ce ai facut make ???

davidplayrdavidplayr Postări: 84
editat 28.07.2015 în Sugestii, laudă, critică
SA DUS`` MARELE`` MAKEPENIX CU CAPITALA IN THE NEW ORDER SA II LINGA IN CUR POATE II CONVINGE SA VINA IN REVENGE SA AIBA SI EL APRTENER DE LINS CURUL LU BLUEPRIEST CE ATI AJUNS MAREA CONF UTOPIA CERSESC DUPA JUCATORI SI NU ORICE JUCATORI TREBE NUMA RUBINARI RESTU PRIN ACADEMII SA DEA DEF LA BLUEPROST SA FACA GLORIE CA LA ULTIMUL CONCURS DE GLORIE UNDE A CASTIGAT EROUL PE NEDREPT;););):p

http://snag.gy/guzF7.jpg
Post edited by davidplayr on
davidplayr @ ro 1

Comentarii

• gollum2gollum2 Postări: 16
    editat 27.07.2015
    wrong topic.
    gollum @ ro 1
  • trly11 (RO1)trly11 (RO1) Postări: 92
    editat 27.07.2015
    PRost forumului la ultimul concurs de glorie a castigat rupand 12k def de la legion of petry:))) deci daca face blaturi cu academiile e bine , dar vezi ca s academiile voastre:)))
    trly11 @ ro 1
  • TiberiusAugust (RO1)TiberiusAugust (RO1) Postări: 395
    editat 27.07.2015
    davidplayr a scris: »
    SA DUS`` MARELE`` MAKEPENIX CU CAPITALA IN THE NEW ORDER SA II LINGA IN CUR POATE II CONVINGE SA VINA IN REVENGE SA AIBA SI EL APRTENER DE LINS CURUL LU BLUEPRIEST CE ATI AJUNS MAREA CONF UTOPIA CERSESC DUPA JUCATORI SI NU ORICE JUCATORI TREBE NUMA RUBINARI RESTU PRIN ACADEMII SA DEA DEF LA BLUEPROST SA FACA GLORIE CA LA ULTIMUL CONCURS DE GLORIE UNDE A CASTIGAT EROUL PE NEDREPT;););):p

si..tu esti cont de forum,nu?
  • editat 27.07.2015

ce sa fac..am futut-o pe mata`:))))) sa ii arat ce copil poate sa iasa ..nu ca tine..mizerie:))) ba stii vorba aia? nu-i treaba magarului de unde isi beau oile apa:)))esti idolul meu dupa cate vad daca tot ma controlezi pe unde sunt si ce fac in fiecare zi asta e scopul tau in viata...si scopul meu in viata e femeia cu mustata..adica mata..fara cratima:)))
  • editat 27.07.2015
    makedonix a scris: »
    ce sa fac..am futut-o pe mata`:))))) sa ii arat ce copil poate sa iasa ..nu ca tine..mizerie:))) ba stii vorba aia? nu-i treaba magarului de unde isi beau oile apa:)))esti idolul meu dupa cate vad daca tot ma controlezi pe unde sunt si ce fac in fiecare zi asta e scopul tau in viata...si scopul meu in viata e femeia cu mustata..adica mata..fara cratima:)))

maxim make =)))
    david cred ca esti cel mai mare prost pe care l-am vazut pe forum dar chiar asa care e problema ta daca sa dus cu capitale in new order?
    esti obsedat de makedonix vorba lui stai tot timpul si il urmaresti ca sa vezi ce face

Make david va ramane un fan al tau :))
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 27.07.2015
    calin72 a scris: »
    maxim make =)))
    david cred ca esti cel mai mare prost pe care l-am vazut pe forum dar chiar asa care e problema ta daca sa dus cu capitale in new order?
    esti obsedat de makedonix vorba lui stai tot timpul si il urmaresti ca sa vezi ce face

Make david va ramane un fan al tau :))
    tu ce-l sugi atata primesti ceva in schimb dute vezi ca te striga irimia sa-l lucrezi putin
    davidplayr @ ro 1
    editat 27.07.2015
    trly11 a scris: »
    PRost forumului la ultimul concurs de glorie a castigat rupand 12k def de la legion of petry:))) deci daca face blaturi cu academiile e bine , dar vezi ca s academiile voastre:)))
    te crede careva te-ai gandit la asta si tu ce te bagi a fost cumva si def tau spart de blueprost de stii asa bine , o captura ceva ? hai sa mai faca baietii leggendar ca sa marit la 800 acuma =)))))))
    davidplayr @ ro 1
  • The Viper (RO1)The Viper (RO1) Postări: 167
    editat 27.07.2015
    te crede careva te-ai gandit la asta si tu ce te bagi a fost cumva si def tau spart de blueprost de stii asa bine , o captura ceva ? hai sa mai faca baietii leggendar ca sa marit la 800 acuma =)))))))

Gogule unde-s tigrii aia de ii laudai ca sunt pe locul 1 la nomazi?
    Au in jur de 200k puncte de recuperat, ce majoreta esti tu daca nu ii incurajezi?
    D-Generation X
  • editat 28.07.2015
    tu ce-l sugi atata primesti ceva in schimb dute vezi ca te striga irimia sa-l lucrezi putin

Dute si te spala pe dinti ca nu te mai las sa imi sugi pul*

Nu ma calca pe nervi ca te las fara avanposturi si sate muistule
    editat 28.07.2015
    calin72 a scris: »
    Dute si te spala pe dinti ca nu te mai las sa imi sugi pul*

Nu ma calca pe nervi ca te las fara avanposturi si sate muistule
    asa de smecher esti tu cacat cu ochi umblator , ma pis pe tn din avion rahatule
    davidplayr @ ro 1
    editat 28.07.2015
    The Viper a scris: »
    Gogule unde-s tigrii aia de ii laudai ca sunt pe locul 1 la nomazi?
    Au in jur de 200k puncte de recuperat, ce majoreta esti tu daca nu ii incurajezi?

s-au dus la mare cu parisul si n-au mai tras la concurs , pune o poza si tu cu tn viper sa te vedem si noi cum arati poate e lumea curioasa ,daca tot faci misto de tiger si pariss ia sa te vedem si pe tine de ce nu pui?
    davidplayr @ ro 1
  • editat 28.07.2015
    s-au dus la mare cu parisul si n-au mai tras la concurs , pune o poza si tu cu tn viper sa te vedem si noi cum arati poate e lumea curioasa ,daca tot faci misto de tiger si pariss ia sa te vedem si pe tine de ce nu pui?

apucamai de penis !
  • The Viper (RO1)The Viper (RO1) Postări: 167
    editat 28.07.2015

Ti s-a parut tie ca am facut eu misto de paris si tigerr?:)
    Am impresia ca ai probleme cu vederea.... si app jumate din DX e in concediu si cu toate astea tot suntem peste voi.
    D-Generation X
Sign In to comment.