Acasă Romanian Goodgame Empire – Comunitate Jucătorii se prezintă

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

The Viper - editie speciala

dumy888dumy888 Postări: 457
editat 29.08.2014 în Jucătorii se prezintă
The Viper
Salut comunitate! Astazi o sa pun niste intrebari pe care sunt sigur si ca si voi va-ti pus si tot eu o sa raspund la ele.
Incepem!
Cine este The Viper?
The viper este un sarpe-copil care a ales sa-si dedice viata acestui joc, plin de buguri si total plictisitor ( nu e plictisitor atunci cand discuti cu cineva pe chat ). Se da mare in joc, dar cred ca in viata reala are in casa soareci.
Ce face Viper ca sa aiba atatea rubine si sa stea atat de mult pe empire?
1. Toata ziua sta pe empire si isi numara rubinele, se uita la sate, la castele, la capitale si isi spune: Ce as vrea sa am si eu toate astea….
2. Seara, merge cu echipa lui de hoti, si fura din caselele oamenilor cu bani, ca sa aiba ce manca si sa bage in empire, sa se creada buricul pamantului.
Cine este D-Generation X?
D-Generation X este o alianta, facuta de Viper, ca sa ne faca sa radem. A fost cea mai tare alianta cu el in frunte, dar a pierdut razboiul cu Fortuna. Iar intr-o zi, am aflat ca D-Generation X face parte din F.O.C liga infiintata de Fortuna, iar el a avut liga sa Hall of Fame. Eu m-am prapadit de ras cand am vazut ca DX face parte din F.O.C.
De ce a intrat D-Generation X in F.O.C?
Raspunsul este simplu. Viper a fost atacat de nu a mai avut nici-un soldat si sa nu fie ras de pe harta jocului.
Are D-Generation X razboaie?
Da, are o gramada. Dar ei nu au razboi cu aliante ca ei, ci cu aliante de 10 membri . Am fost in multe aliante si am vazut ca il are pe DX la razboi . La DX le place sa aiba razboaie cu aliantele de 10 ori mai mici decat ei si apoi isi fac printscreen, sa zica cine sunt ei .

Din propria experienta cu Viper, stiu ca o sa-l puna pe cineva din alianta sa ma atace . Va doresc un joc placut! Fara INJURATURI! Este voie doar CRITICILE!

Daca vreti si alte topicuri despre alti jucatori empire, va rog sa scrieti intr-un post la topic!
Post edited by dumy888 on
Rasul este un medicament, dar daca incepi a rade fara motiv, ai nevoie de medicamente!
«13

Comentarii

• lucian2222 (RO1)lucian2222 (RO1) Postări: 63
    editat 16.06.2014
    mda asa se poarta lumea cand are invidie....el macar a purtat razboaie dar tu ce ai purtat?eu as spune sa va vedeti multi de treaba voastra ca oricum cu jocul nu aveti o iota
    lucian2222 @ ro 1
  • dumy888dumy888 Postări: 457
    editat 17.06.2014
    lucian2222 a scris: »
    mda asa se poarta lumea cand are invidie....el macar a purtat razboaie dar tu ce ai purtat?eu as spune sa va vedeti multi de treaba voastra ca oricum cu jocul nu aveti o iota

:))) Eu am fost pe harta empire cand tu te jucai in nisip man. Stiu bine cine-i The Viper
    Rasul este un medicament, dar daca incepi a rade fara motiv, ai nevoie de medicamente!
  • TeoSHTeoSH Postări: 401
    editat 17.06.2014
    Nu stiam tot istoricul asta despre el :>
    Puterea de a invinge sta in spiritul de a lupta...
  • MUIE FOC __MUIE FOC __ Postări: 242
    editat 17.06.2014
    Viper the best daca mai era hof la putere lati fi pupat in cur intruna
    MUIE FOC __ @ ro 1
  • dumy888dumy888 Postări: 457
    editat 17.06.2014
    MUIE FOC __ a scris: »
    Viper the best daca mai era hof la putere lati fi pupat in cur intruna

cu tine in frunte?
  • ciocarlan12ciocarlan12 Postări: 8
    editat 17.06.2014
    ma The Viper e cel mai bun jucator si tu MUIE FOC lai pupa in cur non-ston:rolleyes:
    ciocarlan12 @ ro 1
  • MARELE MARIMARELE MARI Postări: 697
    editat 17.06.2014
    ciocarlan12 a scris: »
    ma The Viper e cel mai bun jucator si tu MUIE FOC lai pupa in cur non-ston:rolleyes:
    Nu prea cred ca The Viper este cel mai bun jucator!
    TeoSH a scris: »
    Nu stiam tot istoricul asta despre el :>
    Eu stiam catusi de putin!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Lvl:37
    Numele real:Marian
    MARELE MARI
    FRATIA INELULUI
  • TheSnakeTheSnake Postări: 388
    editat 20.06.2014
    dumy888 a scris: »
    The Viper
    Salut comunitate! Astazi o sa pun niste intrebari pe care sunt sigur si ca si voi va-ti pus si tot eu o sa raspund la ele.
    Incepem!
    Cine este The Viper?
    The viper este un sarpe-copil care a ales sa-si dedice viata acestui joc, plin de buguri si total plictisitor ( nu e plictisitor atunci cand discuti cu cineva pe chat ). Se da mare in joc, dar cred ca in viata reala are in casa soareci.
    Ce face Viper ca sa aiba atatea rubine si sa stea atat de mult pe empire?
    1. Toata ziua sta pe empire si isi numara rubinele, se uita la sate, la castele, la capitale si isi spune: Ce as vrea sa am si eu toate astea….
    2. Seara, merge cu echipa lui de hoti, si fura din caselele oamenilor cu bani, ca sa aiba ce manca si sa bage in empire, sa se creada buricul pamantului.
    Cine este D-Generation X?
    D-Generation X este o alianta, facuta de Viper, ca sa ne faca sa radem. A fost cea mai tare alianta cu el in frunte, dar a pierdut razboiul cu Fortuna. Iar intr-o zi, am aflat ca D-Generation X face parte din F.O.C liga infiintata de Fortuna, iar el a avut liga sa Hall of Fame. Eu m-am prapadit de ras cand am vazut ca DX face parte din F.O.C.
    De ce a intrat D-Generation X in F.O.C?
    Raspunsul este simplu. Viper a fost atacat de nu a mai avut nici-un soldat si sa nu fie ras de pe harta jocului.
    Are D-Generation X razboaie?
    Da, are o gramada. Dar ei nu au razboi cu aliante ca ei, ci cu aliante de 10 membri . Am fost in multe aliante si am vazut ca il are pe DX la razboi . La DX le place sa aiba razboaie cu aliantele de 10 ori mai mici decat ei si apoi isi fac printscreen, sa zica cine sunt ei .

Din propria experienta cu Viper, stiu ca o sa-l puna pe cineva din alianta sa ma atace . Va doresc un joc placut! Fara INJURATURI! Este voie doar CRITICILE!

Daca vreti si alte topicuri despre alti jucatori empire, va rog sa scrieti intr-un post la topic!

o o o as vrea un topic despre mine :))
    nu serios vorbind stiam chiestia asta dar in multe chestii chiar exagerezi The Viper a dus razboaie mari nu ca cei de acum nu zic ca e cel mai bun jucator dar este unul care de atata timp se mentine in clasamentul saptamanal si nu a fost unu ca mine care nu sa putut tine constant pe jocul asta gandestete asa el dupa ce a avut atatea razboaie inca joaca spre deosebire de alti care daca au artificii in castel se sperie ca vine politia si ii amendeaza
    TheSnake @ ro 1
  • Regele-DavidRegele-David Postări: 29
    editat 20.06.2014
    Ma, The Viper este un jucator ce , ce-i drept baga destul de multe rubine pe joc dar nu cred ca fura din case pentru asta cum spuneai tu in topic.
    El , purtand multe razboaie , inseamna ca are cu ce ma si ca a fost spart de FURTUN asta e alceva. Ba chiar ar trebui sa il lauzi ca dupa ce a fost farmat de FURTUNA a mai reusit sa se ridice din cenusa.
    Sisa stii o chestie , eu nu spun ca nu stii ceva despre The Viper , dar stii dc ar multe razboaie? Pt ca sunt aliante de fac parte din alte federatii si el este ,,Obligat " sa le dea razboi .
    E logic . Ori faci parte din FOC , ori ai razboaie cu ei.
    Asta e parerea mea boss , eu iti reaminetesc ca nu spun ca nu stii sau ca ce-ai zis e neadevarat. Dar ai exagerat cu unele chestii.
    Eu sincer as vrea sa mai faci toopicuri dar sa nu mai fie asa de ,,inflorite"
    Regele-David @ ro 1
  • danciuc andrei23danciuc andrei23 Postări: 26
    editat 21.06.2014
    Dracula topic
    Particip la prostest !!!
  • daniela ciocodedaniela ciocode Postări: 2
    editat 23.06.2014
    The Viper ....din pakate nu este singurul jucator care nu are nici o realizare in viata si pentru care singura distractie este sa-si arata coltii pe un joc virtual....
    daniela ciocode @ ro 1
  • daniela ciocodedaniela ciocode Postări: 2
    editat 23.06.2014
    Gina 111 ...o jucatoare de joasa speta mai josnica decat Viper a furat conturi a vandut metropole in f.o.c. pe cand era membra black legion si acum este agent dublu si anunta FOC-ul despre actiunile celor din No-Limit.
    Are conturi atat in foc cat si in No limit si se vinde ieftin oricarei parti ofera doi banuti.
    Si asta in timp ce acasa are 2 copii handicapati pe care trebuie sa-i creasca dintr-o pensie alimentara mica.
    Poate ca aste este scuza ei dar mai bine ar cauta un mod mai corect sa faca bani decat sa-si bata joc de colegi.
    daniela ciocode @ ro 1
  • taywandtaywand Postări: 232
    editat 23.06.2014
    Gina 111 ...o jucatoare de joasa speta mai josnica decat Viper a furat conturi a vandut metropole in f.o.c. pe cand era membra black legion si acum este agent dublu si anunta FOC-ul despre actiunile celor din No-Limit.
    Are conturi atat in foc cat si in No limit si se vinde ieftin oricarei parti ofera doi banuti.
    Si asta in timp ce acasa are 2 copii handicapati pe care trebuie sa-i creasca dintr-o pensie alimentara mica.
    Poate ca aste este scuza ei dar mai bine ar cauta un mod mai corect sa faca bani decat sa-si bata joc de colegi.

Te poate ataca pentru chestia aia :(
    taywand @ ro 1
  • editat 23.06.2014
    :))) Eu am fost pe harta empire cand tu te jucai in nisip man. Stiu bine cine-i The Viper

ai nu mai spune atunci dece esti lvl50?
  • lord hophoplord hophop Postări: 524
    editat 23.06.2014
    Alt kkt facut degeaba.....
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • alin453alin453 Postări: 130
    editat 23.06.2014

de unde stii ca nu are 77 de ani??? :)
    alin453

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • lord hophoplord hophop Postări: 524
    editat 23.06.2014
    tot n-ati tacut?
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • andreea aandreea a Postări: 1,185
    editat 23.06.2014
    eu nu inteleg ce treaba veti voi cu el?!
    stiti cu cine s-a culcat aseara?!
    e treaba lui ce face!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • motrici (RO1)motrici (RO1) Postări: 15
    editat 23.06.2014
    daniela , si mamica ta cine o fost ? :S
  • Gheatza2Gheatza2 Postări: 12
    editat 24.06.2014
    Da adevarat nu este el cel mai bun jucator .
    Dar cine Stie cunoaste : UltimateSpartac A fost Cel mai bun Jucator de Gge !!
    Gheatza @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier