Acasă Romanian Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discutii: O noua mecanica de eveniment, resurse si multe altele

11316

Comentarii

• Ce tot aveti cu nemtii???
    Ati vrea sa fie la chinezi, sa fie Made in China?
    Daca nu sti despre ce e vb,nu te baga :)
    - WINNER SEBI -  made w Imgflip meme maker
  • Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    Beopmin a zis:
    Draga comunitate,

Aici asteptam parerile dvs. cu privire la urmatoarea noastra actualizare

Toate cele bune,
    Beopmin.unde sunt medaliile han??
  • fire_eyes (RO1)fire_eyes (RO1) RO1 Postări: 58
    @keno ptr toate bugurile care le suportam in joc nu crezi ca ar trebui sa primim inapoi bonusu de prada plus cel de pe muzeu?
    fire_eyes @ ro 1
  • R3CHINU (RO1)R3CHINU (RO1) RO1 Postări: 10
    salut ,joc de 6 ani acest joc ,am bagat bani cat china aducetiva aminte cei vechi cate cufere cumparati si ce oferte erau ,)))))),am sters 2 conturi pana acum ,dar de cand a venit bombonel englezu  la conducere  a facut praf acest  jc, asa ca eu recomand sa nu mai cumparati rubine pana ce nu vom fi ascultati,

asa ca jucam la placere fratilor ,pana se vor trezi si ei in fundu gol
  • R3CHINU (RO1)R3CHINU (RO1) RO1 Postări: 10
    mps (RO1) a zis:
    salut ,joc de 6 ani acest joc ,am bagat bani cat china aducetiva aminte cei vechi cate cufere cumparati si ce oferte erau ,)))))),am sters 2 conturi pana acum ,dar de cand a venit bombonel englezu  la conducere  a facut praf acest  jc, asa ca eu recomand sa nu mai cumparati rubine pana ce nu vom fi ascultati,

asa ca jucam la placere fratilor ,pana se vor trezi si ei in fundu gol
    Salut

ai dreptate frate ,cand se ducea razboaiele intre ligi se baga rubine la greu in cufere cu soldati _))))), acum cred ca vor sa distruga acest joc ,cred ca are cea mai proasta echipa de PR. ASA ESTE JUCAM LA PLACERE SI SA NU INTRAM IN RUINA SA VEDEM EI POT SUPORTA CHELTUIELILE DIN SLANINA LOR ?????

bafta
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) RO1 Postări: 280
    la sfarsitul saptamanii trecute se anunta un bugfix....cand se intampla fericitul eveniment??? :D
    dupa 9 luni de sarcina sau ca la elefanti dupa doi ani:))))
  • bIuepriest (RO1)bIuepriest (RO1) RO1 Postări: 20
    editat 13.07.2017

pentru rubine se va cheltuii , acesta valoroasa moneda .

1 **** botswana =0,386581316 lei noi

Edit. Limbaj neadecvat
    Post edited by Keno on

DX FOREVER
  • pentru rubine se va cheltuii , acesta valoroasa moneda .

1 **** botswana =0,386581316 lei noi
        Te rog sa nu folosesti cuvinte jignitoare
    :):D;):/:o:s:p:'(:|B):#:*<3o:)>:)

• Luz (RO1)Luz (RO1) Postări: 28
    Ce nenorociti, acum la ultima oprire a serverului, am pierdut o ora din oferta de 250 %....si la revenire nu au compensat.
    Luz @ ro 1
  • La ce se aplica acest bonus de pradare al aliantei? Tot la npc? Ca la jucatori nu se aplica, am observat. Iar resursele acelea ce trebuiau compensate aliantelor unde sunt?
    Adina0101 @ ro 1
  • iHawk3 (RO1)iHawk3 (RO1) Postări: 4
    Nu ați observat că în ultima vreme GGE face update-uri care dezavantajează jucătorii? Adică scot blaturile, scot bănuții norocoși etc.
  • @Keno ai putea sa ne spui de ce nu s-au dat aliantelor acele resurse compensate despre care vorbeai in una dintre postarile tale de zilele trecute? Si bonusul de pradare nou introdus, este tot pentru NPC? Ca nu sunt lamurita.

Merci

Adina0101 @ ro 1
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Aliantele nu au primit compensatiile care s-au zis ieri ca se vor da. Au resetat bonusul de jaf la 0% la toate aliantele, si acum e la 40%, dar nu a fost dat nici un rubin/lemn/ sau monezi.
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

@keno in legatura cu medaliile mai multi membri imi spun ca nu le-au primit,cand li se da medaliile?unelte ne-ati luat au disparut ,acum alte resurse consumate ptr bonus chiar isi mai bat joc gge de noi?
    fire_eyes @ ro 1
  • KenoKeno Postări: 1,177
    @keno in legatura cu medaliile mai multi membri imi spun ca nu le-au primit,cand li se da medaliile?unelte ne-ati luat au disparut ,acum alte resurse consumate ptr bonus chiar isi mai bat joc gge de noi?
    Medaliile le primiți la sfârșitul evenimentului. După cum vezi shop-ul pentru tăblițe și medalii mai stau încă o zi.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
    Keno a zis:
    Medaliile le primiți la sfârșitul evenimentului. După cum vezi shop-ul pentru tăblițe și medalii mai stau încă o zi.
    ceea ce vad o porcarie de eveniment ,poate lumea a fost curioasa acum dar data viitare nu veti mai avea acelasi succes,au vazut ca e un eveniment de consumat unelte armurier in schimbu la nimic interesant
    fire_eyes @ ro 1
  • @Keno observ ca peste post-ul meu sari. Asta este deja a treia oara cand intreb.

Unde sunt resursele acelea ce trebuiau date ca si compensatie pentru aliante? Nu a primit nimeni nimic si asta parca trebuia sa se intample in Hotfix-ul de ieri. La fel, bonusul de pradare pentru ce se foloseste? NPC sau jucatori?

Ne raspunzi si noua? Caci altfel nu inteleg pentru ce a fost oprit serverul de 2 ori ieri.

Adina0101 @ ro 1
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!