Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Make and blue vs osvald and dnx !!!!

davidplayrdavidplayr Postări: 84
editat 05.03.2015 în Sugestii, laudă, critică
In realitate cine credeti ca ar castiga la un meci de box sa va aud ;) ???
Post edited by davidplayr on
davidplayr @ ro 1
«134

Comentarii

• editat 26.02.2015
    pai si de unde stii tu cum arata fiecare in realitate? acum serios poate unu o fi in scaun cu rotile (fereasca domnu) deci nu ai de unde sa stii + ca e 2015 si vrei sa se bata ca berbecii? cel mai desptept cedeaza daca ar fi sa o luam filozofic iar daca ar fi sa o luam dupa joc make il rupe cel putin pe osvlad ca am vazut ca si-a cumparat protectie (osvlad) deci a ridicat probabil steguletul alb :)
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 26.02.2015
    tot dx-ul are protectie exceptand cativa, de la frauda cu uneltele pe sate le e frica c:(a ii baneaza :)))
    davidplayr @ ro 1
  • editat 26.02.2015
    normal ca eu ba baieti pai am facut 5 ani de box intr-o vara.. ce vorbim aici? daca ma ia blue pe umeri amandoi avem 3,70 metri si 130 de kg va las acuma sa vedeti ce inaltime avem fiecare si ce greutate tinand cont ca eu stau in picioare pe umerii lui blue si amandoi suntem imbracati de fotbal:))))
  • THE TIGER (RO1)THE TIGER (RO1) RO1 Postări: 211
    editat 26.02.2015
    Doamne nu am putut sa ma abtin offf dumnezeule :)))))))))))))))))))))))))))))))))
    banderas833 @ ro 1
  • sonic91sonic91 Postări: 53
    editat 26.02.2015
    Make ai uitat sa zici de urechi ba,alea sunt totul la tine :))))))))))):)))))))
    sonic91 @ ro 1
    editat 26.02.2015
    pai si osvald cu dnx ce sunt hobbiti:))) poate au si ei 2 metri de caciula si cate 100 de kg mai stii , nu ziceau ei ca sunt potenti intr-un post :confused:
    davidplayr @ ro 1
  • editat 26.02.2015
    davidplayr a scris: »
    pai si osvald cu dnx ce sunt hobbiti:))) poate au si ei 2 metri de caciula si cate 100 de kg mai stii , nu ziceau ei ca sunt potenti intr-un post :confused:

nu mos ca eu cu priestu suntem siluete astia daca stau toata ziua pe joc merg pe deviza, mai bine umflat de bere decat cocosat de munca:)))
  • THE TIGER (RO1)THE TIGER (RO1) RO1 Postări: 211
    editat 26.02.2015
    Poate sa aiba si 300 pe LEGENDARY NIMIK NU II SPERIE
    banderas833 @ ro 1
  • editat 26.02.2015
    sonic91 a scris: »
    Make ai uitat sa zici de urechi ba,alea sunt totul la tine :))))))))))):)))))))

:)))) makedonix cel cu urechile de otel..:))) s-ar putea sa imi afecteze aerodinamicitatea da le lipesc cu superglue da le dreaq:))))) sau imi pun caciula:)))
  • sonic91sonic91 Postări: 53
    editat 26.02.2015
    makedonix a scris: »
    :)))) makedonix cel cu urechile de otel..:))) s-ar putea sa imi afecteze aerodinamicitatea da le lipesc cu superglue da le dreaq:))))) sau imi pun caciula:)))

:))))))))))))))))))))))))):)))))))))) Circu dracu ca la noi la nimeni :))))
    sonic91 @ ro 1
    editat 26.02.2015
    poate vine viper pe forum si ne face K.O pe toti cu cele 35 de kile ale lui cand are sosetele de iarna ude pe el :)))
    davidplayr @ ro 1
  • Aurel68 (RO1)Aurel68 (RO1) Postări: 91
    editat 27.02.2015
    :)))))))))
    Aurel68 @ ro 1
  • .DIACONU. (RO1).DIACONU. (RO1) Postări: 802
    editat 27.02.2015
    taranii obositii care au facut postul... nu a.ti mai avut nimic de facut pe joc de scrieti numai prostii pe aici.
    [SIGPIC][/SIGPIC],
    editat 27.02.2015
    diaconu tu esti mai obosit ca toti asa ca ciocul mic
    davidplayr @ ro 1
    editat 27.02.2015
    davidplayr a scris: »
    diaconu tu esti mai obosit ca toti asa ca ciocul mic

hai sictir, putulica ;)
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • AdventurerMikiAdventurerMiki Postări: 84
    editat 28.02.2015
    https://www.hamllet.com/register.php?r=killerX
    play and win real money
    https://www.goldenbattles.com/referrer/killer_x
    economic and strategy game in which you can turn local currency for real money
    AdventurerMiki @ ro 1
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 28.02.2015
    .DIACONU. a scris: »
    hai sictir, putulica ;)

mda cine e diaconul sa va zic eu un pusti frustrat din cauza jocului si ca arde in continu...
    mai vine pe forum sa comenteze si el casa se afle in treaba...
    o zi buna spor la joc all
    marius adrian4 @ ro 1
    editat 28.02.2015
    mda cine e diaconul sa va zic eu un pusti frustrat din cauza jocului si ca arde in continu...
    mai vine pe forum sa comenteze si el casa se afle in treaba...
    o zi buna spor la joc all

:)) stiu , asa e da tu esti mult mai prost ca mine si pe joc si in relitate ai lvl 36 si presupun cateva conturii de pe care scrii pe forum despre unul despre altul, ca un pupincurist poate ei si tu un sat sau 2 surcele de la ei, ba pulica am avut conturi ca ale tale de cand joc peste 200.. si 5 conturii luate de la 0, fraier esti tu ca daca nu eram in no name veneam si iti aratam ca chiar daca ard tot fac soldatii si am resurse ,prostane acuma sunt pe subteran expert stii macar ce e ala..;)
    [SIGPIC][/SIGPIC],
  • alexandru26valexandru26v Postări: 14
    editat 28.02.2015
    ionele,mai joci tata?
    alexandru26v @ ro 1
    editat 28.02.2015
    oarecum, mai joc sa ma aflu in treaba numai pun vointa la acest joc...
    [SIGPIC][/SIGPIC],
Sign In to comment.