Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Am voie?

Are ceva dacă ma duc pe forumul ungurilor sa le spun sa își mărească deff si sa le mai las câteva vorbe de dulce?

Comentarii

• Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Are ceva dacă ma duc pe forumul ungurilor sa le spun sa își mărească deff si sa le mai las câteva vorbe de dulce?
    Daca vrei ban pentru acele vorbi dulci. Dute :)
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• The Admiral (RO1)The Admiral (RO1) RO1 Postări: 22
    Oricum nu prea cred ca e reala faza ăsta. ..de ce mereu dam de 500 def? sau nu vedem și atacul Pe care îl are pe principal(dacă are 100 maxim)...sau când vezi un atac cu full orori și cmd prafalau. Corbi sau străinii sunt ca niște npc-uri mai mult ca sigur
    borcea david @ ro 1
  • NPC-uri cred si eu 100% ca sunt,dau spionaj acum si vad va are 400 de soldați si peste 10 minute ma ataca cu full de orori veterane si un cmd care nu depășește mai mult de 30% aproape si distanță

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier