Ne uitam de sus la cei care se cred mari si tari.

bluepriest (RO1)bluepriest (RO1) Postări: 151
editat 06.07.2015 în Sugestii, laudă, critică
http://prntscr.com/7ob1dd

Mai castigati si voi un eveniment anu asta????
No Brain de kkt....
Mai bine va lasati de joc ca sunteti praf.
Le aveti pe toate dar nu sunteti in stare sa castigati odata acest eveniment...

Bafta :)))
bluepriest @ ro 1
Post edited by bluepriest (RO1) on
«1

Comentarii

• Irimia Fabian2Irimia Fabian2 Postări: 596
    editat 03.07.2015
    Nu stii decat sa bagi bani si deaiaa................
  • ciprian220ciprian220 Postări: 346
    editat 03.07.2015
    Nu stii decat sa bagi bani si deaiaa................

adica vrei sa zici ca doar blue baga bani in jocul asta ?:)
    gandeste inainte sa spui ceva ..
    ciprian220 @ ro 1[SIGPIC][/SIGPIC]
  • :Monte Cristo: (RO1):Monte Cristo: (RO1) Postări: 35
    editat 03.07.2015
    ce sa zici si tu? ca baga bani si ce daca baga bani ,sunt multi din no brain care baga bani si nu fac nimic:)
    :Monte Cristo: @ ro 1
  • mitzwmitzamitzwmitza Postări: 182
    editat 03.07.2015
    bluepriest a scris: »
    http://prntscr.com/7ob1ddLe aveti pe toate dar nu sunteti in stare sa castigati odata acest eveniment...

E normal sa rupeti randurile, pentru ca sunteti in spate... adica sunteti determinati, aveti o motivatie, vreti sa obtineti tot ce avem noi.
    Noua ce ne mai trebuie?? Doar le avem pe toate... =))
    Stai si uita-te in vitrina in continuare. Dar nu mai veni sa faci provocari pe forum ca devii jenibil.
    "Ador ideea unui joc nebun în care toţi cred că joacă pentru ei... dar de fapt joacă pentru alţii."
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 04.07.2015

No Brain de kkt....

pai numa tu esti fraierul care papa 10 fuluri de orori pe zi sa castige strainii x7 zile te costa vreo 70 de fuluri pt o decorativa banala numa blueprost face asa ceva , bagi 5k de euro sa ai si tu cu ce te lauda nu merita prietene , tot slab ramai , metr sunt in no name la fel si 4 capitale se uita dx ca niste catelusi la ele , fa si tu un tiket la suport sa iti dea o cazarma de orori sa nu mai cumperi atatea isi mai ieftin , scuze am uitat esti prea lenes sa recutezi si te mai crezi bun ,jucator care cumpara totul dea gata ce satisfactie mai ai daca cumperi totul , fane vreo oferta poate iti vindem vreun monument laborator ceva:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    davidplayr @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 04.07.2015
    mitzwmitza a scris: »
    E normal sa rupeti randurile, pentru ca sunteti in spate... adica sunteti determinati, aveti o motivatie, vreti sa obtineti tot ce avem noi.
    Stai si uita-te in vitrina in continuare. Dar nu mai veni sa faci provocari pe forum ca devii jenibil.
    chiar asa fustrarea e mare pana la urma o sa se mance intre ei pt capitala lu makepenix , unde e unde e rekipenix sa mai zica ceva :))cred ca na terminat de pupat in cur pe blue sa-i mai ia vreun full de oeori sa mai puna si el un raport cu vreo 500 de soldati omorati ca de obicei omoara 5 militii si din alea 4 erau morti de beti
    davidplayr @ ro 1
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 04.07.2015

No Brain de kkt....

Salut , bine spus...:)))
    na frate nu mai au rubine pentru stegulete:)))
    marius adrian4 @ ro 1
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 04.07.2015
    davidplayr a scris: »
    pai numa tu esti fraierul care papa 10 fuluri de orori pe zi sa castige strainii x7 zile te costa vreo 70 de fuluri pt o decorativa banala numa blueprost face asa ceva , bagi 5k de euro sa ai si tu cu ce te lauda nu merita prietene , tot slab ramai , metr sunt in no name la fel si 4 capitale se uita dx ca niste catelusi la ele , fa si tu un tiket la suport sa iti dea o cazarma de orori sa nu mai cumperi atatea isi mai ieftin , scuze am uitat esti prea lenes sa recutezi si te mai crezi bun ,jucator care cumpara totul dea gata ce satisfactie mai ai daca cumperi totul , fane vreo oferta poate iti vindem vreun monument laborator ceva:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Salut , tu n-ai inteles inca ca la el aia 5k euro care zici tu ii baga fara sai faca mare gaura in buzunarul lui..
    si fiecare joaca cum poate..ce te intereseaza pe tine de capra vecinului ? vezi de capra ta...
    o zi buna si spor la joc
    marius adrian4 @ ro 1
  • TheBroken (RO1)TheBroken (RO1) Postări: 427
    editat 04.07.2015
    ce invidie pe unii , daca omu isi permite asta e 1
  • osvald (RO1)osvald (RO1) Postări: 1
    editat 04.07.2015

Da tigrii au lins destul sa primeasca:)))) ca de luat nu au luat nimic :)) ciocu mic uratule:))
    haver1988 @ de 1
  • Detective Scoob (RO1)Detective Scoob (RO1) Postări: 109
    editat 04.07.2015
    Asa se intampla cei ca bluepriest sa fie la inaltime iar noi care nu bagam niciun ban in oc sa ne chinuim si cand noi ajungem la lvl 70 ei sa ne atace si sa ne distruga toata munca noastra ca iei cumpara 180.000 de rubine si sunt cei mai tari din acest joc. RUSINE!!!! Ar trebui sa ajutati si pe astia de lvl mic sa ajunga ca voi
    Detective Scoob @ ro 1
  • dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 04.07.2015

mars ma dobitocule, iar stai cu mana intinsa si pe aici?
    cersetoruleee!!!
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 04.07.2015
    Cersetorule (mitza) zi-mi si mie ce a castigat nobrain?Ati furat,asta ati facut.V-ati adunat toti frustratii in numar mare si asta a fost.Pe corectitudine sau potenta nu luati nimic in veci.IAr cateii astea care plang ca nu baga bani si-i distruge blue sau altul,voi de ce va plangeti jigodiilor?Ati stat la caldura la umbra nobrain si acum va ia frigul?Mereu o sa fie nevoie de catei din astea fara caracter.Cereti pauza ca aveti vacante vara:)))) ne doare la basca de ele.Daca sunteti buni va tineti obiectivele si vara si iarna fara concedii.Ma repet,se strange latul si o sa ajungeti in cioara cum statea tot dx in iarna cand radeati ca nu ne aparam da uite asa rupti cum eram am stat ca un ghimpe in coasta si saracul parisss in toata prostia lui are un mare merit si vb serios.Cerea insistent sa se dea pe dx ca stia de unde i se trage sfarsitul:))))
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • Irimia Fabian2Irimia Fabian2 Postări: 596
    editat 04.07.2015
    ciprian220 a scris: »
    adica vrei sa zici ca doar blue baga bani in jocul asta ?:)
    gandeste inainte sa spui ceva ..

Eu nam zis ca e singurul care baga bani dar tu esti gay
  • ciprian220ciprian220 Postări: 346
    editat 04.07.2015
    Eu nam zis ca e singurul care baga bani dar tu esti gay

vezi lbj. ca poate te lasi de jocul asta ...
    ciprian220 @ ro 1[SIGPIC][/SIGPIC]
  • TheMonsterXTheMonsterX Postări: 284
    editat 04.07.2015
    multi baga bani in joc........dar multi au viata reala :)
    LASA CUCU'N PACE
  • dentisdentis Postări: 124
    editat 04.07.2015
    ciprian220 a scris: »
    vezi lbj. ca poate te lasi de jocul asta ...

Dc te superi ca te-a facut ala gay ? Te simnti ?
    dentis @ ro 1
  • editat 04.07.2015

No Brain de kkt....

tu esti ala praf ca ai bagat in jocul asta peste 6000 euro cand de obsedat de viata sa fi frate daca nu ai baga bani te ar arde toti pe jocul asta si vad ca in toate posturile tale cam faci misto de No Brain mai termina frate ca ne am plictisit toti de posturile tale in care te lauzi mereu ca ai invins NO NAME dar daca te ar ataca BLACK LEGION nu te ai mai crede asa smecher scuze daca te am jignit blue
  • marculet 300marculet 300 Postări: 60
    editat 04.07.2015
    calin72 a scris: »
    tu esti ala praf ca ai bagat in jocul asta peste 6000 euro cand de obsedat de viata sa fi frate daca nu ai baga bani te ar arde toti pe jocul asta si vad ca in toate posturile tale cam faci misto de No Brain mai termina frate ca ne am plictisit toti de posturile tale in care te lauzi mereu ca ai invins NO NAME dar daca te ar ataca BLACK LEGION nu te ai mai crede asa smecher scuze daca te am jignit blue

Am mai vazut asa specimene rare dar ca tine nu =))) cum naiba sa zudeci un om ca cica baga bani intr-un joc , este complet si complet treaba lui , daca doreste sa bage 150k euro sa bage , daca doreste sa bage un euro sa bage , nu il opreste nimeni , daca e om cu carte si a muncit akm hai sari-ti toti invidiosii ca n-ati stiut sa invatati in scoala , liceu , facultate , etc. ca sa aveti banii lui... si cica la tine si citez exact ce ai zis ,,Tu esti ala praf ca bagi 6000 euro,, , iar pe urma ii zici ca daca n-ar baga bani l-ar arde toti , asta de unde mai stii , esti medium? si culmea mai zici si la sfarit ,,Scuze daca te-am jignit Blue,, , pana la urma care e rostul? de ce ai scris comentariul asta , ca sa te dai in stamba la inceput si sa incepi sa mananci kkt la sfarsit , iarta-mi expresia dar ti-am zis pe romaneste. Akm s-a vazut exact ca esti copil de 12 anisori care a intrat la pubertate si se baga ca toti ceilalti copilasi in discutii (e logic , hormonu e mai puternic decat neuronu) , plus ca poti sa fii gelos pe conturile bune ale unora ca e logic ca nu o sa ai vreodata contul asa... daca mami si tati nu isi permit sa iti bage si tie 6 lei ca macar sa ai si tu rubine de o poarta nu e problema noastra , nu zic ca daca nu bagi bani in joc nu esti bun , dar asta nu in cozul copiilor e evident , macar nu mai comenta inutil si prost . Asta a fost sfat prietenesc si te rog fara injurii la adresa mea
    Try , try and try

http://prntscr.com/8az7hl
  • editat 05.07.2015
    marculet 300 a scris: »
    Am mai vazut asa specimene rare dar ca tine nu =))) cum naiba sa zudeci un om ca cica baga bani intr-un joc , este complet si complet treaba lui , daca doreste sa bage 150k euro sa bage , daca doreste sa bage un euro sa bage , nu il opreste nimeni , daca e om cu carte si a muncit akm hai sari-ti toti invidiosii ca n-ati stiut sa invatati in scoala , liceu , facultate , etc. ca sa aveti banii lui... si cica la tine si citez exact ce ai zis ,,Tu esti ala praf ca bagi 6000 euro,, , iar pe urma ii zici ca daca n-ar baga bani l-ar arde toti , asta de unde mai stii , esti medium? si culmea mai zici si la sfarit ,,Scuze daca te-am jignit Blue,, , pana la urma care e rostul? de ce ai scris comentariul asta , ca sa te dai in stamba la inceput si sa incepi sa mananci kkt la sfarsit , iarta-mi expresia dar ti-am zis pe romaneste. Akm s-a vazut exact ca esti copil de 12 anisori care a intrat la pubertate si se baga ca toti ceilalti copilasi in discutii (e logic , hormonu e mai puternic decat neuronu) , plus ca poti sa fii gelos pe conturile bune ale unora ca e logic ca nu o sa ai vreodata contul asa... daca mami si tati nu isi permit sa iti bage si tie 6 lei ca macar sa ai si tu rubine de o poarta nu e problema noastra , nu zic ca daca nu bagi bani in joc nu esti bun , dar asta nu in cozul copiilor e evident , macar nu mai comenta inutil si prost . Asta a fost sfat prietenesc si te rog fara injurii la adresa mea

eu mam referit ca ma enerveaza posturile lui nu ai observat ca se lauda de fiecare data ca alianta lui a castigat vrun event sau a invins pe cei din NO BRAIN si nu imi zice tu mie ca mananc cacat eu doar miam spus parerea daca nu ar baga bani nu ar castiga alianta lui tot .Nu ca ma roada invidia si de unde sti ca am 12 ani si nu sunt adult??? numai judeca o carte dupa coperta dar serios acum blue nu are ce face cu bani decat sa ai baga intr-un joc de cacat si inca ceva atentie la limbaj ca s-ar putea so tio iei calumea eu tio zic s-a ai grija cum vorbesti ca nu te-am jignit mai injura odata si iti promit io ca in maxim 2 saptamani te lasi de joc ca ti-o zic si eu pe romaneste si inca ceva daca mai vorbesti o singura data de mama te distrug de unde sti tu ca nu isi permit sa imi bage bani ??? ei au lucruri mai bune de facut cu bani decat sa ai bage intr-un joc nici macar nu sunt gelos pe blue dar miam zis parerea si tu vad ca o dai in nesimtite nene asa ca ai grija mare!
Sign In to comment.