Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Nu inteleg...

alina botezatualina botezatu Postări: 1
nu am mai intrat de destul de mult dar nu imi intra cu id si parola
imi ia tot jocul de la inceput,si eram la un nivel destul de mare... help me please!!! :confused:
Post edited by alina botezatu on
alina botezatu @ ro 1

Comentarii

• GHINIONISTUL2GHINIONISTUL2 Postări: 217
    editat 11.03.2015
    imi ia tot jocul de la inceput,si eram la un nivel destul de mare... help me please!!! :confused:

ca sa intri pe cont trebuie sa scri
    numele si parola :) nu id-ul
    Otât o fost de ZÎS............NimiC mai mult .... ☆_☆
    Tu for me = Ø
    Semnătură oRiginală akă 1 mai PROST ca altu'
    You pentru mine = π π
    GGE = Unsolved mistery boy, exactly as....... as Elodia :D
    Ecuatia VETI ............
    NU actiona gresit in VEATA , in VEATA ma in VEATA
    Lumea se distugeeee MA e pe DUCAAAAAAAA ,Romania (RO) se duca din cauza adultiilor
    ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ NU FI PROST
    αβ <
    TRadu ! NU poti :P
    ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ .
  • dumy888dumy888 Postări: 457
    editat 14.03.2015

Daca nu intri de un numar de ori pe joc, contul se fa ruine si la un moment dat, acesta dispare de pe harta. Daca intri pe cont dupa ce acesta a disparut de pe harta, vei incepe cu nivelul 0.
    Rasul este un medicament, dar daca incepi a rade fara motiv, ai nevoie de medicamente!
  • editat 15.03.2015
    vei incepe cu lvl 0 , dar rubinele si banii pe care ii aveai iti raman in cont

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier