Rapoarte : No name vs utopia, fara jigniri !

13451

Comentarii

• ParisssParisss Postări: 109
    editat 24.06.2015
    http://prntscr.com/7kvw74 un rap. frumos. :)
    Parisss @ ro 1
  • unlimited (RO1)unlimited (RO1) Postări: 29
    editat 25.06.2015
    revolutia satelor !
    nu ti se poate impune nimic daca tu vrei sa faci , faci!
    impreuna putem face orice !
    unlimited @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 25.06.2015
    bluepriest a scris: »
    daca ai fi avut curajul m-ai fi sunat dupa numarul tau de telefon, nu l-ai fi pus pe iulian sa mi zica daca vand contul lui messiah. Voi asa de josnici ati ajuns incat nu mai stiti cum sa va bagati in seama si unde. Parisss, boul ala se lauda ca a pierdut 2666 de defensiva la un comandant de incendii in plm si mai si posteaza pe forum ca cica era numai defensiva lui :)))
    de tine nu mai am ce sa zic, imi spui mie ca nu am avut curajul sa vin. Daca erai curajos tu de ce nu m-ai sunat tu de prima oara.... Si in primul rand ce sa caut eu la masa cu tine??? Tu ai proiecte cu fonduri europene :)))) la spalat borcane si pahare pe plaja

taci ca stai cu cacatul in pataloni de frica nici pe strada nu ai curaj sa iesi numa pe empire esti zmeu fata in fata esti un pampalau , cacat in ploaie ce esti
    davidplayr @ ro 1
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 25.06.2015
    davidplayr a scris: »
    taci ca stai cu cacatul in pataloni de frica nici pe strada nu ai curaj sa iesi numa pe empire esti zmeu fata in fata esti un pampalau , cacat in ploaie ce esti
    L-ai cautat tu ma pisatule si s-a ascuns de tine??Cat mortii tai de frustrat sa fii sa cauti un om "sa-l bati" pentru ca este mai bun ca tine PE UN JOC???Vai de mortii vostrii de rahati lesinati,ati ajuns sa amenintati cu bataia in viata reala rapanosilor.Ma rog sa ma caute si pe mine un baietas de asta sa ma puna la punct ca sa vedeti smecherie adevarata nu de aia invatata de pe net,pisatilor!
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 25.06.2015
    r3kin a scris: »
    L-ai cautat tu ma pisatule si s-a ascuns de tine??Cat mortii tai de frustrat sa fii sa cauti un om "sa-l bati" pentru ca este mai bun ca tine PE UN JOC???Vai de mortii vostrii de rahati lesinati,ati ajuns sa amenintati cu bataia in viata reala rapanosilor.Ma rog sa ma caute si pe mine un baietas de asta sa ma puna la punct ca sa vedeti smecherie adevarata nu de aia invatata de pe net,pisatilor!
    viperule tu ce mata te bagi de rahitic ce esti iti fut o palma te fac tencuiala de zid taci acolo si da-i limbi la blue poate iti baga niste rubine ca asta stii tu sa cersesti, ba vip10 ba una ba alta
    davidplayr @ ro 1
  • apostolcristi23apostolcristi23 Postări: 60
    editat 25.06.2015
    viperule tu ce mata te bagi de rahitic ce esti iti fut o palma te fac tencuiala de zid taci acolo si da-i limbi la blue poate iti baga niste rubine ca asta stii tu sa cersesti, ba vip10 ba una ba alta
    mai dute-n mata si tu ,vezi sa nu-mi scap pula intre dintii tai ,inceteaza cu jignirile
    apostolcristi23 @ ro 1
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 25.06.2015
    Incearca sa ai o exprimare coerenta ca nu am inteles nimic.Rubine imi bag si eu ca am o bunica la tara care imi mai da din pensie si fac foamea da mai bag si eu de 15ron sa ma joc cu baietii mari
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • oMg6 (RO1)oMg6 (RO1) Postări: 34
    editat 25.06.2015
    Bai rahiticul dracu, cine gura ma-tii esti tu ma sa vi sa o sugi atat aici pe forum?esti un 0 , un ratat caruia ii este prea frica sa scrie de pe contul lui de frica ca vine popa si ii fute nevasta, bagabont ordinar ce esti, mizerie de la colt de strada.
    Hai sictir da-te dravu de infect
    oMg6 @ ro 1
  • THE TIGER (RO1)THE TIGER (RO1) RO1 Postări: 211
    editat 25.06.2015
    OFF cine in morti mati fomistule davide iti dau adresa mea sa ma cauti rahatule vino aici in moldova la je si iti spun eu ca il lingi in fundulet pe blue nu te mai baga in seama copile vedeti de joc tu viatza in realitate ma amuzi =)) chiar te rog taci si joaca eu nu mai am timp de voi
    banderas833 @ ro 1
  • ParisssParisss Postări: 109
    editat 25.06.2015
    Parisss @ ro 1
  • bluepriest (RO1)bluepriest (RO1) Postări: 151
    editat 26.06.2015
    Nu NU cu Brassov acum :))
    http://prntscr.com/7lp92p
    bluepriest @ ro 1
  • spartansspartans Postări: 1
    editat 26.06.2015
    salutari , eu nu inteleg cum sa te lauzi ca ai avut infrangeri pe linie . Nu am vazut nici macar o victorie si sa zici ca esti cel mai bun . Din istorie daca imi amintesc bine , Rusii au pierdut 20 milioane de oameni si au castigat contra nazistilor . E un punct de vedere , nu aruncati cu pietre acum .
    spartans @ ro 1
  • ciprian220ciprian220 Postări: 346
    editat 26.06.2015
    spartans a scris: »
    salutari , eu nu inteleg cum sa te lauzi ca ai avut infrangeri pe linie . Nu am vazut nici macar o victorie si sa zici ca esti cel mai bun . Din istorie daca imi amintesc bine , Rusii au pierdut 20 milioane de oameni si au castigat contra nazistilor . E un punct de vedere , nu aruncati cu pietre acum .

conteaza mai mult sa spargi cat mai multa def. , chiar daca rezultatul este infrangere
    ciprian220 @ ro 1[SIGPIC][/SIGPIC]
  • editat 27.06.2015
    spartans a scris: »

cand ataci cu full de 3k spargerile normale la 17k de defensiva ar fi cam tot 3 k sa zicem adica un raport normal dar cand spargi 8 9 k din 17 k aia este o victorie nu o infrangere cum ti-a zis si colegul nostru mai jos e important sa spargi cat mai multa defensiva cu cat mai putin atac asta conteaza nu daca ai infrangere sau victorie.
  • Sos MariusSos Marius Postări: 4
    editat 27.06.2015
    Bine spus make
    Sos Marius @ ro 1
  • igilly511 (RO1)igilly511 (RO1) Postări: 74
    editat 27.06.2015
    makedonix a scris: »
    cand ataci cu full de 3k spargerile normale la 17k de defensiva ar fi cam tot 3 k sa zicem adica un raport normal dar cand spargi 8 9 k din 17 k aia este o victorie nu o infrangere cum ti-a zis si colegul nostru mai jos e important sa spargi cat mai multa defensiva cu cat mai putin atac asta conteaza nu daca ai infrangere sau victorie.

iei o balanta si pui asa:

intr-o parte cuferele + uneltele aferente celor 5 valuri(cam 650)
    in partea celalta se pierd niste click-uri impartite intre membrii aliantei care pune la bataie 17k sprijin si 30 de unelte armurier

si nici rusii nu ajungeau in veci la Berlin dc nu debarcau americanii in Normandia
    igilly511 @ ro 1
  • oMg6 (RO1)oMg6 (RO1) Postări: 34
    editat 27.06.2015
    igilly511 a scris: »
    iei o balanta si pui asa:

intr-o parte cuferele + uneltele aferente celor 5 valuri(cam 650)
    in partea celalta se pierd niste click-uri impartite intre membrii aliantei care pune la bataie 17k sprijin si 30 de unelte armurier

si nici rusii nu ajungeau in veci la Berlin dc nu debarcau americanii in Normandia

In majoritatea cazurilor intra din valul3 maxim, omul isi permite cufere fara sa fie prblema, voi ca sa faceti 7k de def stati o zi 3 jucatori, daca da 10 atacuri din astea, 10 insi din alianta fac doar def ca sa acopere gaura deci shhh
    oMg6 @ ro 1
  • editat 27.06.2015
    makedonix a scris: »
    http://prntscr.com/7kufo3

daca din atacuri nu sunt in stare sa faca nimic ca dau ori porti ori ma apar ...fiecare face ce poate..la fiecare 2 k rubine care sting asta ramane fara un sat ...treaba e simpla.

Dacă doar atât te duce capul :))))
Sign In to comment.