Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

nu e corect !!!

tediitedii Postări: 14
eu am intrat odata in eventul cu insule si acum imi cere sa intru din nou ...cum e posibil ???
dupa "furtunalunara" am intrat din nou in event , am donat resurse, bani ...tot ce mi sa cerut , iar acum cand am vrut sa intru , azi scrie ca nu e deblocat si sa mai dau odata resurse si tot sa intru iar ...pai ce e asta sunt eu mai blond cumva ????
Post edited by tedii on
Intreaba-te inainte sa raspunzi !!
«1

Comentarii

• Alexandru Catri (RO1)Alexandru Catri (RO1) Postări: 3,539
    editat 02.05.2014
    si mie imi zice la fel
    nu mai intru
    am paltit odata si oricum am vazut ca nu e nimic de el
    dar am o intrebare
    eu aveam acolo vreo 80-90 de soldati si vreo 200 de unlte
    alea sau intors?
    ca nu am bagat de seama...
  • Fabian_cristia2Fabian_cristia2 Postări: 1,403
    editat 02.05.2014
    tedii a scris: »
    eu am intrat odata in eventul cu insule si acum imi cere sa intru din nou ...cum e posibil ???
    dupa "furtunalunara" am intrat din nou in event , am donat resurse, bani ...tot ce mi sa cerut , iar acum cand am vrut sa intru , azi scrie ca nu e deblocat si sa mai dau odata resurse si tot sa intru iar ...pai ce e asta sunt eu mai blond cumva ????

Ori cei de la GGE au facut-o intentionat (pentru ca vor sa ne faca sa bagam bani), ori este un bug foarte grav!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Fabian_cristia2 @ INT1

Extraterestrii ne pandesc!

Nume joc: Fabian_cristia2
    Nume real: Fabian
    Nivel: 14

Oamenii de rand, ca si noi, cei mai multi, cunoastem foarte putine lucruri. Unul dintre lucrurile pe care nu le cunoastem este faptul ca N.A.S.A. stie de existenta extraterestrilor.
  • tediitedii Postări: 14
    editat 02.05.2014
    si mie imi zice la fel
    nu mai intru
    am paltit odata si oricum am vazut ca nu e nimic de el
    dar am o intrebare
    eu aveam acolo vreo 80-90 de soldati si vreo 200 de unlte
    alea sau intors?
    ca nu am bagat de seama...

dupa incheierea primei parti a eventului s-au intors atat soldatii cat si uneltele pe castelul principal .
    editat 02.05.2014
    acum am verificat mai atent in castel.....pe principal am doar soldatii de aparare...deci nu mi sa intors soldatii de pe insula....cum ii iau inapoi?daca deschid insula ii primesc ??
    editat 02.05.2014
    cand am intrat a zis ca e in reparatii jocul , am asteptat vreo 15 min si am dat din nou , iar cand am intrat ...imi zice ca nu e deblocat inca ...colegii de alianta zic ca ei ma vad acolo ...deci doar eu nu pot intra ...
    editat 02.05.2014
    acum am verificat mai atent in castel.....pe principal am doar soldatii de aparare...deci nu mi sa intors soldatii de pe insula....cum ii iau inapoi?daca deschid insula ii primesc ??

fa reclamatie ...nu-i vei primi decat daca ti dau ei ...
    editat 02.05.2014
    pfff
    nu ma inteleg prea bine cu birocratia
    ii trec la pierderi....
  • DRAGONU ALB (RO1)DRAGONU ALB (RO1) RO1 Postări: 24
    editat 02.05.2014
    am o mare dilema :
    am fost pe insula si cand s-a terminat evenimentu nu mi s-au intors 300 arbalete regale si 200 unelte pe rubine .
    A mai patit cineva asa ?:(((((( ce sa fac si unde s-a ma adresez .ms
    DRAGONU ALB @ ro 1
    editat 02.05.2014
    cand am intrat a zis ca e in reparatii jocul , am asteptat vreo 15 min si am dat din nou , iar cand am intrat ...imi zice ca nu e deblocat inca ...colegii de alianta zic ca ei ma vad acolo ...deci doar eu nu pot intra ...

Inseamna ca este un bug! Raporteaza aici: http://support.goodgamestudios.com/ Daca nu stii cum s-o faci, da-mi un mesaj privat pe forum si o sa-ti raspund!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Fabian_cristia2 @ INT1

Oamenii de rand, ca si noi, cei mai multi, cunoastem foarte putine lucruri. Unul dintre lucrurile pe care nu le cunoastem este faptul ca N.A.S.A. stie de existenta extraterestrilor.
    editat 02.05.2014
    DRAGONU ALB a scris: »
    am o mare dilema :
    am fost pe insula si cand s-a terminat evenimentu nu mi s-au intors 300 arbalete regale si 200 unelte pe rubine .
    A mai patit cineva asa ?:(((((( ce sa fac si unde s-a ma adresez .ms

Adreseaza-te aici: http://support.goodgamestudios.com/ In josul paginii este un buton cu "Trimite e-mail la serviciul support" (sau ceva de genul asta). Acolo o sa trebuiasca sa completezi niste campuri (cele mai multe sunt obligatorii de completat). Sper ca o sa te descurci, daca nu, da-mi un mesaj pe forum! Bafta!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Fabian_cristia2 @ INT1

• kazaryonkazaryon Postări: 2
    editat 02.05.2014
    la fel am patit si eu am intrat pe insula aveam peste o mie de soldati si peste 3500 de acvamarine iar acum zice sa intru din nou...nu e corect asa ceva...imi vreau toti soldatii si banii inapoi
    kazaryon @ ro 1
    editat 02.05.2014
    kazaryon a scris: »
    la fel am patit si eu am intrat pe insula aveam peste o mie de soldati si peste 3500 de acvamarine iar acum zice sa intru din nou...nu e corect asa ceva...imi vreau toti soldatii si banii inapoi

GGE a decis sa fie asa (desi este o hotie cu acte in regula). Ma rog, asta a fost decizia lor, acum asta este, daca-s ei hoti, noi putem decat sa nu bagam bani.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Fabian_cristia2 @ INT1

editat 02.05.2014
    Inseamna ca este un bug! Raporteaza aici: http://support.goodgamestudios.com/ Daca nu stii cum s-o faci, da-mi un mesaj privat pe forum si o sa-ti raspund!

multumesc ,am facut tichet , am sa va zic ce sa rezolvat ...
  • florylauraflorylaura Postări: 2
    editat 02.05.2014
    si eu am patit la fel
    florylaura @ ro 1
  • kazaryonkazaryon Postări: 2
    editat 02.05.2014
    nici nu am de gand sa bag bani in jocul asta vreodata...eu il joc de placere mi se par o prostie rubinele astea,cu ajutorul lor,unora li s-a urcat la cap ca sunt stapani pe acest joc
    kazaryon @ ro 1
    editat 02.05.2014
    multumesc ,am facut tichet , am sa va zic ce sa rezolvat ...

Ajut foarte multa lume, nu-i asa? (Nu ma laud). Si eu si AlionteMarius1.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Fabian_cristia2 @ INT1

editat 02.05.2014
    gata frate !mi-ai dat insula inapoi !
    multumesc !
    editat 02.05.2014
    gata frate !mi-ai dat insula inapoi !
    multumesc !

Nu ai pentru ce! Bafta!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Fabian_cristia2 @ INT1

editat 02.05.2014
    TheMircea a scris: »
    Ai uitat si pe mine?:(

Trebuia sa-mi aduci aminte! :)))))))))))) PS: Corecteaza postul repede!!! Scrie si tu "Pe mine mai uitat? :("
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Fabian_cristia2 @ INT1

• rty22rty22 Postări: 2
    editat 02.05.2014
    am luat aseara o insula de 6 ore si cand am intrat azi nu mai aveam nici insula si castel...
    imi spunea sa intru pe harta evenimentului
    am pierdut soldati,acvamarine,rubinele bagate in port
    nu se poate asa ceva
    am dat mesaj la suport,sper sa se rezolve
    rty22 @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier