Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

hof

124

Comentarii

• WarriorRobert67WarriorRobert67 Postări: 883
    editat 10.11.2013
    campionu54 a scris: »
    sa va fie rusine hof am crezut ca veti tine suprematia pana va veti lasa de joc dar na fost asa rusine hof rusine viper pentru scimbarile facute rusine in continuare felicitari foc sper sa fiti cei mai buni si luati suprematia felicitari foc

fortza f.o.c
    WarriorRobert67 @ ro 1
  • editat 10.11.2013
    eu sincer sunt din WOLVERINE!
    ce sa fac daca hof nu a fost in stare sa le apere?
  • editat 10.11.2013
    respect the viper! respect DX
    nu avetii voi grija ca dx cade
    o sa se ridice cand nu va asteptati!
  • FamousRAZVANFamousRAZVAN Postări: 436
    editat 10.11.2013
    CrashBomb a scris: »
    respect the viper! respect DX
    nu avetii voi grija ca dx cade
    o sa se ridice cand nu va asteptati!
    Dx-ul nu cade dar stima foc-ului da:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]Kx-VULTUR
  • dani_cronosdani_cronos Postări: 256
    editat 10.11.2013
    The Viper a scris: »
    Aaaaaa... inca o chestie ,era sa uit :

Sa va considerati buni atunci cand o sa conduceti voi ceva, cand o sa construiti voi, cand o sa va ridicati singuri....
    Fortuna, Dragonii , Black Legion.... toate aliantele astea au ajuns mari si puternice si toate au ceva in comun :)

Toate au fost aliate cu DX'ul, toti ati crescut langa noi iar apoi ati venit cu pretentii si v-ati batut cu pumnul in piept ca sunteti jucatori adevarati :-j

Respect OrdinulLorzilor, ei si DX'ul sunt singurele aliante care au creat ceva pe harta asta, in rest voi restul sunteti DEGEABA pe harta asta, stati langa alti mai buni ca voi doar ca sa cresteti si voi :))))

Hai bafta ca m-ati plictisit :-j

cata frustrare...cata frustrare...
    dani_cronos @ ro 1
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 10.11.2013
    TheMircea a scris: »
    te lasi te joc?:(

Ce ai ma?
    Chiar ca esti analfabet si prost :))
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 10.11.2013
    te lasi te joc?:(

Ce ai ma?
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • Eloise (RO1)Eloise (RO1) RO1 Postări: 47
    editat 10.11.2013
    Hai mergi si bea un pahar cu apa rece.... te-ai incins prea tare :)))
    Tu chiar vrei sa le schimbi parerile oamenilor???.... lasai sa spuna ce cred, nu comenta atunci cand nu iti convine :)
    Ati plecat de langa noi pentru ca nu v-am tratat asa cum ati dorit , cu "respect"... dar scuza-ma respectul se castiga, in schimb voi n-ati castigat nimic pe harta asta :*

Hai bafta,sper sa aveti parte de tot ce ne-ati dorit noua ;)

"Nu vreau sa ma cert cu tine pentru ca imi esti simpatica, eu nu v-am vorbit de rau nici'o data pe voi... doar pe iulian l-am jignit pentru ca merita :)))"

Vip, v-am respectat intodeuna si stii bine ca nu m-am dat niciodata inapoi sa lupt alaturi de voi. Dar daca tu consideri ca "n-am castigat nimic pe harta asta", pai uite, asta e problema! Daca aveati alta atitudine fata de noi, nu se ajungea aici.
    Stii bine unde am crescut o parte din noi, nu am crescut in umbra DX-ului. Pe mine nu m-a ajutat DX-ul sa-mi fac eu contul mare...
    Vip, mereu te-am considerat ca fiind inteligent si cu abilitati diplomatice, de data asta nu stiu cum ai facut asa o gresala, sau mai bine zis cine te-a determinat sa faci asa ceva.
    Nici eu nu vreau sa ma cert cu nimeni, oricum zarurile au fost aruncate!
    Atat vreau sa spun DX-ului, ati facut foarte rau ca ne-ati subestimat, doar ati vazut ca suntem uniti si stim cu ce se mananca jocul, sau n-ati vrut sa recunoasteti?
    Nu vreau sa schimb parerile nimanui, insa ma deranjaza comentariile unora care s-au apucat de o saptamana de joc si stiu ei toate dedesupturile diplomatiei de pe harta.

