Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

SALTURI!!!

daca tot au scos salturile de 24h si 5h de ce nu au redus si la han timpul de stingere?

Comentarii

• The Admiral (RO1)The Admiral (RO1) RO1 Postări: 22
    Sa de-a Keno niște explicații. ...e o strategie cumva? :)))))) sau vreți sa faceți mai mulți bănuți. ..Am înțeles faza cu mutatul uneltele dar sa scoți blaturile și apoi salturile trebuie sa fii prost rău. ...astea sunt singurele lucruri care mai țin jocul în viața. 
    borcea david @ ro 1
  • ionut884 (RO1)ionut884 (RO1) RO1 Postări: 25
    hotii de la gge si-au facut din nou datoria.....au scos salturile,au lasat pe cele de 30 min si 1 ora.....numai ca alea nu iti ajung nici sa omori taberele ca lumea.......stati voi si asteptati  dragilor ca noi,toti playeri,stam la coada la banci acum sa scoatem bani sa va dam voua pe salturile de 24 si de 5......va dam,numa asteptati ..........doamne ce penibili sunteti......un moderator ar face bine dupa cum solicita colegu de mai sus sa vina cu o explicatie....ca e dureros ma fratilor sa va bateti joc atat de noi......nu tu blaturi ca .....is ilegale......nu tu transfer de unelte ca.....asa vi s-a pus voua......nu tu forturi de 70 si 80.....ne batem ca chiorii pe 3 forturi la 100 de playeri......asta nu e ilegal?.....mai copii voi practic ne luati dreptul de a ne juca......luati-l odata si inchideti acest joc care a devenit o mare  pacaleala......stres maxim si nervi......
    ionut884 @ ro 1
  • alo empire trezirea si bagati din nou salturi deoarece fara ele jocul este ca si mort in loc sa faceti lucruri bune, bagati tot felul de evente care nu isi au rostul am inteles ca aveti foamea in gat si a aveti nevoie de bani dar sincer inainte de toate asculati parererea comunitati pentru ca fara noi sunteti 0 barat 
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 46
    Keno are treaba cu metamorfii...cand sa mai raspunda si la altceva:))))
  • cand au scos mutatul  uneltelor au promis ca in viitor o sa se poata face schimb de unelte... dar pana acuma nic....  dar acu fara salturi, eu de ex imi trebuie 300 de zile sa fac monumentul 500 ....
  • Athena (RO1)Athena (RO1) Postări: 1
    cand se da drumul la joc???

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier