Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Regele BLATURILOR

dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
editat 04.05.2015 în Sugestii, laudă, critică
http://prntscr.com/6vy6vc

http://prntscr.com/6vyard

Print-urile sunt facute la 2 minute diferenta si cu 3 minute inainte de terminarea concursului.
Post edited by dnx (RO1) on
«134

Comentarii

• r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 20.04.2015
    Pai asa fac gunoierii,a uitat sa aseze si uneltele pentru un atac,da pe turnuri si in academii,atat
    Se bate singur si iese pe primul loc,ciudat ca are si o armata de lingai care-l spala la fundulet si-l tin in brate
    Aia sunt mai penali.In rest nimic nou,cand o castiga si nolimit un concurs pe bune o sa aiba printuri si la buda.
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 20.04.2015
    dnx3 a scris: »

Print-urile sunt facute la 2 minute diferenta si cu 3 minute inainte de terminarea concursului.

ai ramas fara steaguri dnx nu mai ai cu ce sa faci blaturi si te iei de altii oricum te bate pariss cu o mana legata la spate , tot slab ai ramas cu tot cu blaturile tale , dute si fura repede niste unelte de pe conturile lui pitbul ca ramai in urma
    davidplayr @ ro 1
    editat 20.04.2015
    davidplayr a scris: »
    ai ramas fara steaguri dnx nu mai ai cu ce sa faci blaturi si te iei de altii oricum te bate pariss cu o mana legata la spate , tot slab ai ramas cu tot cu blaturile tale , dute si fura repede niste unelte de pe conturile lui pitbul ca ramai in urma
    Vroiam sa te iau cu "ma" da hai sa incerc civilizat?Il bate cu o mana???!!!Adica cum?Tu asezi atacurile cu 2?
    Si ce inseamna ca "te bate" adica bagi niste def pe o metropola/cont si apoi dai un ful de steaguri acolo?Asta inseamna ca"bate"?In nolimit-ul ala sunt si cativa oameni cu capul pe umeri de aia ma mira ca factiunea "gunoierilor" iau decizii de capul lor.Pana si nobrain s-au revoltat si au zis ca ei nu sunt academii nolimit in sedinta si ca baiatul asta,care se justifica cu "vreau sa fiu in fata" nu poate face la nesfarsit ce vrea.Iar dvs,daca alegeti sa-l slaviti atat pe forum sunteti cel putin dubios.
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • osvald (RO1)osvald (RO1) Postări: 1
    editat 21.04.2015

Probabil asta este contul lui parisss sau un copil care il pupa in cur. Dar tiam mai spus daca tu imi arati un blat de la dnx eu te felicit. Oricum gresesti maxim. Dnx ia glorie pe bune si parisss face blat.
    haver1988 @ de 1
  • editat 22.04.2015
    ba osvald!
  • editat 22.04.2015
    esti un rahat!
  • Alex B.Alex B. Postări: 500
    editat 23.04.2015

Am primit si eu un screenshot de la un prieten http://prntscr.com/6x83ys ...asta arata totul..
    images?q=tbn:ANd9GcSZTIewerfokIGV4DzRjnp0ylQs2ZCPhMlwreqc0NqF825RwN1W2A
    Cand viata iti da lamai...da-le drq..ia-ti o tequila :))))
    Pentru orice problema : support.goodgamestudios.com
    Facebook : https://www.facebook.com/devreaux2700
  • BRONCEA (RO1)BRONCEA (RO1) Postări: 20
    editat 23.04.2015
    Parisss esti regele neincoronat al blaturilor, bravo fratica ai si tu fraierii tai)))
    BRONCEA @ ro 1
    editat 23.04.2015
    GUNOIÉR, -Ă, gunoieri, -e, s. m. și f. Persoană din serviciul salubrității publice care ridică periodic gunoiul depozitat în curți și pe străzi. [Pr.: -no-ier] – Gunoi1 + suf. -ar.
    Deci se ia una bucata gunoi si slujit de "marile caractere" de pe joc, fac full un cont aflat in paragina cu def,dupa care poc si ful-ul cu steaguri
    Si uite asa isi mai da o labuta fericit seara,zic labuta ca pentru futut ai nevoie de minim un coi si ala nu i-a aparut pana la varsta asta.
    editat 24.04.2015
    r3kin a scris: »
    gunoiÉr, -Ă, gunoieri, -e, s. M. și f. Persoană din serviciul salubrității publice care ridică periodic gunoiul depozitat în curți și pe străzi. [pr.: -no-ier] – gunoi1 + suf. -ar.
    Deci se ia una bucata gunoi si slujit de "marile caractere" de pe joc, fac full un cont aflat in paragina cu def,dupa care poc si ful-ul cu steaguri
    si uite asa isi mai da o labuta fericit seara,zic labuta ca pentru futut ai nevoie de minim un coi si ala nu i-a aparut pana la varsta asta.

