Captura pe capitala la tigrii again !!!

2»

Comentarii

• BannedPlayerBannedPlayer Postări: 18
    editat 08.07.2015
    Ciucardele cand veti apara voi o capitala fara castelan si om veni noi cu comandantii de la suport sa vedem care rupe mai mult :)) ce sa spun ,a fost discriminare ! au bagat cufere cu soldati de atac si nu de defensiva ! Voi ati avut beneficii :))) cand veneati si rupeati cate 500 de soldatid e ce nu ati pus raportul? :)))))))
    BannedPlayer @ ro 1
  • Magaru68 (RO1)Magaru68 (RO1) Postări: 232
    editat 08.07.2015
    laur:) mie imi este adresat mesajul:) ? daca da.. ura nu vine doar din partea no name:) nu cred ca m zis undeva treaba asta:) de asta ziceam ca ura este intre jucatori nu intre federatii :) dar daca nu incerci ceva nu ai cum sa reusesti :) pacat ca sunt prea putini care incearca si prea multi care cred ca tine ca nu se poate:)
    Magaru68 @ ZAMOLXES
  • THE TIGER (RO1)THE TIGER (RO1) Postări: 211RO1
    editat 08.07.2015
    pe mine unu ma amuza davidgay nu stiu de unde ai mai aoarut si tu cati ani ai 13 -14 vad ca ai minte de copil:))

of harap alb daca stai bine sa te gandesti mai erau 4 ore si era gata sa vedem data vitoare ce faceti :))
    banderas833 @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 09.07.2015
    banderas833 a scris: »
    pe mine unu ma amuza davidgay nu stiu de unde ai mai aoarut si tu cati ani ai 13 -14 vad ca ai minte de copil:))

of harap alb daca stai bine sa te gandesti mai erau 4 ore si era gata sa vedem data vitoare ce faceti :))

v-o dam la buci data viitoare voi bagati numa def sa facem glorie si dan1999 si dan64 lv legendar ce oameni prostii nusi dau seama ca capturile is date sa faca smecherii legendar
    davidplayr @ ro 1
  • osvald (RO1)osvald (RO1) Postări: 1
    editat 09.07.2015
    davidplayr a scris: »
    v-o dam la buci data viitoare voi bagati numa def sa facem glorie si dan1999 si dan64 lv legendar ce oameni prostii nusi dau seama ca capturile is date sa faca smecherii legendar

o intrebare tu esti chiar asa prost sa crezi ca acele capturi is bagate ca sa faca astia legendar??? uitate la urmatoarea captura cate nivele face ca la ultima au facut 2 :))) acele 2 nivele le face din 4 atacuri date deci numai vb prostii copile
    haver1988 @ de 1
  • THE TIGER (RO1)THE TIGER (RO1) Postări: 211RO1
    editat 09.07.2015
    Un copil prost off ce sa ii faci nu ai cu cine
    banderas833 @ ro 1
Sign In to comment.