Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Regele BLATURILOR

24

Comentarii

• dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 24.04.2015
    davidplayr a scris: »
    pt tine strange si 10 , plus ca mai vine cu cativa daca doreste la valoare lui nu e mare lucru

oligofrenule, pe limba ta se zice VALUARE :))))
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 24.04.2015
    dnx3 a scris: »
    oligofrenule, pe limba ta se zice VALUARE :))))
    tu ar trebui sa taci ca ti-e rusine sa pui o poza cu tine pe forum la cat de urat esti asa ciocul mic , uite de exemplu make are curaj cu toate ca are urechile alea de elefant dar tu preferi sa pui porcaria aia cu invincibilul mare chestie oricum cu tot cu ea iti da no name la buci, pana si viper care arata ca Gollum avea un timp poza :)):cool:
    davidplayr @ ro 1
  • doruzu (RO1)doruzu (RO1) Postări: 8
    editat 24.04.2015
    osvald a scris: »
    Probabil asta este contul lui parisss sau un copil care il pupa in cur. Dar tiam mai spus daca tu imi arati un blat de la dnx eu te felicit. Oricum gresesti maxim. Dnx ia glorie pe bune si parisss face blat.

pai da cand erau strainii
    ;)
    doruzu @ ro 1
  • editat 24.04.2015
    tu ar trebui sa taci ca ti-e rusine sa pui o poza cu tine pe forum la cat de urat esti asa ciocul mic , uite de exemplu make are curaj cu toate ca are urechile alea de elefant dar tu preferi sa pui porcaria aia cu invincibilul mare chestie oricum cu tot cu ea iti da no name la buci, pana si viper care arata ca Gollum avea un timp poza :)):cool:

stai linistit ca parisu de luni vine in fiecare seara la mine pana azi si pleaca cum a venit da cu 1200 de rubine in minus la fiecare atac:)))) intreaba-l pe el ca iti confirma:)) am urechile asa mari sa imi echlibreze pl ca altfel cad in genunchi:)))=))))
  • Aurel68 (RO1)Aurel68 (RO1) Postări: 91
    editat 24.04.2015
    =))) Morr ..
    Aurel68 @ ro 1
    editat 24.04.2015
    makedonix a scris: »
    stai linistit ca parisu de luni vine in fiecare seara la mine pana azi si pleaca cum a venit da cu 1200 de rubine in minus la fiecare atac:)))) intreaba-l pe el ca iti confirma:)) am urechile asa mari sa imi echlibreze pl ca altfel cad in genunchi:)))=))))

make lasa vrajala si recunoaste ca esti pe sub masa de frica si cu laptopu inchis cand vezi atacuri de la parisssss :))
  • apostolcristi23apostolcristi23 Postări: 60
    editat 24.04.2015
    Dnx si tu ce cautai pe dan1999 ? :))))))))
    apostolcristi23 @ ro 1
  • The Viper (RO1)The Viper (RO1) Postări: 167
    editat 25.04.2015

Gogule,ala din poza era Parisss...cum dracu tu cand il pupi in cur nu te uiti si la fata lui?:))))
    D-Generation X
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 25.04.2015
    Din pacate pariss nu poate comenta,este plecat la munca si se distreaza.....
    https://www.youtube.com/watch?v=BdbVID8VaDY
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • editat 25.04.2015
    dnx3 a scris: »
    make lasa vrajala si recunoaste ca esti pe sub masa de frica si cu laptopu inchis cand vezi atacuri de la parisssss :))

deconectez si net ul si opresc curentul in casa de la sigurante ca poate imi iese prin cd-rom:))) stau ca in grota de frica:)))=)))) o piatra la usa imi mai trebuie si ala sunt:))
  • editat 25.04.2015
    r3kin a scris: »
    Din pacate pariss nu poate comenta,este plecat la munca si se distreaza.....
    https://www.youtube.com/watch?v=BdbVID8VaDY

urat din partea ta rekine..plm ai precizat doar pe parisss te inteleg ca poate ti e rusine...va lamuresc eu..dansatorii sunt paris cu tigerr da lu` rekinu ii e rusine sa zica si de tigerr:))))

L-am mai gasit eu rekine pe tigerr cand era mai mic:)))))

https://www.youtube.com/watch?v=lh6LDEceCU4

am lesinat aseara:)))
    editat 25.04.2015
    Cu tigru nu m-ai nimerit ca nu s-a luat de viata mea inca,singurul repros ca primeste garoi la el in alianta
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • editat 27.04.2015
    r3kin a scris: »
    Cu tigru nu m-ai nimerit ca nu s-a luat de viata mea inca,singurul repros ca primeste garoi la el in alianta

pai si el tot garoi e:))
  • nico77nico77 Postări: 2
    editat 28.04.2015
    ai ramas fara steaguri dnx nu mai ai cu ce sa faci blaturi si te iei de altii oricum te bate pariss cu o mana legata la spate , tot slab ai ramas cu tot cu blaturile tale , dute si fura repede niste unelte de pe conturile lui pitbul ca ramai in urma

pe cine a atacat paris de a facut atata glorie as daori daca se poate 3 nume
    nico77 @ ro 1
  • nico77nico77 Postări: 2
    editat 28.04.2015
    da ar trebui facut tichete la suport sa opreasca blaturile astea cat si cele de la insule
    nico77 @ ro 1
  • ParisssParisss Postări: 109
    editat 02.05.2015
    http://prntscr.com/70p1pw rechin de balta! :))))
    Parisss @ ro 1
  • beckc3nt (RO1)beckc3nt (RO1) Postări: 15
    editat 03.05.2015
    Parisss a scris: »
    http://prntscr.com/70p1pw rechin de balta! :))))

r3kinu-le acum nu mai spui nimic dupa ce arzi ca si nocturna de pe Arena-National? :))))
    macar taci draqu de acuma incolo findca lumea stie ca tu esti esti ferma aliantei Dx, si de aceea te tin acolo findca le trimiti alimente si resurse...
    mare lucru ca intr-o perioada scurta de timp sa nu te vedem prin academie si sa faca cei din Dx blaturi cu resurse speciale pe contul tau :))))
    beckc3nt @ ro 1
    editat 03.05.2015
    beckc3nt a scris: »
    r3kinu-le acum nu mai spui nimic dupa ce arzi ca si nocturna de pe Arena-National? :))))
    macar taci draqu de acuma incolo findca lumea stie ca tu esti esti ferma aliantei Dx, si de aceea te tin acolo findca le trimiti alimente si resurse...
    mare lucru ca intr-o perioada scurta de timp sa nu te vedem prin academie si sa faca cei din Dx blaturi cu resurse speciale pe contul tau :))))

alt pupincurist. da multi mai sunteti pe acolo.
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 03.05.2015
    beckc3nt a scris: »
    Salut!
    daca stam sa constatam r3kin e mai bun ca tine....
    marius adrian4 @ ro 1
    editat 03.05.2015
    Mamaaaaa,da ce mi-ai facut...am fost plecat copii,lumea se mai si relaxeaza da nu va panicati ca nu e problema foc-ul ala care oricum a disparut instant.
    Apucati-va de blaturi si limbute ca de altceva nu sunteti buni,norocul vostru ca sunteti multi....inca
Sign In to comment.