Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Behindert din legionari

GiGaNtUL23GiGaNtUL23 Postări: 25
editat 01.06.2015 în Sugestii, laudă, critică
Buna seara va anunt ca behindert e un cacat de om ,eu cu alianta mea am spart o cucerire si el a intrat pe contul unui jucator din alainta mea -SPARTA- si a dat membrii afara a declart razboi la alainte mari ....
Post edited by GiGaNtUL23 on
GiGaNtUL23 @ ro 1

Comentarii

• xxXDemoniXxxxxXDemoniXxx Postări: 267
    editat 01.06.2015
    si ce acum te plangi pe forum .Crezi ca ne intereseaza pe noi problemele tale .Mai bine rezolvati certurile voastre pe privat .Nu aici!
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • TiberiusAugust (RO1)TiberiusAugust (RO1) Postări: 395
    editat 01.06.2015
    si eu am brobleme cu behindert,ma ataca noaptea si imi cere satele ca sa nu ma atace
  • M.BLACKM.BLACK Postări: 52
    editat 01.06.2015
    singura cale sa stea potolit luati satele si abandonatile sa imi spuneti mie cand le abandonati
    7dx12n
  • xxXDemoniXxxxxXDemoniXxx Postări: 267
    editat 01.06.2015
    si eu am brobleme cu behindert,ma ataca noaptea si imi cere satele ca sa nu ma atace

daca ma pun eu pe behinbert il bag la caldura :))
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • GiGaNtUL23GiGaNtUL23 Postări: 25
    editat 01.06.2015
    Bagi pe dracu ma ... Tu nu tii 100 de soldatei si vrei sa il bagi la caldura !
    GiGaNtUL23 @ ro 1
  • FabianLuptatoruFabianLuptatoru Postări: 297
    editat 01.06.2015
    xxXDemoniXxx a scris: »
    si ce acum te plangi pe forum .Crezi ca ne intereseaza pe noi problemele tale .Mai bine rezolvati certurile voastre pe privat .Nu aici!

Tu vb, care imi ceri mie, un jucator de lv 20, defensiva pt ca esti atacat des de 2 multi-conturi si care spui ca joci de 2 ani, dar nu stii sa raportezi la support pe cnv.

Si are dreptate si gigantul, fara nicio suparare. Stiu ca te vei supara, dar asta-i adevarul.
    FabianLuptatoru @ RO1

Nume castel: FortareataBuna
    Nume avanposturi: 1. Fabian lemnos 2. Fabian sculptat
    Nume castel gheata: FabianInghetat

Alianta: Gates of Hell
    Titlu: Baron
    editat 01.06.2015
    Xxxdemonixxx daca mai raspunzi vreodata neintrebat sau altceva ,sigur vin pe tine ,sa vad ce e de capul tau .
    GiGaNtUL23 @ ro 1
  • FabianLuptatoruFabianLuptatoru Postări: 297
    editat 01.06.2015
    GiGaNtUL23 a scris: »
    Xxxdemonixxx daca mai raspunzi vreodata neintrebat sau altceva ,sigur vin pe tine ,sa vad ce e de capul tau .

Calmeaza-te man :)))
    FabianLuptatoru @ RO1

Nume castel: FortareataBuna
    Nume avanposturi: 1. Fabian lemnos 2. Fabian sculptat
    Nume castel gheata: FabianInghetat

Alianta: Gates of Hell
    Titlu: Baron
    editat 01.06.2015
    Is destul de calm ,si daca vrei sa vb cu mine ,ma gasesti pe joc prin mesaje,nu vreau sa fac multe posturi aici !
    GiGaNtUL23 @ ro 1
Sign In to comment.