ce ziceti ia REVENE NOMAZI

DARK~EMPIRE (RO1)DARK~EMPIRE (RO1) Postări: 138
editat 29.08.2015 în Sugestii, laudă, critică
buna tura sta ce ziceti cine castiga la nomazi uitativa clasamentul http://prntscr.com/8766fd oricum cred caq se va modifica ca e debea la inceput :confused::cool::eek:;):rolleyes::o:o:p:mad::):D:(
Post edited by DARK~EMPIRE (RO1) on
DARK~EMPIRE @ ro 1
DARK~EMPIRE dark~empire

Comentarii

• ZeN0 (RO1)ZeN0 (RO1) Postări: 34
    editat 22.08.2015
    DRAGONII9 or sa castige :D :))))
    "Razboaiele nu hotarasc cine are dreptate, ci doar cine ramane in viata"
  • DARK~EMPIRE (RO1)DARK~EMPIRE (RO1) Postări: 138
    editat 22.08.2015
    nu e adevarat
    DARK~EMPIRE @ ro 1
    DARK~EMPIRE dark~empire
  • jakpot3jakpot3 Postări: 186
    editat 22.08.2015
    DARK~EMPIRE a scris: »
    buna tura sta ce ziceti cine castiga la nomazi uitativa clasamentul http://prntscr.com/8766fd oricum cred caq se va modifica ca e debea la inceput :confused::cool::eek:;):rolleyes::o:o:p:mad::):D:(

salut ! Inainte sa pui o intrebare retorica invata sa scrii , ok ?
    www.jakpot3.ro

106.gif
    Cat power :P
    /\
    |
    |
    Uite cat de sus , cat de sus pot eu sa sar :D

.....____________________ , ,__
    ....../ `---___________----_____] - - - - - - - - ░ ▒▓▓█D
    ...../_==o;;;;;;;;_______.:/
    .....), ---.(_(__) /
    ....// (..) ), ----"
    ...//___//
    ..//___//
    .//___// Nu sta in calea mea :D
    Semnatura oficiala
  • TheBroken (RO1)TheBroken (RO1) Postări: 427
    editat 22.08.2015
    makedonix a scris: »
    o sa castige dragonii9 cand o sa se intalneasca pastele cu craciunul adica...ceva de genul...cand o sa imi tina mie b0gdan ouale intr-o mana si carnatul in cealalta:)))))=)))))))=)))))=))))))

dupa ce castigati nomazii sa puneti iar un subiect Cine are noroc are
    (pune piatra si rasare)
  • MeMo101 (RO1)MeMo101 (RO1) Postări: 44
    editat 23.08.2015
    o sa castige dragonii9 cand o sa se intalneasca pastele cu craciunul adica...ceva de genul...cand o sa imi tina mie b0gdan ouale intr-o mana si carnatul in cealalta:)))))=)))))))=)))))=))))))

Ba parasuta .. pe joc nu intri, da-ti-as la b0t , dar pe forum nu lipsesti. Te-ma-s in nasu' tau de panarama ce esti :))
    MeMo101 @ ro 1
    editat 24.08.2015
    suji penisul pe forum intru dp telf cand stau pe wc dar pe joc imi tr pc sau laptop ca nu merge dp telf:))))=)))))))))))=))))))))))))))))) e ca si cum as citi ziarul:))))))))))))))))))))))))0=))))))))))))))))))))))) morr:))))))))))))

Dute dracu de panarama ce esti! :)))
    MeMo101 @ ro 1
  • VEGETA70 (RO1)VEGETA70 (RO1) Postări: 807
    editat 24.08.2015
    DARK~EMPIRE a scris: »

baga blue cufere. baga :)
    editat 24.08.2015
    suji penisul pe forum intru dp telf cand stau pe wc dar pe joc imi tr pc sau laptop ca nu merge dp telf:))))=)))))))))))=))))))))))))))))) e ca si cum as citi ziarul:))))))))))))))))))))))))0=))))))))))))))))))))))) morr:))))))))))))

Ba te-ma-s in gura ta nu ai si tu ceva dolari sa-ti iei un leptop ma? Asa sarantoc esti? Te credeam altfel parasuta. :)) Cand deschizi aia sa vin si eu pe la tine :))))))) Sa te vad =))))))) Sa rad de tine, saracieeeeeee. =]
    MeMo101 @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 29.08.2015
    mai bine sa o ia delia ca se pricepe are experienta;);););)
    davidplayr @ ro 1
Sign In to comment.