Eu va urez succes si chiar vreau sa rezistati, imi plac luptele serioase cu adversari redutabili. Noi o sa stam in continuare "degeaba" pe harta si o sa va mai uimim inca o data, promit eu! :)))
  • mihaiboos123mihaiboos123 Postări: 201
    editat 10.11.2013
    ma,cine esti tu,ma?Un tigru beat?Vad ca incercai sa ma jignesti:))))
    dute pe la scoala si mai invata ceva gramatica k duci lipsa de neuroni.
    mihaiboos123
  • The Viper (RO1)The Viper (RO1) Postări: 167
    editat 11.11.2013
    Eloise a scris: »
    "Nu vreau sa ma cert cu tine pentru ca imi esti simpatica, eu nu v-am vorbit de rau nici'o data pe voi... doar pe iulian l-am jignit pentru ca merita :)))"

Vip, v-am respectat intodeuna si stii bine ca nu m-am dat niciodata inapoi sa lupt alaturi de voi. Dar daca tu consideri ca "n-am castigat nimic pe harta asta", pai uite, asta e problema! Daca aveati alta atitudine fata de noi, nu se ajungea aici.
    Stii bine unde am crescut o parte din noi, nu am crescut in umbra DX-ului. Pe mine nu m-a ajutat DX-ul sa-mi fac eu contul mare...
    Vip, mereu te-am considerat ca fiind inteligent si cu abilitati diplomatice, de data asta nu stiu cum ai facut asa o gresala, sau mai bine zis cine te-a determinat sa faci asa ceva.
    Nici eu nu vreau sa ma cert cu nimeni, oricum zarurile au fost aruncate!
    Atat vreau sa spun DX-ului, ati facut foarte rau ca ne-ati subestimat, doar ati vazut ca suntem uniti si stim cu ce se mananca jocul, sau n-ati vrut sa recunoasteti?
    Nu vreau sa schimb parerile nimanui, insa ma deranjaza comentariile unora care s-au apucat de o saptamana de joc si stiu ei toate dedesupturile diplomatiei de pe harta.

Eu va urez succes si chiar vreau sa rezistati, imi plac luptele serioase cu adversari redutabili. Noi o sa stam in continuare "degeaba" pe harta si o sa va mai uimim inca o data, promit eu! :)))

Da da... nu v-am subestimat de loc , dimpotriva mi-ati demonstrat ca sunteti mai slabi decat m-as fi asteptat. Ati mers alaturi de javre pentru a putea sa bateti DX'ul.
    Iar acum nu-mi spune mie ca vrei un razboi intre noi si voi cand voi sunteti 90% din harta... fii serioasa,spune asta la copii poate ei or sa te creada :)

Si dai si lupta ;)
    D-Generation X
  • AndreyIulyanAndreyIulyan Postări: 787
    editat 11.11.2013
    Ce ai ma?

Dark,pe bune acum,pe unde comentezi ceva,ai inceput sa faci dublu-post.

Stai linistit ca alea 4000 de posturi le faci pana intr-o zi,ti-ai propus sa le faci saptamana asta ?
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • andreeagamer45andreeagamer45 Postări: 340
    editat 11.11.2013
    sanda-2 a scris: »
    corul bocitoarelor vip... mi bn era dak ziceai corul bocitoarelor H.O.F. eu una peste tot am zis de liga hof ...nu doar d vip... eu ink nu am primit nici un mesaj din partea lor ..jignitor...

ce vi le zice fata asta
    eu mor de ras:D
    colo sus in cimitir stau mormintele in sir, daca faci misto de mine fac un loc si pentru tine!:)))
  • editat 11.11.2013
    Aaaaaa... inca o chestie ,era sa uit :

Sa va considerati buni atunci cand o sa conduceti voi ceva, cand o sa construiti voi, cand o sa va ridicati singuri....
     Fortuna, Dragonii , Black Legion.... toate aliantele astea au ajuns mari si puternice si toate au ceva in comun 

Toate au fost aliate cu DX'ul, toti ati crescut langa noi iar apoi ati venit cu pretentii si v-ati batut cu pumnul in piept ca sunteti jucatori adevarati :-j

Respect OrdinulLorzilor, ei si DX'ul sunt singurele aliante care au creat ceva pe harta asta, in rest voi restul sunteti DEGEABA pe harta asta, stati langa alti mai buni ca voi doar ca sa cresteti si voi )))

Hai bafta ca m-ati plictisit :-j

-Hmm.. daca tot au crescut cu voi de ce nu va si aparati contra ei.??
    -Anul trecut ma uitam la Dx .. Era "beton" peste 10 alianta aliate acum ?? 5 Decat ??
    -Adevarat Respect OL ;)ei au crescut singuri si razboi contra DX la greu..S-a intamplat asa cum s-a lasat UltimateSparte in mai putin de un an ati inceput si voi sa va stricati..6 Academii :)) Inainte erau peste 15.. :))
    -Partea rea care va mai scazut este academiile plecate tot la fel :-j au zburat ca Fortuna si BLK de langa voi :))
    -Acum intrebare este : Va mai puteti reveni ?? Asta vedem pe parcurs! Atat am avut de zis inainte v-am respectat acum ce sa facem ?? Sunt si de partea cealalta ;)

RESPECT Duracell2 ; DRACULA & MESSIAH!
  • Dr.Floryn2Dr.Floryn2 Postări: 273
    editat 11.11.2013
    Nu trebuie imediat sa incepeti ca foc e the best asta arata cat de loaili sunteti unei ligi,cand cade plecati in cealalta cand castiga o ridicati in salvii sincer imi provocati greata. ;)
    Frate spui ca tii cu H.of.F si ca e cea mai tare,si imediat dupa ce cade pleci in F.O.C si zii ca H.of.F sunt frustrati sau invers cum faceati cu F.O.C cand era la putere DX.

Concluzie:
    Taceti naibi nu sunteti loiali sunteti nijte parsivi care vor sa creasca ei in liniste si sa nu fie atacati pe urma celor mari.
    Dr.Floryn @ ro 1
  • bebe_lidero (RO1)bebe_lidero (RO1) Postări: 21
    editat 11.11.2013
    bv mihai mare dreptate ai
    bebe_lidero @ ro 1
  • bebe_lidero (RO1)bebe_lidero (RO1) Postări: 21
    editat 12.11.2013
    nu ingropati hoff asa repede
    sa nu fie ca mircea geoana ))
    bebe_lidero @ ro 1
  • hans6hans6 Postări: 93
    editat 12.11.2013
    Salut, Hoff e inca pe harta la fel si DX'ul :)

Eu inca joc, DX'ul joaca si daca ne-ati luat capitalele,metropolele,turnurile etc :-j, oamenii care au construit DX'ul inca sunt aici si o sa ducem razboiul asta mai departe asa cum o sa putem :)

Deci nu mai vorbiti aiurea... Si haideti cu atacurile fetitelor ca de nu dati cu toata harta pe DX nu faceti nimic =))

Si dai si lupta :))
    A aparut sultanul pe forum;);)
    Ma intreb daca e BAIAZID conform celebrei balade:p sau cel din BURNEI conform ultimelor negocieri financiare facute cu cei din Buterfly;)
    Ma intereseaza ce gandeste Dumnezeu, Restul sunt Detalii !
  • sanda-2sanda-2 Postări: 655
    editat 16.11.2013
    Eloise a scris: »
    sanda-2 am specificat, aceea a fost atitudinea conducerii, nu stiu ce gandesc sau au gandit ceilalti despre noi. De aceea nu vreau sa acuz fara sa stiu.
    nu acuzi si nu ai acuzat pe nimeni si tu la randul tau ti-ai spus parerea la fel k restul ...
    app
    catelusi...hmmm... cainele e cel mai bun prieten al omului e loial.. e langa tine si la bn si la rau ... dar cel mai important e loial..ar fii un "alint" bun
    Hai mergi si bea un pahar cu apa rece.... te-ai incins prea tare :)))
    Tu chiar vrei sa le schimbi parerile oamenilor???.... lasai sa spuna ce cred, nu comenta atunci cand nu iti convine :)
    Ati plecat de langa noi pentru ca nu v-am tratat asa cum ati dorit , cu "respect"... dar scuza-ma respectul se castiga, in schimb voi n-ati castigat nimic pe harta asta :*

Nu vreau sa ma cert cu tine pentru ca imi esti simpatica, eu nu v-am vorbit de rau nici'o data pe voi... doar pe iulian l-am jignit pentru ca merita :)))

Hai bafta,sper sa aveti parte de tot ce ne-ati dorit noua ;)

Relax VIP k parerile oamenilor care ink tin cu Hofu nu se schimba asa usor .... cei care am ramas cu parere buna despre HOF, restu vezi k merg incotro bate vantu.. Azi HOF maine FOC ..poimaine poate din nou HOF ... si tot asa ...
  • Eloise (RO1)Eloise (RO1) RO1 Postări: 47
    editat 17.11.2013
    sanda-2 a scris: »
    nu acuzi si nu ai acuzat pe nimeni si tu la randul tau ti-ai spus parerea la fel k restul ...
    app
    catelusi...hmmm... cainele e cel mai bun prieten al omului e loial.. e langa tine si la bn si la rau ... dar cel mai important e loial..ar fii un "alint" bun

N-am spus "catei" ci "cacatei" :)). In orice caz, sa fii catelul cuiva e un pic mai mult jignitor... Loialitatea este una si supunerea oarba e altceva.

Vip sa stii ca nu ne-am dus in FOC sa batem DX-ul, am parasit pur si simplu HOF-ul. Iar pe oamenii astia nu stiu cat ii cunosti dar nu-i frumos sa-i jignesti.
  • WarriorRobert67WarriorRobert67 Postări: 883
    editat 17.11.2013
    .DIACONU. a scris: »
    voi sunteti niste papusele jalnice. tine-ti cu cei mai tari. doar ca sa va arunce o bucata de paine huaaa cersetorilor.... nu tin cu the viper.. dar sunt sigur ca la oricine a-ti face la fel. voi sunte-ti lasi.

da ma laudarosule gandestete la tine
    WarriorRobert67 @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier