Goarne

dANA0309 (RO1)dANA0309 (RO1) Postări: 171RO1
Îi poți trimite unui jucător goarna de atac ca l-am auzit pe unu ca face concurs cu premiu 100 de goarne Cum poți trimite?
Post edited by dANA0309 (RO1) on
dANA0309 @ ro 1

Comentarii

• editat 12.07.2015
    prin sat.........
  • alex_andrei (RO1)alex_andrei (RO1) Postări: 233
    editat 12.07.2015
    Pe verde se poate face transferul prin laboratoare si monumente,pe celelalte regate prin sate si laboratoare
    alex_andrei @ ro1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 12.07.2015
    dANA0309 a scris: »
    Îi poți trimite unui jucător goarna de atac ca l-am auzit pe unu ca face concurs cu premiu 100 de goarne Cum poți trimite?

sat , monument , laborator cum crEde-ti ca se da armurierul la negru pe serverul asta milioAne de unelte puse pe sate noaptea cand cine trebe sa faca curatenie bisnitarilor doarme si asa are dx 2 adMini in buzunar ``DIN NOU`` CUM CREDETI CA ATACA 5 6 VALURI FULL ARMURIER PE BANII LOR NICI GAND , DAR NA ASA E IN ROMANIA , PITPL.... WHERE ARE YOU ?:confused::confused::confused:
    davidplayr @ ro 1
  • dANA0309 (RO1)dANA0309 (RO1) Postări: 171RO1
    editat 12.07.2015
    Deci Cum vine unu îmi cucerește satul și păstrează goarne care le aveam pe sat?
    dANA0309 @ ro 1
  • hammyhammy Postări: 44
    editat 12.07.2015
    davidplayr a scris: »
    sat , monument , laborator cum crEde-ti ca se da armurierul la negru pe serverul asta milioAne de unelte puse pe sate noaptea cand cine trebe sa faca curatenie bisnitarilor doarme si asa are dx 2 adMini in buzunar ``DIN NOU`` CUM CREDETI CA ATACA 5 6 VALURI FULL ARMURIER PE BANII LOR NICI GAND , DAR NA ASA E IN ROMANIA , PITPL.... WHERE ARE YOU ?:confused::confused::confused:

Pitpl... a dispacut odata cu dinozaurii =)))
    hammy @ ro 1
  • alex_andrei (RO1)alex_andrei (RO1) Postări: 233
    editat 12.07.2015
    dANA0309 a scris: »
    Deci Cum vine unu îmi cucerește satul și păstrează goarne care le aveam pe sat?

tu pui goarnele intr-un sat/laborator/monument iar el vine,iti cucereste mijlocul de tranzactie(sat/laborator/monument),apoi isi retrage armata cu toate uneltele ce le-ai pus in sat,exceptand un soldat,iar tu iti vei lua inapoi satul
    alex_andrei @ ro1
  • Nix NR1Nix NR1 Postări: 312
    editat 12.07.2015
    hammy a scris: »
    Pitpl... a dispacut odata cu dinozaurii =)))

La fel și moderatori :)).
    XWSqM1K.png
  • Johann HartwigJohann Hartwig Postări: 695
    editat 13.07.2015
    davidplayr a scris: »

Poştaşul ori nu vorbeşte româna, ori nu dă pe Forum numai să ne anunţe de noile update-uri.
    1298-m.jpg
Sign In to comment.