Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

berimond bug

e  incalificabil,din nou, ce se intampla cu jocul asta!!!!!!! transmite-le beopmin ca ne este scarba de profesionalismul german(daca nu ti-e teama,desigur)  .cred ca renunt la jocul asta,e prea mare bataia de joc
«1

Comentarii

• Tilicutza (RO1)Tilicutza (RO1) RO1 Postări: 42
    fac ceva pe el joc eram in top 20 ....dc dracu numai la noi se intampla de astea
  • BeopminBeopmin Postări: 1,510
    fac ceva pe el joc eram in top 20 ....dc dracu numai la noi se intampla de astea
    S-a intamplat la nivel global
  • sper ca nu crapa si eventul cu straini pana diseara,
    ati zapacit jocul asta cu toate updatele facute.
    va bateti joc de noi.

• de ce nu se intampla,la nivel global,sa nu va mai primiti banii,de exemplu? 
  • trageam toti sa luam tichetele,penele,etc, ni le va da....sistemul global? rusine
  • arthaluc (RO1)arthaluc (RO1) Postări: 27
    editat 08.10.2016
    Ceea ce faceti cu jocul asta e mai mult decat se poate exprima in cuvinte, sunteti cei mai buni continuati, 2 evenimente la rand crapate , felicitari.
    va multumim ca va bateti joc de noi, de banii nostri de timpul nostru, avem nevoie de asta continuati va rog sa nu va opriti daca puteti sa crapati fiecare event ar fi perfect ne dorim asta
    arthaluc @ ro 1
    Salut,

Romania nu a fost afectata de problemele de performanta, acesteau au fost pe serverele germane si poloneze,insa evenimentul nu poate fi oprit doar pe acele servere si a trebuit sa fie oprit la nivel mondial.In plus, era riscul de a se transmite problemele si pe alte servere.Evenimentul a disparut din toate serverele existente, nu doar de pe serverul romanesc
    chiar crezi ca ne pasa unde au aparut problemele, rezultatul conteaza va bateti joc de noi, de timpul acordat acestui joc si de banii investitit, sunt jucatori care au cumparat cufar sa dea pe berimond sutn jucatori care dadeau si sperau un premiu sau sa intre in top 100, top 50.
    daca voi in chideti fiecare event pebntru ca maine au aparut probeleme in argentina  sau etiopia crezi ca ne doare pe no undeva?
    inchideti drak jocul odata rambursati banii investitit de fiecare in el si la gara
    arthaluc @ ro 1
  • beopmin,intelege ca nu ne multumesc explicatiile tale puerile. vrem sa vedem si rolul tau,in astfel de cazuri.crezi ca ne multumeste faptul ca ne zici ca tu doar urmaresti forumul? in viata reala,cand esti slab,te ceri afara sau te dau altii afara. vino cu cu ceva masuri concrete,sa vedem si sa te recunoastem si noi ca pe unul ce face parte din sistem. de constatat bug-uri le constatam si noi,si nu primim salarii
    editat 08.10.2016
    e la nivel global pe ..... ...doar la noi ca tragem ca fraierii.....pe un joc care ne provoaca mai multi nervi decat placere....
  • dakorey (RO1)dakorey (RO1) Postări: 1
    editat 08.10.2016
    s-a ..... complet ....... asta de joc. nu zic sa va fie rusine, ca oricum nu va e si nu v-a fost niciodata.
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    de ce nu se intampla,la nivel global,sa nu va mai primiti banii,de exemplu? 
    Acolo e cel mai bine desfasurat sistemul,gandestete ca acolo se gandesc cel mai mult germani cand vine vorba de buguri :love:
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• mosu8 (RO1)mosu8 (RO1) Postări: 212
    Frate, aveam atac dat pe un turn, cu care luam titlul gheara mortii, atac cu cam +2000% mai multa bravura, i am pierdut laditele, scuturile, berbecii si scarile beri, pe langa 700 sau cat erau soldati beri, toti recrutati. Avand in vedere ca nu aveam loc mare mai mult ca sigur ca voi lua despagubiri de 2 lei 

Frate, aveam atac dat pe un turn, cu care luam titlul gheara mortii, atac cu cam +2000% mai multa bravura, i am pierdut laditele, scuturile, berbecii si scarile beri, pe langa 700 sau cat erau soldati beri, toti recrutati. Avand in vedere ca nu aveam loc mare mai mult ca sigur ca voi lua despagubiri de 2 lei 
    Si eu voiam sa atac.Am reusit sa fac doar 9k puncte de bravura,si eu voiam sa fac 40k,dar daca au aparut dificultati neprevazute asta este.In curand ar trebuii sa primim noi informatii, o sa va tin informatii, momentan nu stiu altceva
  • MrLevy (RO1)MrLevy (RO1) Postări: 14
    Asa bug ne bug nu imi pasa dar premiile carora erau in top ce faceti cu ei?
    Sau ii lasati asa si iar dati cativa orori si credeti ca este totul rezolvat

Asa bug ne bug nu imi pasa dar premiile carora erau in top ce faceti cu ei?
    Sau ii lasati asa si iar dati cativa orori si credeti ca este totul rezolvat
    Recompensele vor fi creditate luni 
    beopmin nu imi pasa de recompense le am..... vreau titlurile ptr top 20 
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Nu e treaba lui ci ce se da si ce se cere,asteptam pana luni.

] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• fire_eyes (RO1)fire_eyes (RO1) RO1 Postări: 58
    oferta de beri si beri nu este
    bv baieti
    :))
    fire_eyes @ ro 1
    cunoaste cineva definitia la inselaciune? o fi pedepsita de vreo lege penala? cred ca ar trebui intrebati si cei care detin acest joc
    arthaluc @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier