maria sa PARISS...:))))

TeodoraGamer73TeodoraGamer73 Postări: 9
editat 07.07.2015 în Sugestii, laudă, critică
In ultimele zile mi-a fost dat ''norocul'' sa interactionez cu una din marile si maretile figuri ale jocului...:)))...maria sa PARISS...recunosc ca sunt socat de cat de jos poate sa ajunga o persoana intr-un mediu virtual...presupun ca aici nu ne putem comporta decat in oglinda... realiatea versus virtual.
Dupa socul avut privind persoana in cauza...un altul mai dihai a fost acela cand am constat cu stupoare ca multi jucatori, unii pe care ii cunosc, il asculta orbeste si executa fara menajamente ordinele date de el...in timp, probabil am sa inteleg si eu cum o astfel de persoana poate manipula si conduce niste oameni care, pe langa faptul ca sunt eruditi si inteligenti, au si caracter.
Scuzati-mi indignarea, caligrafia si ortografia...incercati sa luati din acest mesaj numai esenta, nu sunt un bun vorbitor....dar raman acelasi om cu ceva coloana vertebrala:))))
TeodoraGamer7 @ ro 1
Post edited by TeodoraGamer73 on
«13

Comentarii

• starik2705 (RO1)starik2705 (RO1) RO1 Postări: 24
    editat 01.07.2015
    Din pacate genul asta de jucator in viata reala este o nulitate. Dar ce e mai tragic e faptul ca unul ca el ajunge sa strice un joc al onoarei. Faptul ca unii, de care noi credeam sau stiam ca sunt oameni si jucatori cu caracter,il urmeaza precum turma ma face sa cred ca si ei sunt ca el. Pt mine este doar un eunuc patetic care joaca murdar si a carui distractie e doar sa bage bani in a cest joc iar satisfactia lui maxima e sa stea 24 de ore lipit de monitor.
    E clar ca banii lui nu sunt primiti nici pe centura.
    starik2705 @ ro 1
    editat 01.07.2015
    eunucul patetic deduceti singuri cine este.....
    are miros de sena si lumina de la turnul eiffel
    :D
    starik2705 @ ro 1
  • TheBroken (RO1)TheBroken (RO1) Postări: 427
    editat 01.07.2015
    http://prntscr.com/745y84
    imi pare rau bluepriest dar sa vada si ei
  • dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 01.07.2015
    In ultimele zile mi-a fost dat ''norocul'' sa interactionez cu una din marile si maretile figuri ale jocului...:)))...maria sa PARISS...recunosc ca sunt socat de cat de jos poate sa ajunga o persoana intr-un mediu virtual...presupun ca aici nu ne putem comporta decat in oglinda... realiatea versus virtual.
    Dupa socul avut privind persoana in cauza...un altul mai dihai a fost acela cand am constat cu stupoare ca multi jucatori, unii pe care ii cunosc, il asculta orbeste si executa fara menajamente ordinele date de el...in timp, probabil am sa inteleg si eu cum o astfel de persoana poate manipula si conduce niste oameni care, pe langa faptul ca sunt eruditi si inteligenti, au si caracter.
    Scuzati-mi indignarea, caligrafia si ortografia...incercati sa luati din acest mesaj numai esenta, nu sunt un bun vorbitor....dar raman acelasi om cu ceva coloana vertebrala:))))

mda, oamenii aia de caracter si eruditi probabil in viata sunt niste fricosi si lasi fara initiativa si fara putere de a lua vreo decizie de capu lor.
    niste oi care au nevoie de un pastor ca sa le conduca. in cazu de fatza au dat peste un cioban. o merita din plin.
  • mitzwmitzamitzwmitza Postări: 182
    editat 01.07.2015

Ai facut niste afirmatii bazate doar pe parerea pe care o ai tu avis de un alt jucator. Te rog ca in urma afirmatiilor tale sa afisezi si cateva dintre ipostazele prin care dovedesti ca acest jucator este atat de "jos" sau/si motivele care te-au determinat sa faci aceste afirmatii.
    Daca in urma acestei pretentii nu ne vei etala motivele, si mai mult daca aceste motive sunt de natura strict personala, atunci afirmatiile tale pe langa ca sunt nule si neavenite, sunt nici mai mult nici mai putin decat niste insulte gratuite.
    "Ador ideea unui joc nebun în care toţi cred că joacă pentru ei... dar de fapt joacă pentru alţii."
    editat 01.07.2015
    dnx3 a scris: »
    mda, oamenii aia de caracter si eruditi probabil in viata sunt niste fricosi si lasi fara initiativa si fara putere de a lua vreo decizie de capu lor.
    niste oi care au nevoie de un pastor ca sa le conduca. in cazu de fatza au dat peste un cioban. o merita din plin.

Tu ai gasit sa vii sa vorbesti despre caracter?
    Dar tu cand ataci avanposturi cu zidul la nivel 3, ce caracter ai? Ma mir cum nu iti este rusine sa vii sa marai pe aici...
    "Ador ideea unui joc nebun în care toţi cred că joacă pentru ei... dar de fapt joacă pentru alţii."
    editat 01.07.2015
    starik2705 a scris: »
    Din pacate genul asta de jucator in viata reala este o nulitate. Dar ce e mai tragic e faptul ca unul ca el ajunge sa strice un joc al onoarei. Faptul ca unii, de care noi credeam sau stiam ca sunt oameni si jucatori cu caracter,il urmeaza precum turma ma face sa cred ca si ei sunt ca el. Pt mine este doar un eunuc patetic care joaca murdar si a carui distractie e doar sa bage bani in a cest joc iar satisfactia lui maxima e sa stea 24 de ore lipit de monitor.
    E clar ca banii lui nu sunt primiti nici pe centura.

Cu ce sunteti voi mai presus din moment ce umpleti de flegme pe oricine va da foc la niste castele virtuale?
    Intreb si eu, asa ca fraierul...
    editat 01.07.2015
    mitzwmitza a scris: »
    Dar tu cand ataci avanposturi cu zidul la nivel 3, ce caracter ai? Ma mir cum nu iti este rusine sa vii sa marai pe aici...

mars, gunoiule!
  • editat 01.07.2015
    Ai facut niste afirmatii bazate doar pe parerea pe care o ai tu avis de un alt jucator. Te rog ca in urma afirmatiilor tale sa afisezi si cateva dintre ipostazele prin care dovedesti ca acest jucator este atat de "jos" sau/si motivele care te-au determinat sa faci aceste afirmatii.
    Daca in urma acestei pretentii nu ne vei etala motivele, si mai mult daca aceste motive sunt de natura strict personala, atunci afirmatiile tale pe langa ca sunt nule si neavenite, sunt nici mai mult nici mai putin decat niste insulte gratuite.

ma mitzwmita iarta-ma ca comentez dar tu critici in toate posturile si injuri pe toti care baga bani in joc pe deasupra te mai crezi si mare smecher scz ca zic asta!
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 01.07.2015
    calin72 a scris: »
    ma mitzwmita iarta-ma ca comentez dar tu critici in toate posturile si injuri pe toti care baga bani in joc pe deasupra te mai crezi si mare smecher scz ca zic asta!
    dnx crede ca e smecher ca da 100 de euro pe 2 full-uri de orori si omoara sa zicem 10k def daca are noroc si na avand in vedere ca cu 7 k omoara 10k el crede ca e mai smecher dar def este facuta pe monezi nu pe bani reali asa ca cine castiga si cine pierde mai mult el ca munceste pe banii aia sau restu ca fac soldatii cu monede virtuale te las sa te gandesti
    davidplayr @ ro 1
  • :Monte Cristo: (RO1):Monte Cristo: (RO1) Postări: 35
    editat 01.07.2015
    dnx e dnx voi sunteti niste prapaditi:D
    :Monte Cristo: @ ro 1
    editat 01.07.2015

:)))

le-ai zis-o tu, nu mai comentez nimic.
    editat 01.07.2015
    nu eu am spus ca esti fraier..... asta este parerea ta despre tine
    legat de seful tau pariss am dreptul sa imi spun propia parere si o pot argumenta.
    atata timp cat nu respecti cutumele jocului nu poti fi respectat.
    esti cumva avocatul lui?
    in fine iti urez bafta la joc si poate vei ajunge sa nu mai crezi ca esti fraier......
    e doar un joc
    starik2705 @ ro 1
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 01.07.2015
    bai gunoiule lua-mi-ai pula de nesimtit,bai jegosilor si imputitilor,curve muiste cu memorie scurta,voi cum atacati bai labagiilor in haita toti asta iarna cand era DX singura tinta atacurilor?De unde mortii vostrii mai aveti ba tupeu sa deschideti gura?Ati umplut "marea federatie" de ferme (nu jucatori) si acum sariti ca nu au zid si alte cacaturi si ca trebuie lasati sa creasca probabil?Da voi jegurilor cand veneati cu 30-40 atacuri seara de seara cu toti lemanrii si atacati conturi care ardeau 100% ce cacat erati ma integrilor?Gunoaie lesinate ce sunteti,mereu am zis ca trebuie sa va spargem si sa facem un joc echitabil dar cu asa specimene cu memorie scurta sa va bag in gura ca o sa dau si pe lvl 10 daca aveti in alianta si ma doare la banana de voi.Pisati avortati!
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 01.07.2015

dute fa-i o muie pana nu i se culca la loc daca tot il slavesti
    davidplayr @ ro 1
  • TeodoraGamer73TeodoraGamer73 Postări: 9
    editat 01.07.2015
    precum afirmam scursurile si-au facut loc intre oamenii de caracter...iti urez si iti doresc sa-ti stea in gat si in bafta...toate interjectiile pe care le-ai proliferat cu atata emfaza si entuziasm la adresa mea:)))...ma bucur nespus cand vad asemena caractere josnice....deja ma simt mai bine cand vad ca unii sunt mai prosti decat prevede legea...
    cat despre morti...numai de bine...se pare ca te iei asa de tare de ei incat incep sa cred ca te identifici...:)))... deja ai inceput sa mirosi de la distanta:)))...nu am pretentia sa intelegi ceva, dar banuiesc ca gasesti intre colegii tai pe cineva care iti va traduce:))))
    TeodoraGamer7 @ ro 1
    editat 01.07.2015
    toti destepti din no name sau gasit sa zica de dnx si bluepriest ca baga prea multi bani in joc
    si voi bagati si nu faceti nimic :)pe cand ei se muta langa voi si va rupe peste tot
  • TeodoraGamer73TeodoraGamer73 Postări: 9
    editat 01.07.2015
    nu trebuie sa afisez nimic...deja cunosti faptul ca no limit ataca jucatori care ard 100%...asta pentru ca a cerut parisss..:)))...cum poate sa ceara cineva ceva impotriva vointei fiecaruia dintre noi???
    despre asta vorbesc, restul poate fii istorie, sau poate nu...si cand am avut tinte din tigrii sau no limit...sau oricare alta alianta si acestea ardeau...am interzis colegilor mei sa atace...si le-am schimbat...chiar daca unora le-a convenit sau nu...eu zic ca asa se conduce o alianta fie ea mica sau mare, slaba sau puternica..se conduce intodeauna cu RESPECT SI BUN SIMT fata de adversari...
    TeodoraGamer7 @ ro 1
    editat 01.07.2015
    voi il stiti pe Parisss doar pe joc uitativa cum arata in realitate:)))
    https://youtu.be/hjDlesgMijY
    editat 01.07.2015
    davidelo nu mai bine vine ma-ta si ne face la toti cate-o muie:))
Sign In to comment.