Acasă Goodgame Empire – Comunitate Distracţie şi conversaţie

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

cel mai bun

2

Comentarii

• EmilGamer14EmilGamer14 Postări: 62
    editat 04.03.2015
    uitativa la clasametul puteri unui jucator si vedeti pe locul intai pe mircea vaderdi
    EmilGamer14 @ ro 1
  • .DIACONU. (RO1).DIACONU. (RO1) Postări: 802
    editat 04.03.2015
    boule de diaconu mucea esti tu habar nu ai cu cine vb daca esti prostul ala cu 7 aveuri care ardeai non stop pe harta stai in banca ta

sugemi-ai pula.de jeg ard de smecher .orice jucator smecher si rebel arde, mata nu arde de nefericirea mea.. esti un prost te stiu demult, ai uitat multii jucatorii buni. ce trebuie sa lauzi atata pupincuristule..daca nu au bani nu inseamna ca nu sunt buni, dorandy o jucat o perioada buna daca zici ca cunostii jocul. era cel mai bun... daca baga rubine era mult mai bun ca ultimatespartac.si el era bun ca baga multii bani in contul lui..:cool:
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • SCIPIO AFRICANU (RO1)SCIPIO AFRICANU (RO1) Postări: 18
    editat 06.03.2015
    dobitocule oligofren o chem pe lavinia 77 boule sati ia aveurile dorandy cand a inceput jocul eu eram lider de alianta cap patrat respect pentru el ca muncea mult asta nu insemna ca era si un jucator bun ultimate batea o alianta singur dute la culcare ca esti expirat
    SCIPIO AFRICANU @ ro 1
  • SCIPIO AFRICANU (RO1)SCIPIO AFRICANU (RO1) Postări: 18
    editat 06.03.2015
    emil eu vb din istoria servarului ro 1 din pacate era si un prost pe nume diaconu de scena nearsul hartiii )))
    SCIPIO AFRICANU @ ro 1
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 06.03.2015
    dobitocule oligofren o chem pe lavinia 77 boule sati ia aveurile dorandy cand a inceput jocul eu eram lider de alianta cap patrat respect pentru el ca muncea mult asta nu insemna ca era si un jucator bun ultimate batea o alianta singur dute la culcare ca esti expirat
    serios?
    era asa de bun ultimate?
    dar haiducul ca nu prea sa auzit multe de el
    avea 4 avanuri(((
    marius adrian4 @ ro 1
    editat 06.03.2015

oligofrena e mata ba. ce treaba are lavinia77 cu mine a fost o jucatoare buna, o cunosc si pe ea. dorandy era cel mai bun facea fata lui spartac in atac. era atacat de aliante intregi ol si dx. si le facea fata cam la toti, nu iesea in evidenta ca spartac findca el baga rubine fara numar de facea eventuri si alte chestii instant.dorandy daca baga la fel ca spartac era de 2 ori mai bun.eu recunosc nu eram asa bun. era printre primi 20 in top cred oricum. eu am fost inventatorul a mai multor chestii pe joc de exemplu am inventat blatul cu soldatii apoi au inceput si dx si piromani.. ol sa faca din astea...bat record la conturii furate am avut peste 200.. sunt singurul care o avut 8 avanposturii,uni dintre putini cu 5 conturi ale mele ridicate de la 0 , cand faceam lvl 40 -45 imi dadea blokaj ggs..si tot nu ma las de joc sa fac in ciuda la prostii ca tine.cati nu au vrut sa dispar de pe harta in afara de a-mi da foc nu au ce,joc bine si asa dracula. si dx si altii din ares era o pizda ancuta maria ceva de genul,s-a lasat ea de joc inaintea mea... i-am dat in gura cu detoate.... s-o saturat sa imi suga pula.
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • SuperCrashbombSuperCrashbomb Postări: 3
    editat 06.03.2015
    .DIACONU. a scris: »
    oligofrena e mata ba. ce treaba are lavinia77 cu mine a fost o jucatoare buna, o cunosc si pe ea. dorandy era cel mai bun facea fata lui spartac in atac. era atacat de aliante intregi ol si dx. si le facea fata cam la toti, nu iesea in evidenta ca spartac findca el baga rubine fara numar de facea eventuri si alte chestii instant.dorandy daca baga la fel ca spartac era de 2 ori mai bun.eu recunosc nu eram asa bun. era printre primi 20 in top cred oricum. eu am fost inventatorul a mai multor chestii pe joc de exemplu am inventat blatul cu soldatii apoi au inceput si dx si piromani.. ol sa faca din astea...bat record la conturii furate am avut peste 200.. sunt singurul care o avut 8 avanposturii,uni dintre putini cu 5 conturi ale mele ridicate de la 0 , cand faceam lvl 40 -45 imi dadea blokaj ggs..si tot nu ma las de joc sa fac in ciuda la prostii ca tine.cati nu au vrut sa dispar de pe harta in afara de a-mi da foc nu au ce,joc bine si asa dracula. si dx si altii din ares era o pizda ancuta maria ceva de genul,s-a lasat ea de joc inaintea mea... i-am dat in gura cu detoate.... s-o saturat sa imi suga pula.
    salut!
    mai era unu cu 8 avanuri mirell8 ceva de genu
    avea 8 acum 1-2 ani cand juca spartac si haiducul
    SuperCrashbomb @ ro 1
    editat 07.03.2015
    salut!
    mai era unu cu 8 avanuri mirell8 ceva de genu
    avea 8 acum 1-2 ani cand juca spartac si haiducul

eu am avut acuma 2 ani si ceva stiu am mai intrat pe cont la cineva si am facut 6-7 avanposturii si la el. s-ar putea de el sa spui. sincer chiar l-am uitat cum ii zicea stiu ca imi era prieten.
    [SIGPIC][/SIGPIC],
    editat 07.03.2015
    oricum mai avea un cont omul de aia numai stiu exact cum ii zicea ca vb cu el pe 2 conturii.... oricum numele imi zice ceva..
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 07.03.2015
    neata!
    cum era haiducul si ultimatespartac in atacuri ca voi stiti erau mai buni decat ce avem acum?adic makedonix/blue/pitbu/dan
    marius adrian4 @ ro 1
    editat 07.03.2015
    nu poti fi sigur, s-a schimbat jocul destul de mult au aparut trupe noi mult mai puternice.. armurierul e in floare... oricum ca ultimatespartac nu cred ca mai sunt multii in privinta ca baga o gramada de bani in joc.. poate pitbull , sa il egaleze nustiu sigur..
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • SuperCrashbombSuperCrashbomb Postări: 3
    editat 07.03.2015
    .DIACONU. a scris: »
    nu poti fi sigur, s-a schimbat jocul destul de mult au aparut trupe noi mult mai puternice.. armurierul e in floare... oricum ca ultimatespartac nu cred ca mai sunt multii in privinta ca baga o gramada de bani in joc.. poate pitbull , sa il egaleze nustiu sigur..
    sall ultimate putea bate o alianta de saizeci de membri singur cum zice relant?
    o zi buna
    SuperCrashbomb @ ro 1
  • GHINIONISTUL2GHINIONISTUL2 Postări: 217
    editat 07.03.2015
    The viper !!
    Otât o fost de ZÎS............NimiC mai mult .... ☆_☆
    Tu for me = Ø
    Semnătură oRiginală akă 1 mai PROST ca altu'
    You pentru mine = π π
    GGE = Unsolved mistery boy, exactly as....... as Elodia :D
    Ecuatia VETI ............
    NU actiona gresit in VEATA , in VEATA ma in VEATA
    Lumea se distugeeee MA e pe DUCAAAAAAAA ,Romania (RO) se duca din cauza adultiilor
    ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ NU FI PROST
    αβ <
    TRadu ! NU poti :P
    ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ .
    editat 07.03.2015
    sall ultimate putea bate o alianta de saizeci de membri singur cum zice relant?
    o zi buna

se putea la vremea de atunci ca oricum in aliante erau si membrii mai nedezvoltati, da acuma ar fi imposibil.cand bagi rubine cu sacul fara fund orice e posibil...si acuma sa baga oferte ca daca bagi 10-20 oferte din alea te umpli cu ororii si alte feluri de soldatii de numai e nevoie sa recrutezi..
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • alex004alex004 Postări: 5
    editat 07.03.2015
    il cunosc pe the viper si stiu ca daca ar fi o lupta intre toti jucatorii stiu ca the viper ar castiga
    alex004 @ ro 1
  • danutzu4you (RO1)danutzu4you (RO1) Postări: 3
    editat 07.03.2015
    skittles7 ,pacat ca nu prea mai joaca,dar e foarte bun
    danutzu4you @ ro 1
    editat 08.03.2015
    alex004 a scris: »
    il cunosc pe the viper si stiu ca daca ar fi o lupta intre toti jucatorii stiu ca the viper ar castiga

sa fim seriosi... e un bun diplomat da nu e chiar foarte bun jucator..
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • sadafe2005sadafe2005 Postări: 1
    editat 08.03.2015
    Frate eu nu votez pe nimeni, doar pe Liderul meu alinandreea0,, care știu cã se poate confrunta cu toți cei menționați, dar respect pentru ceea ce fac pentru joc.

Mã rog, am rãmas urât surprins de prostia altora, cum poate omul sã fie așa penal ? Sã nu poatã lega 2 cuvinte în limba lui ?! Mã rog, nu vreau rãspunsuri la post.

Andi.
    sadafe2005 @ ro 1
  • xxXDemoniXxxxxXDemoniXxx Postări: 267
    editat 08.03.2015
    kingdiablo a scris: »
    degeaba va antreceti cu the viper ca ala nare nici monede si desigur nici 2 lei an buzunar ;)pe ceilalti nui cunsic dar ai vad de treaba si the viper o sa iee multa bataie de la tigger

de unde sti care are mai multa armata?
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 08.03.2015
    cel mai bun la blaturi e dnx asta stiu sigur si el mai zicea ca face gloria pe bune :)))
    davidplayr @ ro 1
Sign In to comment.