @ DRAGONII

• Nostale (RO1)Nostale (RO1) Postări: 78
    Zi mersi, ca poate ai noroc si iti pica vreun strain/corb cu multa defensiva.
    Vise taica, vise...
    Cand schimba, nu se fac cu mai multa defensiva, DOAR SCHIMBA flancul sau centrul, distanta cu aproapele, etc. Arareori apare cu 4k dupa ce a fost de 400...
    E doar o modalitate sa fortati cumpararea de pene,  RUSINE VOUA GGE.
    Am jucat si alte jocuri de strategie in timp real, in browser (nu le numesc ca sa nu se creada ca fac reclama concurentei) si va garantez ca am ajuns la nivel maxim fara sa cheltuiesc un singur leut pentru asta.
    Lasati mai tata sa cumpere cine vrea sa fie "sefu' la harta", dar asta nu inseamna sa va bateti joc de cei care nu sunt impatimiti ai clasamentelor.
    Deci playerul are dreptate, prea abuzati de schimbarile astea. 
    Corect ar fi sa lasati defensiva asa cum e originalul de pe care le-ati clonat. Eu n-o sa cred niciodata ca un bulgar, un indian sau un ungur tine 400 de soldati defensivi pe castel .

daca ar lasa, s-ar face prea repede gloria si nu ar mai cumpara cineva ofertele de la straini sau corbi :)) Totul se invarte in jurul banilor .
  • DRAGONU ALB (RO1)DRAGONU ALB (RO1) RO1 Postări: 24
    Buna seara 
    Am o nelamurire: de ce nu sunt straini ..,corbi....etc ...mai mari de maxim 700 ...doar sa pierdem unelte si soldati ..?
    De ce bagati misiuni de 2 milioane glorie daca avem doar jafuri ...ca nu le pot numi altfel ...de castele de straini ..
    Da vreti banuti  sau rubine acum de sarbatori?  
    Puteati sa ne faceti voi un cadou ca jucam de atata ....vreme ...

Sarbatori fericite ;;;      dar!! astept un mic raspuns ..
    DRAGONU ALB @ ro 1
  • DRAGONU ALB (RO1)DRAGONU ALB (RO1) RO1 Postări: 24
    Se mai merita sa te chinuesti ..la asa atac? pierdere de timp domnilor ..

http://prntscr.com/hr6hlm

asa au fost multe zeci nu am numarat 

o seara de poveste .. :|

DRAGONU ALB @ ro 1
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    editat 23.12.2017
    numai lume fericita pe aici.... bravo gge
    "Vreti sa incurajati sau sa descurajati atacurile?", nici una nici alta, nu vor sa faca doar vor sa faca bani mai repede.
    Post edited by Mondeo (RO1) on
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier