Captura pe capitala la tigrii again !!!

davidplayrdavidplayr Postări: 84
editat 09.07.2015 în Sugestii, laudă, critică
IARA INCEARCA MAREA CU DEGETUL OL , PANA DESEARA PARCA VAD CA II SPARTA CAPTURA :))) AM IMPRESIA CA CAPTURILE ASTEA IS DATE SA FACA LEGENDAR SMECHERII DIN UTOPIA , DAN1999(ALINA ) A FACUT PESTE 200 LV LEGENDARE NUMA DIN CAPTURILE PE CAPITALA ARCADIEI, PROST SA FII SA TRIMITI DEF SA FAC UNU SI ALTU LV LEGENDAR , baga-ti fratilor def sa faca baietii legendar ce oameni prostii:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
Post edited by davidplayr on
davidplayr @ ro 1
«1

Comentarii

• editat 06.07.2015
    davidplayr a scris: »
    IARA INCEARCA MAREA CU DEGETUL OL , PANA DESEARA PARCA VAD CA II SPARTA CAPTURA :))) AM IMPRESIA CA CAPTURILE ASTEA IS DATE SA FACA LEGENDAR SMECHERII DIN UTOPIA , DAN1999(ALINA ) A FACUT PESTE 200 LV LEGENDARE NUMA DIN CAPTURILE PE CAPITALA ARCADIEI, PROST SA FII SA TRIMITI DEF SA FAC UNU SI ALTU LV LEGENDAR , baga-ti fratilor def sa faca baietii legendar ce oameni prostii:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

of of of ce topic :)
  • trly11 (RO1)trly11 (RO1) Postări: 92
    editat 06.07.2015
    Prost sa fii sa dai atacuri in 500k si gradatii din bkl si no limit sa dea in 100k sa aibe ce pune pe forum:)
    trly11 @ ro 1
  • dnx (RO1)dnx (RO1) Postări: 250RO1
    editat 06.07.2015
    trly11 a scris: »
    Prost sa fii sa dai atacuri in 500k si gradatii din bkl si no limit sa dea in 100k sa aibe ce pune pe forum:)

ha ha, asa e
    dar nu te mira, prostia sclavilor din no name nu cunoaste limite.
    lasa-i sa rupa ei 1000 def cand e 500k si sa vina sefii sa rupa 7k def cand mai e putina :))
    chiar ca dobitoci!!
  • Magaru68 (RO1)Magaru68 (RO1) Postări: 232
    editat 06.07.2015
    :))) altfel cum se fac rapoartele frumoase:) ?
    Magaru68 @ ZAMOLXES
  • editat 06.07.2015
    dnx3 a scris: »
    ha ha, asa e
    lasa-i sa rupa ei 1000 def cand e 500k si sa vina sefii sa rupa 7k def cand mai e putina :))
    chiar ca dobitoci!!

ti-se pare cei din NO NAME nu sunt prosti!
  • osvald (RO1)osvald (RO1) Postări: 1
    editat 06.07.2015

200 de nivele din capturi:))) doamne prost esti se vede ca habar nu ai de joc :) din 10 atacuri faci mai multa glorie decat cu toata captura:)
    haver1988 @ de 1
  • -ALCHOOL- (RO1)-ALCHOOL- (RO1) Postări: 5
    editat 06.07.2015
    sunteti slabi nu o sa vedeti nici o capitala
    Geanina GEEA
  • editat 06.07.2015
    hoooo ma .......
  • editat 06.07.2015
    nu vezi???
  • editat 06.07.2015
    Crapati ma :)))))

http://prntscr.com/7phb6g
  • -ALCHOOL- (RO1)-ALCHOOL- (RO1) Postări: 5
    editat 06.07.2015
    bravo ati pierdut o mare captura pe capitala si nu a durat pana diseara
    Geanina GEEA
  • Imperiul LuminiImperiul Lumini Postări: 90
    editat 06.07.2015
    vor veni alte capturi care nu vor fii scoase, crezi ca degeaba se dau capturile pe capitale
    pana nu demult utopia nu aveau decat 5 sau 6 turnuri
    acum doar dnx are aproape cat avea mai demult utopia
    pe mine ma distreaza nivelul pana la care a urcat ura intre confederatii
    bafta la joc
    orice esec duce spre un nou inceput

orice coborare duce spre o noua inaltare

orice infrangere duce catre un nou succes

bafta la joc
    editat 06.07.2015
    :) prietene:) ura nu este intre federatii ..e intre oameni:) eu unu am multi prieteni in no name , cu care pot sa ma lupt si fara ura ... daca am incerca toti sa jucam frumos , din placere fara sa dam unde arde si sa respectam orele .. sa folosim un limbaj cat de cat civilizat ... si sa incercam sa nu mai fim invidiosi pe cei care baga bani ..probabil ca nu ar mai fii nici ura despre care vorbesti tu:)
    Magaru68 @ ZAMOLXES
  • Imperiul LuminiImperiul Lumini Postări: 90
    editat 06.07.2015
    Magaru68 a scris: »
    :) prietene:) ura nu este intre federatii ..e intre oameni:) eu unu am multi prieteni in no name , cu care pot sa ma lupt si fara ura ... daca am incerca toti sa jucam frumos , din placere fara sa dam unde arde si sa respectam orele .. sa folosim un limbaj cat de cat civilizat ... si sa incercam sa nu mai fim invidiosi pe cei care baga bani ..probabil ca nu ar mai fii nici ura despre care vorbesti tu:)

nu ma refeream la toate persoanele, dar am vazut persoane care atunci cand a fost hof punea ura intre federatii, cu foc la fel, cu fayr play la fel, cu no name la fel, iar acum cu utopia la fel, ura aceasta e alimentata doar de cativa oameni fara scrupule si nu ma refer la o liga intreaga...
    scuze pentru ca nu am detaliat, dar gandesc cred destul de logic si corect...
    la randul meu am prieteni in no name am prieteni in aliante neutre
    si am prieteni aici unde sunt in utopia....
    orice esec duce spre un nou inceput

orice coborare duce spre o noua inaltare

orice infrangere duce catre un nou succes

bafta la joc
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 07.07.2015
    osvald a scris: »
    200 de nivele din capturi:))) doamne prost esti se vede ca habar nu ai de joc :) din 10 atacuri faci mai multa glorie decat cu toata captura:)
    poate nu a facu 200 dar peste 100 a facut , oricum is curios cat va va furniza federatia def sa faceti voi lv legendar , pana la urma toate au un sfarsit
    davidplayr @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 07.07.2015
    dnx3 a scris: »
    ha ha, asa e
    chiar ca dobitoci!!

ti=e ciuda dn-prafule oricum capitala nu pupati pana-i pula , asa ca baga cufere sa iei turnuri oricum nu le puteti avea pe toate , ne ajung 10-15 turnuri sa va dam la buci , hai gata cu fotosinteza si baga-ti la refacut def pe weekend mai vreau minim o captura sa mai sar 5 6 lev legendare , v-am pupat :cool:
    davidplayr @ ro 1
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 07.07.2015
    Magaru68 a scris: »
    Postul asta ar trebui sa apara la intrarea pe forum si pe joc,poate reusesc sa inteleaga toti cum ar trebui sa jucam.Pana atunci,cu porcii trebuie sa te porti ca atare asa ca pana scapam de ei trebuie sa ne balacim in mocirla apoi om vedea
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
    editat 07.07.2015
    rekine:) eu le intorc obrazul:) desi nu sunt foarte "bisericos" :) cine ma cunoaste ..stie:) nu am nimic personal cu nimeni de pe jocul asta si e un joc, desi poate unii au cu mine:) ...joc pe care cateodata l-am luat si eu mult prea in serios , dar dupa ce il luam in serios ar trebuii sa ne dam seama ca e doar un joc dragi prieteni:) un joc care in primul rand ar trebuii sa ne faca placere ,sa produca adrenalina , stres (in cantitati moderate) ca orice alt joc .. dar cand ajungi sa urasti pe cineva din cauza unui joc .. e problema ...

Eu va doresc un joc placut si o zii buna:)
    Magaru68 @ ZAMOLXES
  • MeMo101 (RO1)MeMo101 (RO1) Postări: 44
    editat 08.07.2015
    ti=e ciuda dn-prafule oricum capitala nu pupati pana-i pula , asa ca baga cufere sa iei turnuri oricum nu le puteti avea pe toate , ne ajung 10-15 turnuri sa va dam la buci , hai gata cu fotosinteza si baga-ti la refacut def pe weekend mai vreau minim o captura sa mai sar 5 6 lev legendare , v-am pupat :cool:

Prietene drag o sa vina momentul cand acea capitala va fi pierdut de Tigrii, cat de curand se va intampla chestia asta. :) Usor,usor cum au picat multe ligi va pica si No-name in scurt timp :D Saraci , au spart deff la capitala, felicitari, dar bluepriest,dnx, osvald si inca cativa a rupt defensiva la no-name in seara cu capitala de le-a sarit mucii pe tastatura b-)
    MeMo101 @ ro 1
  • laurlaur1 (RO1)laurlaur1 (RO1) Postări: 9
    editat 08.07.2015
    Tu vrei sa spui ca ura este doar din partea celor din no name????doar cei din no name dau unde arde o locatie????? Doar noi jucam urat????doar noi folosim cuvinte jignitoare???
    Oare esti atat de naiv sa crezi ca vrodata se va schimba ceva????
    Ai uitat cum erea cand juca cris9 cat de mult iubea aceasta liga unde joci tu oare dc ????
    laurlaur1 
Sign In to comment.