Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Osvald !!!!!!

davidplayrdavidplayr Postări: 84
editat 12.03.2015 în Sugestii, laudă, critică
DE CE DUPA TOATE INJURATURILE ADRESATE LUI MAKE CARE LE-A TRIMIS LA SUPORT I-A FOST DEBLOCAT CONTUL NESIMTITUL ALAUIA , ASTA INSEAMNA CA DACA BAGI BANI CU SACUL IN JOC POTI SA ITI BAGI PL IN ORICINE DE PE JOCUL ASTA PE FATA ??? FRUMOS DIN PARTEA SUPORTULUI TOT INAINTE CU BUZUNARELE PLINE:mad:
Post edited by davidplayr on
davidplayr @ ro 1
«1

Comentarii

• oti888oti888 Postări: 2
    editat 06.03.2015
    davidplayr a scris: »
    DE CE DUPA TOATE INJURATURILE ADRESATE LUI MAKE CARE LE-A TRIMIS LA SUPORT I-A FOST DEBLOCAT CONTUL NESIMTITUL ALAUIA , ASTA INSEAMNA CA DACA BAGI BANI CU SACUL IN JOC POTI SA ITI BAGI PL IN ORICINE DE PE JOCUL ASTA PE FATA ??? FRUMOS DIN PARTEA SUPORTULUI TOT INAINTE CU BUZUNARELE PLINE:mad:

marshi ma castravete te-ai trezit tu sa vorbesti
    oti888 @ ro 1
  • NickName (RO1)NickName (RO1) Postări: 752
    editat 06.03.2015
    zici ca sunteti [..] asa va plangeti de la o injuratura :))
    [SIGPIC] [/SIGPIC]NickName @ ro 1
  • osvald (RO1)osvald (RO1) Postări: 1
    editat 06.03.2015

a fost o singura injuratura si contul a fost blocat pentru 6 ore :)) Dar nu inteleg ce treaba ai tu cu mine de iti permiti sa faci post. Si daca tot is asa vedeta pentru tine ar trebuii sa stii ca eu nu injur desi am fost injurat de make de n ori
    haver1988 @ de 1
  • dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 06.03.2015
    lasa-i sa se oftice ca ei nu baga rubi :))
    editat 06.03.2015
    oti888 a scris: »
    marshi ma castravete te-ai trezit tu sa vorbesti

castravete de ala maro si cu ochi :)))
  • zLeonidaszLeonidas Postări: 21
    editat 06.03.2015
    Fratilor este un joc online nui manastire
    sincer acum,daca vreti sa nu mai vedeti nici o injuratura pe forum,,ori nu mai cititi topicurile ori ducetiva la manastire
    ar fi chiar aberrant sa se da ban pt orice injuratura

daca s=ar da ban pt orice injuratura in max 3 luni ar fi serverul gol :D

daca ei isi permit sa se injure este trb lor

nu ati vazut in topicul de acum cateva zile ,sau injurat timp de 5 pagini iar in a 6 a erau prieteni buni si isi bagau de toate si este tot aluia care sa gasit sa se bage in discutiile lor ca , chiloti tanga :)
    zLeonidas @ ro 1
    editat 06.03.2015
    zLeonidas a scris: »
    Fratilor este un joc online nui manastire
    sincer acum,daca vreti sa nu mai vedeti nici o injuratura pe forum,,ori nu mai cititi topicurile ori ducetiva la manastire
    ar fi chiar aberrant sa se da ban pt orice injuratura

daca s=ar da ban pt orice injuratura in max 3 luni ar fi serverul gol :D

daca ei isi permit sa se injure este trb lor

nu ati vazut in topicul de acum cateva zile ,sau injurat timp de 5 pagini iar in a 6 a erau prieteni buni si isi bagau de toate si este tot aluia care sa gasit sa se bage in discutiile lor ca , chiloti tanga :)
    jucatori precum david asta sunt copii prosti care nu au ce face:)) Nici macar nu il cunosc si el vine si face un topic despre mine si ii in alianta The Viper :)) alt prost care a facut alianta.
    haver1988 @ de 1
    editat 06.03.2015
    a scris: »
    Ce osvald e[...]

:)))) te descrii?? la ce nume ai cred si eu ca esti [...]:))
    haver1988 @ de 1
    editat 06.03.2015
    ... a scris: »
    d"

[......]:))
    haver1988 @ de 1
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 07.03.2015
    eu nu stiu de ce bagati in seama toti [....] aflati la pubertate
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 07.03.2015
    osvald a scris: »
    a fost o singura injuratura si contul a fost blocat pentru 6 ore :)) dar nu inteleg ce treaba ai tu cu mine de iti permiti sa faci post. Si daca tot is asa vedeta pentru tine ar trebuii sa stii ca eu nu injur desi am fost injurat de make de n ori
    daca tot sunt reguli sa fie respectate nu mi se pare corect, pt ca eu bag milioane in joc sa pot sa injur si sa-mi bat joc de cine vrea pl mea , dnx mai ai steaguri pt blaturi tata ? Sau cand le gati iti bagi pasarica si astepti ca un catelus sa iti dea dead altele si tu sa-i umpli contul =))), si mai zici ca gloria care ai facut-o ai facut corect. Misto gluma sa n-o mai faci
    davidplayr @ ro 1
  • ECATERINA TECATERINA T Postări: 27
    editat 07.03.2015
    Nu vb de manastiri aici este vorba de cei 7 ani de acasa .nu conteaza ce este joc online orice nu ai 7 ani de acasa esti 00000000000000 un nimeni. nu bagati copii in seama dai ignor si vorbesc singuri .90% in jocul asta au 12 ani maxim ce sa le ceri .sa va zic ce am pațit ca sa vedeti ce mentalitate de copil de 2 anii.invit pe cineva in alianță el nu era intr-o alianța si da sms si zice sa mi-o su_i ETC.Va dați seama ce mentalitate .deci de la o simpla invitație in alianță esti injurat.eu m-am convins ce este aici .sfat nui bagați in seama dai ignor si vb singuri pana numai pot
    ECATERINA T @ ro 1
    editat 07.03.2015
    r3kin a scris: »
    eu nu stiu de ce bagati in seama toti labagii aflati la pubertate

lasa-i ma r3kine sa aiba si ei momentu lor de glorie.
    editat 10.03.2015
    daca tot sunt reguli sa fie respectate nu mi se pare corect, pt ca eu bag milioane in joc sa pot sa injur si sa-mi bat joc de cine vrea pl mea , dnx mai ai steaguri pt blaturi tata ? Sau cand le gati iti bagi pasarica si astepti ca un catelus sa iti dea dead altele si tu sa-i umpli contul =))), si mai zici ca gloria care ai facut-o ai facut corect. Misto gluma sa n-o mai faci

Macar ai verificat cine a castigat la straini ultimele cateva runde inainte sa vb ????? dupa ce ai verificat aia sa mai zici ca a facut blat. Una nu inteleg si scuze de limbaj . De ce toti prostii care nu au ce face se baga in treburile altora???
    haver1988 @ de 1
  • THE TIGER (RO1)THE TIGER (RO1) RO1 Postări: 211
    editat 10.03.2015
    Un jucator adevarat nu este ala care baga rubine si ala care stie joaca vreau sa vad si eu de la voi un comandant sau castelan fara sa bagati rubine recunosc si eu bag rubine dar din cate am vazut eu nu prea am vazut la voi unu fara sa bagati rubine la mine tot ca am bagat rubine toti sunt facuti din joaca si spor :P:P:P dnx poti baga si 100 mil pe unii nu ne sperie :))) sa stati cae 12-14 ore ca unii care chiar le place jocul voi doar atat stiti nr de telef intru sa intra altu zzzz deja ma amuza :))
    banderas833 @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 10.03.2015
    banderas833 a scris: »
    Un jucator adevarat nu este ala care baga rubine si ala care stie joaca vreau sa vad si eu de la voi un comandant sau castelan fara sa bagati rubine recunosc si eu bag rubine dar din cate am vazut eu nu prea am vazut la voi unu fara sa bagati rubine la mine tot ca am bagat rubine toti sunt facuti din joaca si spor :P:P:P dnx poti baga si 100 mil pe unii nu ne sperie :))) sa stati cae 12-14 ore ca unii care chiar le place jocul voi doar atat stiti nr de telef intru sa intra altu zzzz deja ma amuza :))

daca nu ar avea com si catelanii de la sistem si osvald si dnx ( mr. blat ) , ar fi praf vreau sa ii vad o sapt daca rezista sa atace si sa se apere cu com si castelani cumparati se caca pe ei la fel si altii din dx is praf fara aia omoara 2 3 sute :))
    davidplayr @ ro 1
    editat 11.03.2015
    daca nu ar avea com si catelanii de la sistem si osvald si dnx ( mr. blat ) , ar fi praf vreau sa ii vad o sapt daca rezista sa atace si sa se apere cu com si castelani cumparati se caca pe ei la fel si altii din dx is praf fara aia omoara 2 3 sute :))

nu stiu cine esti si sincer nici nu ma intereseaza :)) Daca ai curaj scrie de pe contu mare daca iara nu terog numai fa topicuri despre alti jucatori . Si numa pentru informatii am castelani si comandanti destui si fara alea de la sistem:)
    haver1988 @ de 1
    editat 11.03.2015

de care castelani sau comandanti vrei sa iti arat??? am vreo 9 caselani 90 cu 90 si diferite bonusuri depinde de situatie :))) si sa stii ca imi place jocu altfel nu as sta ata on si nici nu as baga bani . Dar iti mai spun si tie chiar asa rau va plictisiti si trebe sa va bagati inseama ca prostii???? eu nu am facut topic cu nimeni deci abtinetiva .
    haver1988 @ de 1
    editat 11.03.2015

cand vrei comparam comandantii si castelanii. si nu uita ca nu am inca un an pe joc.
    si apropo, ia-ti servetele ca o sa ai nevoie. plangaciosule!
    editat 11.03.2015

mars ma, esti un nimeni.
Sign In to comment.