Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

R.I.P GOODGAME EMPIRE

Haide ca am avut si noi joc. Cu actualizarea asta pur si simplu au distrus jocul... Am ramas fara salturi in maxim 2 ore sau chiar mai putin, update inutil si nefolositor...
TIGANU (ASIA1)                

Comentarii

• The Admiral (RO1)The Admiral (RO1) RO1 Postări: 22
    În nația lor....nu se mai satura de bani dacă scoți salturile de la recompense  mai bine le scoți de tot de unde sa mai scoți salturi de 24h  pentru han
    Ăsta e cel mai de cacat update ever. ...
    borcea david @ ro 1
  • sarforx (RO1)sarforx (RO1) RO1 Postări: 42
    Ma doare undeva de han problema e cu granarele turnurile de lv 5 pe aveuri regate cei care nu le au facute, muzeul si mai ales cercetarea. Is atatea buguri in joc de care nu se ocupa dar ei se ocupa sa scoata salturile ca exact lucrul asta era cel mai important, si au mai scos si saltu ala gratis de 10 min si l-au facut 4...
    TIGANU (ASIA1)                

• Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    Sa vezi ce misto o sa fie sa stingi..... o sa arzi ca Anna Lesko cu saptamanile...
    sunt prea multe de spus dar da e R.I.P....e o chestiune doar de timp
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Ne invatam sa asteptam :))
    Jocul nu avea salturi peste timp.
    Cei care vor avea timp de asteptat/nervi. Vor avansa in joc. Si cei cu rubine .
    Sincer sa fiu, cred ca a fost un balans bun parerea mea. Am mai mult timp liber in viata reala de la schimbarile cu salturile sincer :lol:

] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• sarforx (RO1)sarforx (RO1) RO1 Postări: 42
    Sa vezi ce misto o sa fie sa stingi..... o sa arzi ca Anna Lesko cu saptamanile...
    sunt prea multe de spus dar da e R.I.P....e o chestiune doar de timp
    Cand te bati pvp sincer nu te intereseaza flacarile, te intereseaza sa iti poti apara aveurile si sa dai atacuri cat mai multe sa nu il lasi sa isi revin. Stinsu nu e problema cu 10k rubine te stingi usor daca ataci pe berimond/turnuri si daca prinzi si fortarete e super.
    Ne invatam sa asteptam :))
    Jocul nu avea salturi peste timp.
    Cei care vor avea timp de asteptat/nervi. Vor avansa in joc. Si cei cu rubine .
    Sincer sa fiu, cred ca a fost un balans bun parerea mea. Am mai mult timp liber in viata reala de la schimbarile cu salturile sincer :lol:

Jocul nu avea salturi ai dreptate atunci sincer imi placea si mie mai mult dar atunci nu era nivel legendar, atunci nu existau pietre/comandanti cu 120 curte
    Atunci la lv 40 te puteai bate cu unu de 70 avand ferme lv 10 si o defensiva decenta.

TIGANU (ASIA1)                

editat 11.11.2017
    Da... si strabunica a fost fata mare candva.....

bagati voi bani in ce a devenit  jocul asta. Am inteles ca este o afacere, e absolut ok, dar asta numai e joc gratuit, aici deja e reclama falsa si va asigur ca e doar inceputul.
    Cat despre voi cei ce sustineti toate chestiile astea,  gen Preafericutul Iulian and co, pur si simplu sunteti platiti sa spuneti monstruozitatile astea asa  ca gmafb...
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    @TIGANU (ASIA1)
    Sunt 100% sigur ca se vor face schimbari la timpul de asteptare la constructi.
    Sa fim seriosi nu cred ca vor lasa muzeul cu 15/24 ore sa fie asa . Se va gasi o solutie pentru toti. Si jucatori si cei din sistem.
    Probabil o sa bage iar o constructie care scade timpul la constructii cu nivele. Dupa cum e empire numai asa le poate scoate la capat. :))
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

editat 11.11.2017
    Ihim.... vor face sigur, dar pe foarte, foarte, foarte, multe rubine
    facem pariu?
    am mentionat ca vor fi pe rubine?

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier