Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

BUG

2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
Buna, exista un BUG , nu stiu care dintre voi il mai are . Nici eu, nici generalii din alianta, nu putem modifica descrierea aliantei , nici anuntul acesteia . Specific faptul ca nu sunt singurul cu acest BUG .
Post edited by 2YzzY (RO1) on
[SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare

Comentarii

• editat 19.08.2013
    ca de obicei cei care nu dorm vara au mai facut o mica bresa in slaba defensiva a sistemului ,nici eu nu pot umbla la descriere ati facut-o cumva TABU si nu ne-ati anuntat
  • editat 19.08.2013
    2YzzY a scris: »
    Buna, exista un BUG , nu stiu care dintre voi il mai are . Nici eu, nici generalii din alianta, nu putem modifica descrierea aliantei , nici anuntul acesteia . Specific faptul ca nu sunt singurul cu acest BUG .

Buna,

problema le este deja cunoscuta celor de la suport. Va rugam sa aveti putina rabdare, se va remedia.

O zi buna!
  • editat 21.08.2013
    mai oamenilor ,cata rabdare sa avem cu voi dati drumul la joc sa mearga sau ce faceti ?
    am nevoie de tip sa modific descrierea
  • editat 21.08.2013
    nici acum nu s-a remediat bugul
    nu putem schimba nici anuntul si nici descrierea aliantei
  • octav700octav700 Postări: 541
    editat 21.08.2013
    multumim domunule moderator pt raspuns
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • rainbow (RO1)rainbow (RO1) Postări: 4
    editat 21.08.2013
    din martie pana acum nu s-a putur remedia problema?
    nici acum nu se poate modifica descrierea aliantei
    oameni buni cat va ia sa remediati eroarea?
    soldatii dispar, modificari nu putem face dar voi cum puteti sa mariti contriburiile de resurse pt marire curte? sau e valabil doar ce va convine :D
    rainbow @ ro 1
  • iancu88iancu88 Postări: 100
    editat 23.08.2013
    se va rezolva... dar nasol ca dureaza al naibi de mult sa se rezolve! si mai nasol ca sunt multi jucatori care baga o gramada de bani in joc si nici nu sunt luati in seama!... dar SE REZOLVA!... cand fratilor?! cand!... eu inteleg ca in romania asa merg lucrurile dar totusi jocul nu este unul romanesc...
    iancu88 @ ro 1
  • Gabriel viteazuGabriel viteazu Postări: 48
    editat 23.08.2013
    Nu mai disperati atata
    O sa se rezolve
    si eu am bagat 4 euro in joc dupa telefonul meu mobil
    iar cand am donat de pe telefonul fix a mers iar aia 4 euro de pe telefonul meu i-am pierdut :((
    sign_gabi.png
    :D>>>>>( ! ) Gabriel viteazu ( ! )<<<<<:D
  • alexander96alexander96 Postări: 164
    editat 23.08.2013
    nici acum nu merge :mad::mad::mad:
    THE BEST
  • bebe_lidero (RO1)bebe_lidero (RO1) Postări: 21
    editat 24.08.2013
    va rog frumos trebuie sa schimb descrierea aliantei urgent si nu reusesc, sunt noul lider in aceea alianta si nu as vrea sa ramana ce a fost nu vreau sa preiau problemele lor: va multumesc d-nilor admini
    bebe_lidero @ ro 1
  • Ar3sAr3s Postări: 851
    editat 24.08.2013
    iancu88 a scris: »
    se va rezolva... dar nasol ca dureaza al naibi de mult sa se rezolve! si mai nasol ca sunt multi jucatori care baga o gramada de bani in joc si nici nu sunt luati in seama!... dar SE REZOLVA!... cand fratilor?! cand!... eu inteleg ca in romania asa merg lucrurile dar totusi jocul nu este unul romanesc...

Sediul este in Germania,si sunt doar GERMANI care se ocupa cu interfata jocului.
    LIBERIUM DACIS :

Unitate,putere,incredere,loialitate,RESPECT

Aceste calitati sunt esentiale.

Cu stima Ar3s

27uu.jpg
  • editat 25.08.2013
    o sa dureze va spun eu:(
  • G3nyuSsG3nyuSs Postări: 5
    editat 25.08.2013
    putina rabdare adicacate saptamani inseamna?
    G3nyuSs @ WWW 1
    editat 25.08.2013
    bebe_lidero a scris: »
    va rog frumos trebuie sa schimb descrierea aliantei urgent si nu reusesc, sunt noul lider in aceea alianta si nu as vrea sa ramana ce a fost nu vreau sa preiau problemele lor: va multumesc d-nilor admini

va rog frumos rezolvati problema;va multumesc
    bebe_lidero @ ro 1
    editat 25.08.2013
    buna ziua, va rog frumos sa rezolvati problema, nu pot schimba nimic la descrierea aliante, va multumesc frumos
    bebe_lidero @ ro 1
  • BogdanescuBogdanescu Postări: 3
    editat 25.08.2013
    Salut . eu sunt general si nici eu nu mai pot modifica . am intrebat si eu asta pe forum .
    Bogdanescu @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier