Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Sugestie

De ce nu se face un eveniment nou sau sa puneti berimondul mai des . Si restul de evenimente . Lumea se satura intruna          ( nomazi , straini , nomazi , corbi ) 

Comentarii

• TheRemix (RO1)TheRemix (RO1) RO1 Postări: 23
    Cred ca moderatori au trimis propunerea asta mai departe de N ori.
    Asa cum am propus si eu acum 3 luni sa se adauge piese de argint / aur la mercenari sau cum am propus sa se adauge scuturi de fonta la mester 
    Din ce am observat in ultimele luni se focuseaza doar pe miere si mied.

• satana (RO1)satana (RO1) RO1 Postări: 4
    Suntem deja satui de aceste evenimente  (nomazi-straini-nomazi-corbi)
    Aceste evenimente sunt de la inceputul jocului,mai bine se lasau strainii cum erau ei acuma cativa ani ca era mai distractiv,mai mergea adaugat un sistem nou de evenimente pe langa cele existente
    In ziua de azi nu cred ca mai intereseaza pe cineva de Coasta Cutitelor sau celalat eveniment Regele Ghimpe.
    Trebuia sa fie adaugat un sistem in care se pot vinde ornamentele cele cumparate  pe rubine sau bani,ca sa se poata recupera macar ceva din acele ornamente daca au fost adaugate altele mai mari cum ar fi cele de pe Insulele furtunii si care se pot lua fara nici un ban  sau rubin bagat in ele
    Sa fie ceva facut unde se pot da la schimb cu alt ornament mai mare  2 ornamente pentru 1 ornament mai mare
    Chestia cu miedul si mierea este cea mai mare prostie ne chinuim  ani la rand sa crestem productia de hrana  ca peste o zi sa o stricam sa bagam cea de mied nu cunosc prea multe detalii pentru ca nu am fost interesat de asa ceva .
    Deci concluzia este ca jocul a inceput sa cada din cauza la aceste actualizari si din cauza la acestor evenimente care se tot repeta,
    Munca unui player de ani de zile o face unu care se apuca in cateva minunte cu o suma de bani si asta nu este prea incantator
  • cristikg (RO1)cristikg (RO1) RO1 Postări: 1
    editat 07.05.2021
    Salutare cred ca nu sunt singurul care face trenulete la taberele de nomazi si ii mai scapa cate un atac care nu intra (sau mai rau nu intra nici unul din cauza unui eveniment spontan) dar nu asta ar fi problema ci faptul ca trebuie sa fii foarte concentrat si sa te misti rapid pentru a intra toate atacurile. Deci as propune daca se poate creearea unei obtiuni la taberele de nomazi sa se sara automat peste acel timp folosind desigur salturile pe care le are disponibile jucatorul adica cele din stocare (ex. cand dai clic pe tabara de nomazi sa ai separat obtiunea salt peste timp {adica inafara celor 3: atac, spionaj si marcheaza} cu o casuta  automat. Dand clic pe ea ti se deschide o fereastra care iti zice ca e nevoie sa sari peste o ora si 30 minute si ce salturi doresti sa folosesti, aicea sa apara salturile pe care le ai in stocare fiecare cu o casuta sub ele unde sa le marchezi cele dorite si numarul de salturi pe care vrei sa le folosesti pentru a nu le irosi   30    1ora   sau   30  sau  5minute   1ora
                                                                                                                     [1]       [1]             [3]         [6]            [1]
    la samurai la fel ca si la nomazi
    Nu stiu daca este posibil dar cred ca jucatori ar fi foarte multumiti si recunoscatori de o astfel de imbunatatire sunt sigur ca veti gasi o solutie deoarece este un joc exceptional 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier