Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

DX isi cere scuze

137

Comentarii

• r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 29.05.2015
    Pai daca a intervenit blazarea de ce nu stergi si mergi sa faci ceva mai interesant.Daca ai facut ce facem noi inseamna ca si tu ai fost un obsedat care a bagat bani in joc deci iar te contrazici.Dar ca sa inteleaga bine toti cei care citesc.Voi NU ati fost asa niciodata si nici macar atunci cand erati multi nu reuseati sa dominati asa cum o facem noi acum.Minte-te singur si mangaiati-va intre voi ca imediat intrati la hibernare
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • mitzwmitzamitzwmitza Postări: 182
    editat 29.05.2015
    Eu sunt la job acum, si aici in mare parte din timp ma plictisesc. Sa spunem ca acum ma joc cu voi... adica pe sleau, ma amuz pe seama voastra! :))

Cine domina pe cine, ca nu inteleg? =))
    Mai tu te citesti ce scrii?
    Eu imi aduc aminte vag asa... ca DX-ul cand a fost atacata de No Name ramasese in 40 de playeri. Cati playeri sunt TIGRII dupa atacurile voastre?(trage tu concluzia...)
    Imi mai aduc tot vag aminte ca, nimeni de la noi nu a pomeni ceva de alianta in sine ci de cativa dintre playerii din DX.
    Uite si eu, deruleaza si vei constata ca eu cu alianta in sine nu am nimic(o alianta dusmana si atat), doar pe unii dintre playeri i-am facut sa aterizeze cu picioarele pe Terra...
    Te intreb subtil: cine este frustrat pana la urma din moment ce jucatorii din Tigrii nu au avut niciodata restrictii cu cine sa faca blaturi indiferent ca sunt sau nu in aliante dusmane, pe cand DX-ul interzice blaturile cu playerii din Tigrii? =))
    Nu cumva e taman invers, nu voi sunteti frustratii? Si iti spun si de ce ma bate gandul acesta: vedeti ca patinati in gol si va macina asta. =))
    Aveti de-acum o luna de zile de cand bagati bani ca fraierii si va terorizeaza ideea ca nu aveti efect.

Pi eS: Citeste ce spuneti voi despre Tigrii, vei realiza tu intr-un final cine e frustrat. =))
    "Ador ideea unui joc nebun în care toţi cred că joacă pentru ei... dar de fapt joacă pentru alţii."
  • brassov (RO1)brassov (RO1) Postări: 117
    editat 29.05.2015
    makedonix a scris: »
    "vreo" nu "vre o " , de 60 de ani se scrie asa, nu s-a modificat gramatica de atunci la cuvantul asta;) ai vreo 40 de ani tu , de 60 de ani se scrie asa , concluzia corecta ar fi ca in 40 de ani nu ai invatat sa scrii UN cuvant.
    Trist, dar adevarat.

http://snag.gy/WRmGI.jpg

http://snag.gy/53uRw.jpg

foarte corect ,bravo .. ai stat mult sa cauti pe net :))))))

la 40 de ani ai mei scriu mult mai corect ca tine , daca raspund la com nu intru rpd ca tine sa caut dex ul pe net .. nu ma bat cu nimeni in gramatica :)

totusi ma mir ca la 5 clase ale tale , sti sa scri :))))) alea facute 4 la muls de oi si 1 pe forum :)))))))

eu nu copiez pe nimeni :)))) gen : http://prntscr.com/7aqqb8

acum fugi rpd pe net si mai cauta o muza cv ca tu dn prpria initiativa e greu sa gasesti :))) dupa faci un text , il recitesti de cateva ori bune il mai treci si prin dex sa nu te faci de bafta si dupa il pui aici :)))

Trist dar foarte adevarat :)))))))))))
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Forever young
  • Alexandru Catri (RO1)Alexandru Catri (RO1) Postări: 3,539
    editat 29.05.2015
    tot ziceati voi ca va laudati ca ciorile la nunti cand aruncati cu ,,meleoanele... "
    uite....faceti o hora:)))))
    editat 29.05.2015
    Ati burdusit alianta aia cu toate scursurile hartii si ati acceptat orice gunoi v-a batut la usa,am ramas 40 ai dreptate dar uite ca aia 40 nu au disparut si nu au fugit nicaieri pe cand de la voi pleaca lumea dupa 3 saptamani de atacuri.E normal sa nu acceptam blaturile cu dusmanul pentru ca nu te ajuta creierul sa intelegi aspectul ca facand blat cu mine te ajut sa-ti faci soldati si unelte cu care sa ma ataci,da e greu ca la strategie nu ati stralucit vreodata.Ma retrag din discutie ca nu cumva sa te retin de la job
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
    editat 29.05.2015
    tot ziceati voi ca va laudati ca ciorile la nunti cand aruncati cu ,,meleoanele... "
    uite....faceti o hora:)))))
    Atmosfera din tigrii?:)))))))))))))))
    editat 29.05.2015
    r3kin a scris: »
    Ati burdusit alianta aia cu toate scursurile hartii...
    Pe umerii lor v-am rupt si va vom rupe voua fullurile de orori si asasini, diferenta va fi intotdeauna ca noi o vom face GRATUIT, voi o veti face CONTRA COST! (si ce cost...) =))
    r3kin a scris: »
    Ma retrag din discutie ca nu cumva sa te retin de la job

Ma bucur ca ati inteles ideea, nu mai veniti vere p-aici sa faceti impresii de Buftea, ca dati in penibil.
    E o prostie sa dai bani cu nemiluita si sa nu obtii decat obiecte virtuale. Ba mai vii sa te si lauzi in gura mare cat de prost ai fost, in fapt! =))

Te mai intrebasem acum cateva zile parca... ce ti-au facut Tigrii tie de esti asa inversunat pe ei? :)
    "Ador ideea unui joc nebun în care toţi cred că joacă pentru ei... dar de fapt joacă pentru alţii."
  • editat 29.05.2015
    brassov a scris: »
    foarte corect ,bravo .. ai stat mult sa cauti pe net :))))))

la 40 de ani ai mei scriu mult mai corect ca tine , daca raspund la com nu intru rpd ca tine sa caut dex ul pe net .. nu ma bat cu nimeni in gramatica :)

totusi ma mir ca la 5 clase ale tale , sti sa scri :))))) alea facute 4 la muls de oi si 1 pe forum :)))))))

eu nu copiez pe nimeni :)))) gen : http://prntscr.com/7aqqb8

acum fugi rpd pe net si mai cauta o muza cv ca tu dn prpria initiativa e greu sa gasesti :))) dupa faci un text , il recitesti de cateva ori bune il mai treci si prin dex sa nu te faci de bafta si dupa il pui aici :)))

Trist dar foarte adevarat :)))))))))))

e bine ca ai cautat si tu sa vezi cum se scrie corect caci altfel nu aveai cum sa dai peste asta http://prntscr.com/7aqqb8 ce ai facut te-ai indoit de inteligenta ta? Eu ti-am sesizat greseala pe baza propiei inteligente print-ul e facut sa iti demonstrez intr-adevar l-am gasit pe net dar am vrut sa ti-l arat si tie. Inca o data, faptul ca ai cautat si tu denota ca habar nu aveai daca ai gresit sau nu in exprimare, imi pare bine ca te-ai convins ca ai gresit si probabil dupa postul asta o sa iti dai seama ca te-ai facut singur de cacat:)))
  • editat 29.05.2015
    mitzwmitza a scris: »
    Pe umerii lor v-am rupt si va vom rupe voua fullurile de orori si asasini, diferenta va fi intotdeauna ca noi o vom face GRATUIT, voi o veti face CONTRA COST! (si ce cost...) =))

Ma bucur ca ati inteles ideea, nu mai veniti vere p-aici sa faceti impresii de Buftea, ca dati in penibil.
    E o prostie sa dai bani cu nemiluita si sa nu obtii decat obiecte virtuale. Ba mai vii sa te si lauzi in gura mare cat de prost ai fost, in fapt! =))

Te mai intrebasem acum cateva zile parca... ce ti-au facut Tigrii tie de esti asa inversunat pe ei? :)

ma bag si eu in discutia voastra ca tot vad ca ii dai sus si tare cu ce ai facut tu, sincer sa fiu nu stiu inainte sa fii in tigrii unde ai jucat dar de cand esti in tigrii mare lucru nu ai realizat asta pot sa ti-o zic cu mana pe inima..majoritatea jucatorilor nu stiu istoria no name ului si al hartii in general...tigrii era in foc o alianta mediocra, chiar slaba, no limit era o academie a unei academii si de abia dupa ce le-a vandut messiah capitala de pe contul kameloth ( vanderdi a dat bani pe o chestie virtuala cum zici tu ca sunt astia idioti si au bagat banii in joc vanderdi i a dat pe capitala adica pe un obiect virtual care nu are niciodata siguranta ca o sa ramana a lui) no limit s-a facut "vazuta" pe harta..asa ca ...da i si lupta sa convingi lumea de ceva ce nu a fost, viseaza in continuare:D
    Spor.
  • costy68costy68 Postări: 4
    editat 29.05.2015
    mitzwmitza a scris: »

nu stiu de ce voi va legati cati bani a bagat cineva ,sau de viata lor ,forumul nu este facut despre discutii de astea ,de viata fiecaruia ,sunt alte forumuri de vietile oamnilor ,aicea este depre joc ..daca esti mai slab in privinta jocului ,repede te legi de viata lui ,si tot asa ,deci daca sunteti mai slabi ,asta e ,trebuie sa recunosti ,nu te legi de viata lui ......:)
    costy68 @ ro 1
    editat 29.05.2015
    makedonix a scris: »
    ma bag si eu in discutia voastra ca tot vad ca ii dai sus si tare cu ce ai facut tu, sincer sa fiu nu stiu inainte sa fii in tigrii unde ai jucat dar de cand esti in tigrii mare lucru nu ai realizat asta pot sa ti-o zic cu mana pe inima..majoritatea jucatorilor nu stiu istoria no name ului si al hartii in general...tigrii era in foc o alianta mediocra, chiar slaba, no limit era o academie a unei academii si de abia dupa ce le-a vandut messiah capitala de pe contul kameloth ( vanderdi a dat bani pe o chestie virtuala cum zici tu ca sunt astia idioti si au bagat banii in joc vanderdi i a dat pe capitala adica pe un obiect virtual care nu are niciodata siguranta ca o sa ramana a lui) no limit s-a facut "vazuta" pe harta..asa ca ...da i si lupta sa convingi lumea de ceva ce nu a fost, viseaza in continuare:D
    Spor.

Rugamintea mea este, daca tot intervii in discutii si mai ales faci analiza si corectura pe text, asigura-te ca esti stapan pe gramatica limbii romane. Eu nu te voi corecta, ca nu imi sta in caracter, dar fii si tu baiat dragut si nu te mai agata de eratele unuia sau altuia din moment ce si tu esti cam la nivelul marii cu gramatica.

Am cucerit mult... sunt satul deja. Jocul a devenit de mult o rutina la mine. Si multora li s-a luat de ifosele unor pamblicari care cu bani vor sa arate ca sunt cineva... si unde, pe un joc auzi tu! =))
    editat 29.05.2015
    costy68 a scris: »
    nu stiu de ce voi va legati cati bani a bagat cineva ,sau de viata lor ,forumul nu este facut despre discutii de astea ,de viata fiecaruia ,sunt alte forumuri de vietile oamnilor ,aicea este depre joc ..daca esti mai slab in privinta jocului ,repede te legi de viata lui ,si tot asa ,deci daca sunteti mai slabi ,asta e ,trebuie sa recunosti ,nu te legi de viata lui ......:)

In primul rand din ceea ce ai zis aici arati ca ai foarte putina experienta de joc.
    Dar hai sa-ti explic in cateva cuvinte:
    O alianta atacata de o federatie intreaga in mod normal nu ar trebui sa reziste, si uita-te ca in pofida tuturor Tigrii rezista. Ceea ce nu o face nici pe departe o alianta mai slaba.
    Nu am ajuns la viata personala a cuiva decat in contexte in care intentionam sa ma fac inteles.(erau exemple mai mult nicidecum aluzii, in fond nu ii cunosc)
    Fii mai exact in exprimare, cine e mai slab ca cine?

In al doilea rand, daca ai avea putina experianta, ar trebui sa stii ca un jucator care joaca rezonabil d.p.d.vd. financiar in mod normal nu are cum sa reziste unuia care baga zeci de milioane lunar in joc. Si aici repet, cine e mai slab ca cine?
  • dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 29.05.2015
    r3kinule, lasa omu ca face paza pe undeva si se plictiseste :)))

intelectualule...e greu na sa accepti ca pe joc e ca in viata...unii cu mercedes si altii cu 1310. sufera acolo in tacere si lasa meleonarii sa-si faca de cap. stiu ca te roade si ma bucura.
    editat 29.05.2015
    Salut

Se pare ca majoritatea are o prb ca baga altii bani pe jocul asta ..

Bravo lor ca pot si ca au de unde .. pe mine ma intriga putin ca nu se baga in jocuri romanesti sa ramana aici la noi bani nu sa i facem pe nemti cu , curul mare .. dar asta e nu depinde de noi ...

Acum s a va exp alta problema pe care framanta pe multi , aici ma refer la soldatii cumparati !!!

mi se pare normal s a abie soldati cumparati foarte multi dn motivul si aici va rog sa fiti foarte atenti : cine cumpara soldati sunt foarte putini care i cumpara direct pe rubine dar sunt FOARTE MULTI CARE II CUMPARA DEGEABA si aici vine explicatia : cand vine oferta de 75 sau 100% ei baga de pe card si nu continua procesul s au nu valideaza oferta , asteapta s a dispara oferta si s a intre cufarul , abia atunci valideaza oferta precedenta care a fost pentru rubine si in mod automat primeste oferta de rubine plus cufarul gratis !!!

sper ca gramatica mea de balta va facut s a intelegeti cv dn ce am scris ..

atentie mare !!!!!! nu merge cu paysafe decat cu card ul !!!

s a aveti o zi buna all si spor la cufere !!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Forever young
    editat 29.05.2015
    Salut

Se pare ca majoritatea are o prb ca baga altii bani pe jocul asta ..

Bravo lor ca pot si ca au de unde .. pe mine ma intriga putin ca nu se baga in jocuri romanesti sa ramana aici la noi bani nu sa i facem pe nemti cu , curul mare .. dar asta e nu depinde de noi ...

Acum sa va exp alta problema pe care framanta pe multi , aici ma refer la soldatii cumparati !!!

mi se pare normal sa abie soldati cumparati foarte multi dn motivul si aici va rog sa fiti foarte atenti : cine cumpara soldati sunt foarte putini care i cumpara direct pe rubine dar sunt FOARTE MULTI CARE II CUMPARA DEGEABA si aici vine explicatia : cand vine oferta de 75 sau 100% ei baga de pe card si nu continua procesul sau nu valideaza oferta , asteapta sa dispara oferta si sa intre cufarul , abia atunci valideaza oferta precedenta care a fost pentru rubine si in mod automat primeste oferta de rubine plus cufarul gratis !!!

sper ca gramatica mea de balta va facut sa intelegeti cv dn ce am scris ..

atentie mare !!!!!! nu merge cu paysafe decat cu card ul !!!

sa aveti o zi buna all si spor la cufere !!

like
    dar tot mai bagat putin in ceata...cum adica,,valideaza oferta precedenta si in mod automat primeste oferta de rubine plus cufarul gratis"???
    editat 29.05.2015
    like
    dar tot mai bagat putin in ceata...cum adica,,valideaza oferta precedenta si in mod automat primeste oferta de rubine plus cufarul gratis"???

O s a fac un post sa l inteleaga toti ..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Forever young
  • bluepriest (RO1)bluepriest (RO1) Postări: 151
    editat 29.05.2015
    Macar se baga dupa cardurile personale nu ale altora:)))
    You farth so bad:))))
    bluepriest @ ro 1
  • xxXDemoniXxxxxXDemoniXxx Postări: 267
    editat 29.05.2015
    The Viper a scris: »
    Ba da frate... dar a fost o greseala de sistem... cand au vazut pe cine au banat si-au cerut scuze si mi-au lasat in cont 500k rubine...

CAT????????????????????
    mi-as fi dorit sa fiu in locul tau :)))
    xxXDemoniXxx @ ro 1
    editat 29.05.2015
    bluepriest a scris: »
    Macar se baga dupa cardurile personale nu ale altora:)))
    You farth so bad:))))

imi place subiectul asta extrem de mult...ma pasioneaza mult ,,trucurile romanesti"
    mai priest albastru
    fi atent ce faza am patit eu....am primit niste bani de la un jucator ...nu conteaza de ce..si la cateva saptamani mia schimbat emailul de la cont:))))deci hai...mai ia bani de la necunoscuti ca ramai fara ..castel
    asa cum eu am rezolvat-o sigur si tu poti dovedi ca esti propietar
    dar ideea e ca poti insela sistemul daca le dovedesti ca tu esti cel ce baga banii..pff sistemul e corupt de carduri:))
    editat 29.05.2015
    O s a fac un post sa l inteleaga toti ..

te rog mult sa faci un subiect separat de acesta si sa detaliezi
Sign In to comment.