Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Compensații Hrana- Lipsa Evenimente

happyiulian (RO1)happyiulian (RO1) RO1 Postări: 421
editat 06.09.2017 în Goodgame Empire - Ştiri

Salut bravi razboinici

• Stiu ca cu totii sunteti revoltati din cauza lipsei evenimentor, ceea ce duce la lipsa hranei, de acea drept compensație și pentru a compensa  produsele alimentare, in urma evenimentelor lipsă, in decursul zilei de azi, toti jucatorii vor primii hrana, !
Mult succes, Happy!

Post edited by happyiulian (RO1) on
«1

Comentarii

• happyiulian (RO1)happyiulian (RO1) RO1 Postări: 421
    P.S aceste informatii le-am luat direct de la sursa! :blush:
  • Overlords (RO1)Overlords (RO1) RO1 Postări: 47
    asta e  un lucru  bun macar ca nu mor  soldati 

Salut bravi razboinici
    • Stiu ca cu totii sunteti revoltati din cauza lipsei evenimentor, ceea ce duce la lipsa hranei, de acea drept compensație și pentru a compensa  produsele alimentare, in urma evenimentelor lipsă, in decursul zilei de maine, toti jucatorii vor primii hrana, pe toate locatiile!
    Mult succes, Happy!

Mario07 @ ro 1
    asta e  un lucru  bun macar ca nu mor  soldati 

Salut bravi razboinici
    • Stiu ca cu totii sunteti revoltati din cauza lipsei evenimentor, ceea ce duce la lipsa hranei, de acea drept compensație și pentru a compensa  produsele alimentare, in urma evenimentelor lipsă, in decursul zilei de maine, toti jucatorii vor primii hrana, pe toate locatiile!
    Mult succes, Happy!

Asa este :)
    editat 06.09.2017
    Hello my friends,

Un pachet de 480.000 hrana tocmai a fost introdus in joc, acest pachet va exipira peste 24 de ore
    editat 06.09.2017
    soldatii mor peste tot , ati dat hrana doar pe verde...
    dar nu ma mai mira nimic
    Salut, toate cadourile primite vor intra numai pe castelul principal,,, umplerea stocului pe avanposturi si regate, duce la oprirea serverului! Din pacate aceasta nu a fost in plan, de aceea s-a trimis un cadou albastru la toti jucatorii!
    Acum sta in sarcina jucatorului ca din acest pachet, el sa trimita alimente acolo unde are nevoie, avanposturi, respectiv regate!

• Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    editat 06.09.2017
    cadoul asta e egal cu 0/ de 2 zile nu sunteti in stare sa bagati un eveniment ...si de moderatori ce sa mai zic [email protected]@...trebuie sa se intereseze jucatorii ca voi aveti treaba pe big farm...
  • Overlords (RO1)Overlords (RO1) RO1 Postări: 47
    cadoul asta e egal cu 0/ de 2 zile nu sunteti in stare sa bagati un eveniment ...si de moderatori ce sa mai zic [email protected]@...trebuie sa se intereseze jucatorii ca voi aveti treaba pe big farm...
    bine zis =))

Mario07 @ ro 1
  • BeopminBeopmin Postări: 1,510
    Bine de stiut, imi fac treaba si transmit faptul ca comunitatea romaneasca nu este multumita de compensatie, prin urmare poate fi retrasa din joc!
  • BeopminBeopmin Postări: 1,510
    editat 06.09.2017
    Nu il baga pe Keno in asta, doar eu sunt Moderator BigFarm, el nu este.

Ceea ce fac eu pe comunitatea empire este suplimentar, momentan Keno inca nu se simte ok dupa accidentul avut si va reveni doar mai incolo (din cate stiu in maxim 2 saptamani dar poate interveni orice si oricand)
  • Beopmin a zis:
    Bine de stiut, imi fac treaba si transmit faptul ca comunitatea romaneasca nu este multumita de compensatie, prin urmare poate fi retrasa din joc!
    Hey @Beopmin , din pacate iar si iar se arunca cu pietre in postas, multi nu inteleg ca tu transmiti ceea ce se da de catre cei de mai sus!
    Cand nu era un moderator pe forumul Romanesc, toti faceau tam-tam ca de ce nu au, acum ca au nu stiu sa il pretuiasca pentru munca ce o depune, nu ii usor sa traduci acele anunturi, 
    Un mic sfat Beo, tu fa-ti treaba in continuare, o faci foarte bine, atunci cand o faci, sa te pregatesti de critici, ca oricat de bine ar fi, tot se trezeste unu nemultumit!
    Multa bafta si succes! o:) 
    Majoritatea nu aruncam cu pietre in postas,aruncam in ,,sefii postasului''(nemtii).Cum sa fim multumiti cand vom castiga tot mai putine rubine  la npc,ca vasazica sa bagam bani in joc,,,S-o creada ei asta
    - WINNER SEBI -  made w Imgflip meme maker
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    Beopmin a zis:
    fac ceva pe ea compensatie asa sa le zici... si nu era chestia ca nu avem nevoie de moderator avem dar de unul/una care sa anunte cand sunt probleme nu dupa doua zile
  • pintea25 (RO1)pintea25 (RO1) RO1 Postări: 166
    dar ce interesant oameni buni ofertele functioneaza chiar si mai multe odata da v-as la grinda nemtilor
  • stefa (RO1)stefa (RO1) Postări: 8

Salut bravi razboinici
    • Stiu ca cu totii sunteti revoltati din cauza lipsei evenimentor, ceea ce duce la lipsa hranei, de acea drept compensație și pentru a compensa  produsele alimentare, in urma evenimentelor lipsă, in decursul zilei de azi, toti jucatorii vor primii hrana, !
    Mult succes, Happy!

Un booster de 3 ore pentru 2 zile pierdute. De ce nu ati prelungis festivalul cu 2 zile? Daca nu termin festivalul din cauza asa-ziselor erori... ce fac? Ma uit la echipamentele castigate pana acum...ca oricum nu pot folosi castelanul....
  • Nostale (RO1)Nostale (RO1) Postări: 78
    Decat 3 ore de glorie, mai bine sa dea un set de salturi [ unii nu mai au deloc dupa nomazi ] Cred ca toti ar vrea asta in loc de 3 ore de glorie daca vin corbi cu 400-500 def .
  • stefa (RO1)stefa (RO1) Postări: 8
    si nu stiu cum de s-a intamplat ca in aceste 2 zile sa le functioneze ofertele la greu....nu mai vedeai ce se intampla in castel din cauza lor

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier