Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Ferma mea

157

Comentarii

• bluepriest (RO1)bluepriest (RO1) Postări: 151
    editat 10.05.2015
    Trebuia sa scrii esentialul:)))
    Daca te aparai tu cum stiai cred ca pierdeai mai putin:)) Dar zi frate ca monTIGERR te a pus sa te aperi asa:)))
    Slab e omu ala frate da poarta cu 11k defensiva:)))
    bluepriest @ ro 1
  • dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 10.05.2015
    editat 10.05.2015
    bluepriest a scris: »
    Trebuia sa scrii esentialul:)))
    Daca te aparai tu cum stiai cred ca pierdeai mai putin:)) Dar zi frate ca monTIGERR te a pus sa te aperi asa:)))
    Slab e omu ala frate da poarta cu 11k defensiva:)))

si imi zicea mie ca el stie o metoda secreta de aparare de nu poti sa treci de zid oricum ai ataca. acum m-am prins care e aia..poarta :)))
    si il astept si pe intelectualu ala cu poza de aurolac sa vina sa explice cum e cu datu portilor. io de cand ma stiu nu am vaz in dx poarta la 12k def.
  • editat 10.05.2015
    Make esti atat de prost incat ma faci sa rad:) si tarabagiu-le de doraly, nu uita citd iti va "rupe careva capatina" sa sti de unde vine. O seara minunata iti doresc, frustatu-le.

invata sa scrii [...]voi astia in tigrii aveti ceva cu gramatica [..]"frustratule" fara cratima e problema mare cu cacratima asta...
  • editat 10.05.2015
    MonTIGER a scris: »
    dl r3kin nu am spus ca suntem noi cei mai destepti , in primul rand eu vorbesc pentru mine. mai vazut p mine sa folosesc limbaj de mahala cumva? nu eu am deschis acest topic:). iti spun ca daca va-ti comporta civilizat si si-ar vedea fiecare de treaba s-ar putea face un joc frumos fara injuraturi si jicniri. Sincer acum daca injurati aici, va jicniti astA semnifica vitejie , curaj sau prostie, lipsa de bun simt, educatie?
    Uni dintre voi aveti o varsta , ar trebui sa va fie rusine pt astfel de atitudine... ca mai sunt specimene cu 4 clase sau poate deloc si au trait in mahala,aia nu trebuie bagati in seama IGNORE cum ii am si eu pe multi ;)
    Dar ma intreb oare ganditi? veniti mai sa imi dati foc , credeti ca ma intereseaza pe mine? Sa va explic si diferenta dintre mine si uni melonari: la mine se pierd 3 zile de festine care bineinteles nu le fac eu ca nu imi permite timpul, am alte lucruri de facut , pe cand alti pierd meleoane pe zi .Si eu am bagat cufere , chiar si astazi 5 cufere dar nu am mandresc cu asta si nu m-am laudat nicodata pe forum. Exact ca in bancuri cu prosti unde ghita rade de marcel ca nu bea mai multe beri ca el. Treziti-va la realitate, pe bune!

v-ati nu va-ti , meleonari nu melonari, jigniri nu jicniri etc etc etc recomand : http://snag.gy/EoUYI.jpg
    pentru tine si pentru inca vreo cativa din tigrii, nu va bag pe toti in aceeasi oala chiar daca sunteti din aceeasi alianta inca sper ca mai sunt si destepti prin alianta aia, speranta moare ultima sa vedem cand moare a mea.

cat despre amenintari d-astea ca vin rup capu dreg fac vad ca sunteti un fel de detectivi astia din tigrii voi ca si eu am primit d-astea de la alde pure_evil ala, veniti veniti, nu leg jocul de viata privata dar daca voi legati , sa nu va asteptati sa nu ripostez o sa fiti pusi pe forum cu dintii scosi si cu scris pe cur cu ciobul revenge of lords si dx sa va vedem atunci smardoilor o sa stati sa jucati empire stand in picioare nu in cur.
    editat 10.05.2015
    ia bah si tu si iesi afara de aici : http://prntscr.com/73o570

A gasit monTIGER strategia:))) Portile deschise pana diseara cand se reseteaza.... Pacat ca expertu ala le deschide diseara a 4 a oara:)))
    Dar l am gasit pe frumoasa25 care a fost de acord la un blat de glorie. Nu puteai ma sa zici alaltaieri ca sa castig si eu gradina aia la nobilitate:))))
    bluepriest @ ro 1
  • st4ck (RO1)st4ck (RO1) RO1 Postări: 58
    editat 10.05.2015
    dragi jucatori din dx va rog insistent lasati pisicutele astea din tigrii sa respire s-au sufocat de tot)))

va roaga mosu
    Cea mai mare glorie nu o dobândeşti atunci când nu eşti doborât niciodată, ci atunci când te ridici după ce ai căzut.

• r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 10.05.2015
    dnx3 a scris: »
    La faza asta ai intrecut masura,pe bune,pai cum isi mai face ma el muzeu?In ritmul asta se muta iar in dx sa construiasca, da ce face cu limbuta ca acum are gust de rahat de patruped:)))))
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
    editat 10.05.2015
    http://prntscr.com/73pbp5
    http://prntscr.com/73pbtb
    http://prntscr.com/73pbx3
    Scade defensiva scade:)) Respect pentru besinosu asta ca s-a aparat... Celalat besinos da porti de azi dimineata:))
    bluepriest @ ro 1
    editat 10.05.2015
    acum stau tigrisorii sa faca strategie...da o stim deja. hai sa plangem la tatuca parisss ca sa mergem cu organizate pe dx :)))
    editat 10.05.2015
    Gasim loc si langa ala:)))
    bluepriest @ ro 1
    editat 10.05.2015
    Gasim loc si langa ala:)))

da da, urmeaza :))
  • ParisssParisss Postări: 109
    editat 10.05.2015
    dnx3 a scris: »
    da da, urmeaza :))

de-abia astept sa veniti , pasaricilor, decat de ciripit stiti sa ciripiti , in rest........... slabuti :)))))))))))))
    Parisss @ ro 1
  • boghymanboghyman Postări: 13
    editat 10.05.2015
    esti un ratat amice ... cu ferma cu tot
    boghyman @ ro 1
  • boghymanboghyman Postări: 13
    editat 10.05.2015
    The Viper a scris: »
    http://prntscr.com/736gtk

Printul Razboiului =)))))))))))))))))))))))))))

mai traiesti mai ... buba hartii ?
    boghyman @ ro 1
  • editat 10.05.2015
    boghyman a scris: »
    mai traiesti mai ... buba hartii ?

vezi ca buba hartii e montiger ala de mai sus coane:)))) si parissss ala ca isi obliga academiile sa ii stranga lui defensiva sa faca blaturi altfel ii ameninta ca le da foc si ii lasa fara sate...si tu stai de pomana ma boghy:D pai..cum vine asta? ia investigheaza putin ca parisu asta are prea multe sate mi se pare:)))
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 11.05.2015
    gasim loc si langa ala:)))
    ce glume aveti in voi , va ia pariss si pe tine si pe dnx si va arunca de pe harta afara , nu-i cumperi si la amaratul viper niste unelte blue sa nu mai fie nevoit sa fure de pe alte conturi ca il baneaza din nou face-ti si voi o cheta ceva doar e liderul marelui dx , oricum nu cred ca aveti voi tupeul sa va mutati langa pariss doar vorba e de voi , ce mai zice viper e trist nu :))));)
    davidplayr @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 11.05.2015
    makedonix a scris: »
    vezi ca buba hartii e montiger ala de mai sus coane:)))) si parissss ala ca isi obliga academiile sa ii stranga lui defensiva sa faca blaturi altfel ii ameninta ca le da foc si ii lasa fara sate...si tu stai de pomana ma boghy:d pai..cum vine asta? Ia investigheaza putin ca parisu asta are prea multe sate mi se pare:)))
    tare asta make =))0
    davidplayr @ ro 1
  • osvald (RO1)osvald (RO1) Postări: 1
    editat 11.05.2015
    davidplayr a scris: »
    ce glume aveti in voi , va ia pariss si pe tine si pe dnx si va arunca de pe harta afara , nu-i cumperi si la amaratul viper niste unelte blue sa nu mai fie nevoit sa fure de pe alte conturi ca il baneaza din nou face-ti si voi o cheta ceva doar e liderul marelui dx , oricum nu cred ca aveti voi tupeul sa va mutati langa pariss doar vorba e de voi , ce mai zice viper e trist nu :))));)

Marele paris:))) te referi la capitala fantei nu?
    haver1988 @ de 1
Sign In to comment.