daca vede pariss ce ai scris aici si vine cu 5 6 full-uri de 2500 la tine, te caci pe tn o sapt , taci din gura ca nu te compari nici 50% la valoarea contului cu el ,mai ai de muncit mult sa-l ajungi
    davidplayr @ ro 1
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 24.04.2015
    daca vede pariss ce ai scris aici si vine cu 5 6 full-uri de 2500 la tine, te caci pe tn o sapt , taci din gura ca nu te compari nici 50% la valoarea contului cu el ,mai ai de muncit mult sa-l ajungi
    Salut!
    mda..ce poate Gabi pe jocul asta no sa poata contu tau cat o sa joace acest joc puiule...
    Ar fi bine sati dea 2-3 fuluri sa vezi ce poate si dupa sa mai comentezi...
    marius adrian4 @ ro 1
    editat 24.04.2015

Te bagi ca musca in ..... Tu serios crezi ca numa parisss are 5 valuri sau ca si noi facem ca tine ????
    haver1988 @ de 1
    editat 24.04.2015

pariss NU ARE SAU NU VA AVEA 5 FULURI,in afara de asta,rapandula aia de ful pe care o poate aduna o tine sa mai faca si el un blat ca poate o pierde si e greu sa faci altii.
    in cel mai bun caz isi ia 10 slugi si vin toti eventual pe aceeasi locatie ca asa au ei "schema",sau merge in academii si-i obliga pe aia sa dea atacuri cu 3-4 sute de soldati asa sa arate ca este sef de plantatie.
  • dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 24.04.2015
    pariss NU ARE SAU NU VA AVEA 5 FULURI,in afara de asta,rapandula aia de ful pe care o poate aduna o tine sa mai faca si el un blat ca poate o pierde si e greu sa faci altii.
    in cel mai bun caz isi ia 10 slugi si vin toti eventual pe aceeasi locatie ca asa au ei "schema",sau merge in academii si-i obliga pe aia sa dea atacuri cu 3-4 sute de soldati asa sa arate ca este sef de plantatie.

:))))))))))
    vad ca r3kinu vrea sa ajunga ruine :)))))))
  • editat 24.04.2015
    GUNOIÉR, -Ă, gunoieri, -e, s. m. și f. Persoană din serviciul salubrității publice care ridică periodic gunoiul depozitat în curți și pe străzi. [Pr.: -no-ier] – Gunoi1 + suf. -ar.
    Si uite asa isi mai da o labuta fericit seara,zic labuta ca pentru futut ai nevoie de minim un coi si ala nu i-a aparut pana la varsta asta.

:))))=))))))=))))))=)))))))) lesin sa moara mircea vanderdi:)))) si viporel dupa el:))))=))))
  • editat 24.04.2015
    :))))))))))
    vad ca r3kinu vrea sa ajunga ruine :)))))))

dnx ule taci ba din gura ca vine parisu pe tine cu 10 fulluri si te bate cu o mana eu nu zic nimic de el ca mi-e frica.
    sefu paris te rog sa ma ierti daca ti-am gresit cu ceva, nu vorbesc urat m-am facut baiat cuminte, peste 2 spt ma mut langa tine:))=)))
    editat 24.04.2015
    makedonix a scris: »
    dnx ule taci ba din gura ca vine parisu pe tine cu 10 fulluri si te bate cu o mana eu nu zic nimic de el ca mi-e frica.
    sefu paris te rog sa ma ierti daca ti-am gresit cu ceva, nu vorbesc urat m-am facut baiat cuminte, peste 2 spt ma mut langa tine:))=)))
    ai grija ca poate vine si la tine fi cuminte:))
    davidplayr @ ro 1
    editat 24.04.2015
    pt tine strange si 10 , plus ca mai vine cu cativa daca doreste la valoare lui nu e mare lucru
    davidplayr @ ro 1
    editat 24.04.2015
    pt tine strange si 10 , plus ca mai vine cu cativa daca doreste la valoare lui nu e mare lucru

:)))) spalate pe limba inainte sa ii dai limbi:))
    haver1988 @ de 1
  • dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 24.04.2015
    makedonix a scris: »

da da, retrag tot ce am zis :)))))))))
Sign In to comment.