Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Resurse si timp irosit(atentie)

2

Comentarii

• TNT8TNT8 Postări: 634
    editat 09.07.2014
    tare men,,
    Rap is my life [SIGPIC][/SIGPIC]
  • serban018serban018 Postări: 9
    editat 09.07.2014
    proooooooooooooo
    serban018 @ ro 1
  • Regele bogdan 2Regele bogdan 2 Postări: 13
    editat 19.07.2014
    pro ar fi bine sa bage si ei un upgrade folositor
    Regele bogdan 2 @ ro 1
  • DarK TigerDarK Tiger Postări: 12
    editat 19.07.2014
    prooooooooooooooooo
    DarK Tiger @ ro 1
  • spiridusspiridus Postări: 4
    editat 19.07.2014
    sunt de acord cu tine bine ar sa se transfere ori la avposturi unde ai avea nevoie ori pe regate alegerea iti apartine si ne apartine :) deci in concluzie sunt PRO
    spiridus @ ro 1
  • WILLIAM1WILLIAM1 Postări: 72
    editat 14.09.2014
    Pro . In acest fel poti fabrica articolele la avamposturi iar la castel sa construiesti ceva .
    WILLIAM1 @ ro 1
  • georgeamigeorgeami Postări: 2
    editat 21.05.2015
    TNT8 a scris: »
    Salut,dupa cum stiti,jucatorii sub nivel 51 isi pun parcuri pe castel,avanposturi si pe regate...pun cate un parc,astept iarpe urma le cresc ordinea publica..dar cand ajungi la lv 51 deja tre sa bagi gradini...dar cu parcurile ce dreq sa mai faci,eu unul nam rabdare sa le demolez,si le-am stocat si le-am inlocuit direct cu gradini..DAR TOCMAI DIN CAUZA ASTA PROPUN SA SE POATA TRANSFERA PARCURILE CATRE ALTE CASTELE INCLUSIV >>REGATE<< SA NU FITI NEVOITI SA LE DEMOLATI..DUREAZA MULT
    le putem folosi spre folosul nostru..de exemplu cand iti faci un regat nou..BINENTELES CA NU VEI AVEA SATE DIN PRIMA CARE SA TE AJUTE CU RESURSELE...asa ca puteti transfera parcurile pe acel regat care sa mai sporeasca ordinea publica cat de cat..care sa te mai ajute na..
    Astept comentarii PRO sau CONTRA la idee...bafta

Pro fara nici o discutie, altfel nu inteleg motivul stocarii
    georgeami @ ro 1
  • TheMonsterXTheMonsterX Postări: 284
    editat 21.05.2015
    zic pro....
    LASA CUCU'N PACE
  • mirc3a84 (RO1)mirc3a84 (RO1) Postări: 73
    editat 22.05.2015
    daca tu te misti greu si in 3 ani nu ai facut nivel70 ce sa facem noi..
    mirc3a84 @ ro 1
  • adriancfg (RO1)adriancfg (RO1) Postări: 26
    editat 22.05.2015
    pro........................
    adriancfg @ ro 1
  • Duhul din lampă (RO1)Duhul din lampă (RO1) RO1 Postări: 751
    editat 22.05.2015
    E o idee buna dar Raman la propunerea mea cu adaugarea unei decorartiuni pe resutse de la un nivel legendar ridicat sa zic asa ...

• last onelast one Postări: 408
    editat 22.05.2015
    Pro.
    O idee buna.
    last one @ ro 1
    Respacta pe cei de linga tine si vei fi respectat.
    Nu injura,poti fi banat
    Eu chiar daca credeti ca sunt retardat,prost,dus,tradator eu nu sunt asa!
    watch?v=AeaA5dIN_9Y#t=29
  • Razvan il DemonRazvan il Demon Postări: 1
    editat 23.05.2015
    Pro , buna idee !
    Razvan il Demon @ ro 1
  • ~Edy~ (RO1)~Edy~ (RO1) Postări: 86
    editat 23.05.2015
    //Pro//... :D
    Edyy @ ro 1
  • M.BLACKM.BLACK Postări: 52
    editat 31.05.2015
    Nu sunt de acord asa oricine isi poate construi aveurile in 4 zile scopul jocului e sa te dezvolti in timp nu sa le poti muta oriunde CONTRA
    7dx12n
  • xxXDemoniXxxxxXDemoniXxx Postări: 267
    editat 31.05.2015
    TNT8 a scris: »
    Salut,dupa cum stiti,jucatorii sub nivel 51 isi pun parcuri pe castel,avanposturi si pe regate...pun cate un parc,astept iarpe urma le cresc ordinea publica..dar cand ajungi la lv 51 deja tre sa bagi gradini...dar cu parcurile ce dreq sa mai faci,eu unul nam rabdare sa le demolez,si le-am stocat si le-am inlocuit direct cu gradini..DAR TOCMAI DIN CAUZA ASTA PROPUN SA SE POATA TRANSFERA PARCURILE CATRE ALTE CASTELE INCLUSIV >>REGATE<< SA NU FITI NEVOITI SA LE DEMOLATI..DUREAZA MULT
    le putem folosi spre folosul nostru..de exemplu cand iti faci un regat nou..BINENTELES CA NU VEI AVEA SATE DIN PRIMA CARE SA TE AJUTE CU RESURSELE...asa ca puteti transfera parcurile pe acel regat care sa mai sporeasca ordinea publica cat de cat..care sa te mai ajute na..
    Astept comentarii PRO sau CONTRA la idee...bafta

E bun dar sincer mai bine muncesti pentru a le demola si dupa a face altele ca se stie ca nu se vor pune in practica .Admini nici macar nu se uita la posturile noastre cu ideei de sute de ori ma bune ca a lor si ai dreptate daca bagam bani in joc sa ne faca cel putin pe plac!
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • cornel62 (RO1)cornel62 (RO1) RO1 Postări: 27
    editat 02.06.2015
    pro ca asa ne putem dezvolta mai repede pe regate...
    cornel62 @ ro 1
  • Gogu90 (RO1)Gogu90 (RO1) Postări: 1
    editat 07.06.2015
    Sunt intru totul de acord. Admin ar demonstra respect pt jucatori daca ar face asta. Avem nevoie de respect pt ca investim timp, bani, atentie si chiar suflet in acest joc. Va rog sa faceti asta!
    Gogu90 @ ro 1
  • Herakross (RO1)Herakross (RO1) Postări: 47
    editat 07.06.2015
    PRO!!! Este GENIAL! Sunt sigur ca daca se distribuie aceasta idee de mai multe ori un admin tot o sa vada aceasta Idee! Tine-o tot asa mie mia placut foarte mult ideea! Apropo TNT8 sa te uiti la ideea pe care am postato eu: Pastrarea conturilor contra-cost! Incerci sa o cauti si tu undeva la profilu meu ca sa vezi daca e cat de cat decenta idea!
    Herakross @ ro 1

Sign In to comment.