Noul Update

Imperiul.Roman (RO1)Imperiul.Roman (RO1) Postări: 688RO1
editat 09.03.2015 în Sugestii, laudă, critică
Nu au pus si ei un post unde sa ne dam cu parerea cu privire la noul update . App , preafisarea a fost publicata de "admin" si nu de moderator :) .

Eu zic ca e umplutura , ceva nou mai nimic .
Post edited by Imperiul.Roman (RO1) on

Comentarii

• Deceneu9Deceneu9 Postări: 52
    editat 05.03.2015
    Imi este rusine imensa pentru modul in care au asasinat limba Romana

Postul este plin de greseli de semantica, ortografie si gramatica

RUSINE RUSINE

Ar trebui sa se prezinte scuze oficiale pentru un asemenea post
    Deceneu9 @ ro 1
    Votez NU pentru:
    brutaria cu 8 nivele ce costa 77% mai multe rubine
    valul 5 de atac
    muzeul legendary cu 500 nivele
    updateuri care ingreuneaza jocul si il fac imposibil pe calculatoarele mai slabe
    super-comandanti/castelani cumparati pe rubine
    cumpararea de experienta pe rubine
    moderatori dezinteresati de jucatori si de problemele lor
  • Hero100Hero100 Postări: 95
    editat 06.03.2015
    Deceneu9 a scris: »
    Imi este rusine imensa pentru modul in care au asasinat limba Romana

Postul este plin de greseli de semantica, ortografie si gramatica

RUSINE RUSINE

Ar trebui sa se prezinte scuze oficiale pentru un asemenea post

te faci singur de rusine ma
    Hero100 @ ro 1
  • Vla22Vla22 Postări: 285
    editat 06.03.2015
    Nu ma mira.A postat admin,unul ce nu-s sigur ca are legatura cu romanii...
    LE3Fceg.jpg
  • K-DaniK-Dani Postări: 12
    editat 07.03.2015
    Stau pe forum de 10 minute , si deja ma doare capul.
    Vreau sa va spun un citat de la alt prost ^e greu a vorbi romana^ da e chiar greu
    K-Dani @ ro 1
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 08.03.2015
    Pentru analfabetii hero si white,prastiilor,sunteti vai de capul vostru.Rupti total de lumea asta si semianalfabeti,am ajuns sa radem de unul care cere de la un admin sa scrie corect????Bagav-as pula pe gat de handicapati cu cine mortii vostrii v-a facut ca de aia ne zbatem in cocina asta de joc si anume ca toti retarzii analfabeti au ajuns sa arunce cu rahat pe forum.
    Mars la mata si roag-o sa te omoare in somn si sa mai incerce poate iese ceva mai bun...copiii fara viitor.
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • editat 08.03.2015
    r3kin a scris: »
    Pentru analfabetii hero si white,prastiilor,sunteti vai de capul vostru.Rupti total de lumea asta si semianalfabeti,am ajuns sa radem de unul care cere de la un admin sa scrie corect????Bagav-as pula pe gat de handicapati cu cine mortii vostrii v-a facut ca de aia ne zbatem in cocina asta de joc si anume ca toti retarzii analfabeti au ajuns sa arunce cu rahat pe forum.
    Mars la mata si roag-o sa te omoare in somn si sa mai incerce poate iese ceva mai bun...copiii fara viitor.

R3kine ce ma critici ma,crezi ca daca esti mare faci ce vrei? Nu bro,sa ma critici dupa ce ma cunosti. ''Ma vorbesc toti de parca ma cunosc fara sa stie cine sunt,sau macar cine am fost'' sa iti intre in cap citatul asta,poate o sa intelegi ca oamenii nu sunt cum pretinzi tu. Si stai chill nu mie frica de foc,poti sa vii cu toate fulurile tale,ma repar, cu capul sus.
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 09.03.2015
    Lasa in plm poeziile astea de baietas,important este ce scoti pe gura.Daca erai cineva ca si caracter nu te apucai sa jignesti.Si pentru ca tot iti plac vorbele astea "de smecher",respecta ca sa fi respectat la randul tau.
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • editat 09.03.2015
    r3kin a scris: »
    Lasa in plm poeziile astea de baietas,important este ce scoti pe gura.Daca erai cineva ca si caracter nu te apucai sa jignesti.Si pentru ca tot iti plac vorbele astea "de smecher",respecta ca sa fi respectat la randul tau.

Bro,tu ai dreptate in privinta respectului,dar nu pot respecta ceva de care imi este greata,si nu vorbesc de tine.Oricum crezi ce vrei despre mine,nu ma prea intereseaza.
  • serverserver Postări: 2
    editat 09.03.2015
    RUSINE .... etc
    server @ ro 1
Sign In to comment.