Trimisul domnului XxNMAxX

Cata Il Fenomen (RO1)Cata Il Fenomen (RO1) Postări: 21
editat 08.03.2015 în Sugestii, laudă, critică
Attachment not found.
Attachment not found.
Farsa facuta de catre marina(miculpirat) fiului domnului micul NMA de care se i-a toti :))) . Prea sfintitul nostru patriarh NMA al locului 10000 la saptamanale=))..... eu, alexandru140991 si motrici iti recomandam niste fructe, mure mai exact, doar pentru tine=))))
Cata Il Fenomen @ ro 1
Post edited by Cata Il Fenomen (RO1) on
«1

Comentarii

• ciprian220ciprian220 Postări: 346
    editat 21.01.2015
    Attachment not found.
    Attachment not found.
    Capodopera realizata de marina(miculpirat) .Prea sfintitul nostru patriarh al locului 10000 la saptamanale=))..... eu, alexandru140991 si motrici iti recomandam niste fructe, mure mai exact, doar pentru tine=))))

daca asa ia trecut prin minte sa scrie asta la descriere :) , treaba lui ..
    ciprian220 @ ro 1[SIGPIC][/SIGPIC]
  • marele jumong (RO1)marele jumong (RO1) Postări: 151
    editat 21.01.2015
    Foarte tare ,:))
    [SIGPIC][/SIGPIC]

EMBLEMA REGATULUI GOGURYEO
  • XxNMAxX (RO1)XxNMAxX (RO1) Postări: 103
    editat 21.01.2015
    Ce sa zic....vin-o la mine copil pagan si tupeist si iti voi arata calea catre mantuirea sufletului, si despre alexandru ala cu multe cifre care lucreaza la pompieri nu o sa zic nimic pentru ca are o meserie nobila,dar despre motrici care isi vinde trupul prin italia am multe de spus dar le voi vorbi in privat...bravo Marina mi-ai facut-o,

Multa dragoste sa se faca printre buzele tale Cataline si asa vei scapa de pacate !
    nfg6k2Ojpg
  • Cata Il Fenomen (RO1)Cata Il Fenomen (RO1) Postări: 21
    editat 21.01.2015
    Parinte o intrebare pentru tine, la manastire ai scapat sapunul si pe acolo asa cum faceai cu noi=))), apropo cum se mai platesc tarfele pe autostrazi in spania ca sa stiu cati bani ai facut de sarbatori=))))))
    Cata Il Fenomen @ ro 1
  • editat 22.01.2015
    Doamne Miluieste
  • editat 22.01.2015
    Parinte o intrebare pentru tine, la manastire ai scapat sapunul si pe acolo asa cum faceai cu noi=))), apropo cum se mai platesc tarfele pe autostrazi in spania ca sa stiu cati bani ai facut de sarbatori=))))))

:))=)))=))))=))))
  • minutzuminutzu Postări: 110
    editat 23.01.2015
    Attachment not found.
    Attachment not found.
    Farsa facuta de catre marina(miculpirat) fiului domnului micul NMA de care se i-a toti :))) . Prea sfintitul nostru patriarh NMA al locului 10000 la saptamanale=))..... eu, alexandru140991 si motrici iti recomandam niste fructe, mure mai exact, doar pentru tine=))))
    delete delete delete
    minutzu @ ro 1
  • robozaur4robozaur4 Postări: 1
    editat 23.01.2015
    :)))) sa te chis in freza iahovule :))
    editat 23.01.2015
    La cat de proaste pule au fost la curu mamicilor voastre nu va dati seama ca acestia mi-au facut o farsa...da ce pretenti sa am de la niste cretini...astea nu inteleg ce dracu se intampla cu viata lor dar mite sa vada o gluma...si minutzule dovedesti ca esti un cretin...dar cum am zis nu am pretenti...din doi prosti no sa iasa niciodata unu stralucit....vai de capu mati ca inca te tine in viata
    nfg6k2Ojpg
  • C0ton (RO1)C0ton (RO1) Postări: 99
    editat 23.01.2015
    Wrong topic
    wrong post
    C0ton @ ro 1
    Uneori ca sa castigi razboiul trebuie sa pierzi o lupta , dar cel mai important e sa stim diferenta dintre lupta si razboi ca s-ar putea sa pierdem tot.
  • maksi (RO1)maksi (RO1) Postări: 157
    editat 23.01.2015
    :))) :))))))))))))))
    ” EROARE ”
    editat 23.01.2015
    Informati-va inainte sa comentati,ca poate ramaneti fara av-uri daca aveti sub nivel 50:) nu ma obosesc sa va atac
    nfg6k2Ojpg
  • varcolac2000varcolac2000 Postări: 5
    editat 23.01.2015
    XxNMAxX a scris: »
    Informati-va inainte sa comentati,ca poate ramaneti fara av-uri daca aveti sub nivel 50:) nu ma obosesc sa va atac
    Frumos bravo! Te respect!!!
    o seara buna si joc placut in continuarie.....
    nu mai bine
    varcolac2000 @ ro 1
  • motrici (RO1)motrici (RO1) Postări: 15
    editat 05.03.2015
    minutzu a scris: »
    delete delete delete

sai dau multa multa sanatate la Domnul Catalin . ai transmit multa multa MWIEE si sa ai dea DOMNUL sa TI se faca pwlq CARLIG
  • motrici (RO1)motrici (RO1) Postări: 15
    editat 05.03.2015
    Attachment not found.
    Attachment not found.

ma pastele matii catalin DA ce dracu MA faci sa SPURC lumea
  • xxXDemoniXxxxxXDemoniXxx Postări: 267
    editat 05.03.2015
    dumnezeu sa va calauzeasca ce descriere :)))
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • .DIACONU. (RO1).DIACONU. (RO1) Postări: 802
    editat 05.03.2015
    mai e o alianta martorii yehova. o alianta de pizde futute..:D
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • Vla22Vla22 Postări: 285
    editat 05.03.2015
    Cica soldatii sa aiba o moarte usoara si sa punem lumanari pentru ei.
    LE3Fceg.jpg
  • Hero100Hero100 Postări: 95
    editat 06.03.2015
    Attachment not found.
    Attachment not found.

e o alianta de tot cacatul
    Hero100 @ ro 1
  • K-DaniK-Dani Postări: 12
    editat 07.03.2015
    robozaur4 a scris: »
    :)))) sa te chis in freza iahovule :))[/QUOTETa
    Taranimeee!!Dumnezeu sa iti dea minte sa inveti sa nu mai fii prost, taran si cocalar.

CU DUMNEZEU INAINTE!)
    K-Dani @ ro 1
Sign In to comment.