Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuți Update Bugfix: Sistem de rotație a recompenselor

Aici puteți discuta despre următorul sistem de rotație a recompenselor

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori

Comentarii

• happyiulian (RO1)happyiulian (RO1) RO1 Postări: 421
    editat 10.10.2017
     3000 pct pentru X2 Rubine! Nu toti vor ajunge acum  sa cumpere rubine la dublu

Totusi, cel mai bine ar fi ca dupa aceasta actualizare SUA sa revina la Straini si Corbi!

Post edited by happyiulian (RO1) on
  • xipo (RO1)xipo (RO1) Postări: 9
    3000 puncte pentru x2 rubine...nu e neaparat rau, doar daca s-ar rezolva topul legendar , abea am facut lv70 si acum nu pot trage nici la top 100 la evenimente, e diferenta prea mare de la 69-70 (parerea mea)
    editat 10.10.2017
    xipo (RO1) a zis:
    3000 puncte pentru x2 rubine...nu e neaparat rau, doar daca s-ar rezolva topul legendar , abea am facut lv70 si acum nu pot trage nici la top 100 la evenimente, e diferenta prea mare de la 69-70 (parerea mea)
    Aceasta actualizare este in curs, la Q&A trecut s-a vorbit despre Top-urile la  level 70+!
    In urmatoarele actualizari va fi introdus aceasta caracteristica!
  • ovydyus (RO1)ovydyus (RO1) RO1 Postări: 18
    3000 este prea mult si devine inutil, la acest nr. de puncte ajungi la pagina 34 si nu te mai ajuta aproape cu nimic la eveniment
    devine doar o oferta de dublare a rubinelor , cum sunt si altele, nu mai este o tinta in timpul evenimentului
    ovydyus @ ro 1
  • The Admiral (RO1)The Admiral (RO1) RO1 Postări: 22
    incercati sa reduceti pretul uneltelor de lemn de la armurier  si bagati forturi de  lvl 80 .... Nici nu ai cum sa tragi la un event chiar daca faci 100k scuturi lemn  in 2-3 sapt se duc toate  chiar   daca pui la facut 
    borcea david @ ro 1
  • Nostale (RO1)Nostale (RO1) Postări: 78
    Asta cu topul mi se pare cea mai tare ! vor lua si cei ce nu sunt 800 legendar corbita si topul :)
    incercati sa reduceti pretul uneltelor de lemn de la armurier  si bagati forturi de  lvl 80 .... Nici nu ai cum sa tragi la un event chiar daca faci 100k scuturi lemn  in 2-3 sapt se duc toate  chiar   daca pui la facut 
    Nu vor face asa ceva, nu este in interesul lor. Scopul a tot ce s-a implementat anul asta a fost sa oblige playerii inpatimiti sa cumpere rubine la greu.
    Intr-un final, top100 va fi accesibil doar celor care isi permit un minimum de cateva sute de mii de rubine per event,  sau celor care au suficient timp sa joace pe rupte 16 ore pe zi... iar ultimilor nu li se garanteaza accesul in top... asa ca nu va mai vaitati.
    Cumparati rubine sau jucati pana cadeti lati daca vreti recompensele de la top.
    Altminteri, multumiti-le celor care chiar fac asta pentru faptul ca din "donatiile" pe care le dau pe rubine, va permit voua sa jucati gratis (fiindca platforma de joc isi are si ea cheltuielile ei).
    Deci este firesc ca acesti playeri care cumpara regulat rubine in cantitati inaccesibile altora, sa stea in fata in topuri .
    Sa fiti iubiti.
    frumos. Peste tot unde te vad, citesc ceva interesant, ceva ce arata realitatea jocului. GJ
  • Salut ma numesc Alex do santos2 si am o propunere de update !!!!!!!!!!!!!!!
    Sa creeze un eveniment  
    La evenimentul asta jucatori intra pe eveniment si vor fi selectati in grupe diferite si vor fi si echilibrate  
    Grupele  vor fi de cate 6 jucatori  si se vor lupta intre ele  6 vs 6 
    Se vor castiga puncte daca castigi puncte in aparare sau atac 
    In final grupele care au mai multe puncte merg in saisprezecimi 16 si se vor trage la sort cu cine va cadea 
    si cele mai bune merg mai departe si tot asa pana in finala
    Daca va place updatul propus trimiteti-mi mesaj in joc si va dezvolt ideea ca am mai mult de zis 
    decat acum .
    Salut, aici e o  discutie despre un anume update!

Ai gresit sectiunea unde sa pui aceasta sugestie de update!

<< Aici >> poti pune propunerile tale!
    editat 13.10.2017
    Salut ma numesc Alex do santos2 si am o propunere de update !!!!!!!!!!!!!!!
    Sa creeze un eveniment  
    La evenimentul asta jucatori intra pe eveniment si vor fi selectati in grupe diferite si vor fi si echilibrate  
    In final grupele care au mai multe puncte merg in saisprezecimi 16 si se vor trage la sort cu cine va cadea 
    Daca va place updatul propus trimiteti-mi mesaj in joc si va dezvolt ideea ca am mai mult de zis 
    decat acum .
    Nici acum nAlex do Santos2 (RO1) a zis:
    Salut ma numesc Alex do santos2 si am o propunere de update !!!!!!!!!!!!!!!
    Sa creeze un eveniment  
    decat acum .

Invata sa scrii si apoi vi cu idei.
  • Capone22 (RO1)Capone22 (RO1) RO1 Postări: 17
    Dap,chestia cu topul de la 69 la 70 chiar este o idee buna...este foarte greu sa prinzi un top 100 dupa ce vii de la lvl mic,poate reusiti sa faceit ceva in privinta asta

• ok...unde ati citit voi despre clasamentul ala ...??

ok...unde ati citit voi despre clasamentul ala ...??

a zis keno ca se afla in discutii inca, 
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!